مدیر سایت در
19,395

نوروز امسال این رنگ‌ها و مدل‌ها ترندی هستند؛ اگر می‌خواهید نوروز جذاب باشید، این مطلب برای شماست!

نوروز امسال این رنگ‌ها و مدل‌ها ترندی هستند؛ اگر می‌خواهید نوروز جذاب باشید، این مطلب برای شماست!

در دنیایی که خوش بینی و شادی حرف اول را می زند، ترندهای رنگ در مد و استایل می تواند به عنوان یک بمب انرژی محسوب شود. فرقی نمی‌کند به رنگ سبز پسته ای طراوت بخش جذب شده باشد یا آبی سلطنتی را دوست داشته باشید، رنگ های متنوعی در پالت رنگی 2024 وجود دارند که استایل منحصر به فرد و دلخواه شما را می سازند. چه به دنبال یک تجدید فصلی در کمد لباس خود باشید و یا می خواهید در جریان آخرین روندهای مد بهاره قرار بگیرید، آشنایی با رنگ های ترند سال جدید می تواند به شما در انتخاب لباس برای فصل و سال جدید کمک کند. در ادامه با معرفی رنگ های ترند در مد و فشن در سال 2024 با ما همراه باشید.

رنگ‌های ترند سال

آبی سلطنتی

آبی سلطنتی در واقع نسخه پرانرژی تر و جسورانه تر سرمه ای است که غنا و پیچیدگی از آن تراوش می کند. این رنگ معمولا در ماه های خنک سال مورد استفاده می گیرد و با سفید ترکیبی فوق العاده می سازد. آبی سلطنتی همچنین بخوبی با آبی یخی و صورتی و یا سایه های متضادی همچون قرمز یا فوشیا ست می شود و یک پالت رنگی بصری جذاب ایجاد می‌کند.

آبی سلطنتی

نیلی کم رنگ (اسطوخودوس)

نیلی کم رنگ معمولا با فصل بهار مرتبط است و خوش بینی، زنانگی، ظرافت و شیک بودن را به یاد ما می آورد. برای داشتن ظاهری کلاسیک توصیه می کنیم این رنگ را با رنگ‌های خنثی مانند سفید یا خاکستری ترکیب کنید و یا با استفاده از رنگ های متضاد مانند سبز نعنایی یا صورتی یک استایل متفاوت خلق کنید.

 نیلی کم رنگ

قرمز تیره

قرمز تیره همچنان یکی از اصلی ترین ترندهای رنگ مد در بهار و تابستان 2024 خواهد بود. پوشیدن یک دست لباس سرتاپا قرمز تیره می تواند فوق العاده لوکس باشد. اما اگر به این سبک لباس پوشیدن علاقه ای ندارید، می توانید یک لباس قرمز تیره را با رنگ‌های صورتی، زرد یا نارنجی ترکیب کنید.

قرمز تیره

 سبز مغز پسته ای

سبز مغز پسته ای را می توان یکی از غیر منتظره ترین ترندهای رنگ مد در سال 2024 دانست. ترکیب این رنگ پاستلی با مشکی در ماه های سرد سال عالی است. علاوه بر این، می توانید این رنگ را با رنگ‌های خنثی‌تر مانند سفید، شتری و عاجی نیز ست کنید. سبز مغز پسته ای رنگی است که معمولا با رنگ های گرم تر ست می شود.

 سبز مغز پسته ای

رنگ‌های براق اسیدی

رنگ های براق اسیدی مانند زرد آهکی و سبز نئونی از جمله رنگ های جسورانه ای هستند که تأثیر بصری فوق العاده ای دارند. پوشیدن لباس های سرتاپا اسیدی انتخاب مناسبی برای افراد جسور است و قطعا برای افراد خجالتی و گوشه گیر مناسب نیست. شما می توانید این رنگ ها را با لباس های جین و مشکی نیز ست کنید. این رنگ ها اغلب بخوبی با رنگ های متضاد ست می شوند. همچنین شما می توانید این رنگ لباس ها با رنگ های خنثی مانند سیاه و سفید نیز ترکیب کنید.

براق

خاکستری

سایه های خاکستری از زغالی گرفته تا خاکستری روشن و نقره ای، همیشه پرطرفدار بوده اند. این رنگ پس زمینه فوق العاده ای برای دیگر رنگ ها فراهم می کند و با سایر رنگ‌های خنثی مانند کرم، بژ و سرمه‌ای استایلی ظریف و ملایم را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید این رنگ را با رنگ های پرجنب و جوش و جسورانه مانند آبی و زرشکی نیز ست کنید.

خاکستری

 آبی پاستلی

آبی پاستلی ترکیبی ملایم و ظریف از آبی و سفید است که در کنار رنگ های خنثی یا لباس های جین روشن ترکیبی فوق العاده آرامش بخش را خلق می کند. همچنین اگر می خواهید یک استایل دراماتیک تر داشته باشید، می توانید این رنگ را با تناژهای مختلف قهوه ای و نارنجی ترکیب کنید.

 آبی پاستلی

نارنجی

از سایه های غنی و پرجنب و جوش نارنجی سوخته و رنگ‌های سفالی گرفته تا رنگ‌های هلویی رژگونه را می توان در دسته سایه های مختلف رنگ نارنجی قرار داد. این رنگ سرشار از انرژی مثبت است و شاید یکی از دلایلی که پنتون Peach Fuzz را به عنوان رنگ سال 2024 معرفی کرد، همین موضوع باشد. این رنگ برای پوست هایی که تناژ گرم دارند، مناسب است و به خوبی با رنگ‌های مکمل مانند آبی فیروزه ای و سبز مریم گلی ست می شود. ترکیب این رنگ با رنگ های خنثی مانند بژ، کرم و قهوه ای نیز عالی خواهد شد.

نارنجی

 دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :