نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه

0

اگر شما جزو افرادی هستید که بساط کوهنوردی آن‌ها هر هفته به راه است و با تجهیزات کامل به کوهنوردی و گردش می‌روند پس حتما یک کفش کوهنوردی دارید. این کفش‌ها طوری طرحی شده‌اند که مناسب یک پیاده روی طولانی در مسیرهای ناهموار باشند و پوشیدن آن‌ها کوهنوردی را بسیار راحت‌تر می‌کند، البته این کفش‌ها را در روزهای برفی در شهر هم می‌توان پوشید. اما خانم‌های خوش تیپ با این کفش‌ها چه لباس‌هایی باید بپوشند؟ نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه را در این مقاله بخوانید.

تیپ پاییزی با کفش کوهنوردی زنانه

برای پوشیدن کفش کوهنوردی خود در پاییز می‌توانید آن را با یک مانتوی چهارخانه یا ساده اسپرت، شلوار چسبان و یک کوله پشتی ست کنید. در روزهای خنک تر می‌توانید یک کت جین یا چرم و یا یک کاپشن و جلیقه پفی کوتاه و یا یک سوئیشرت به لباس‌های خود اضافه نمایید.

نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه

جذاب‌تر کردن تیپ با کفش کوهنوردی زنانه

برای این که تیپ خود را از حالت کسل کننده خارج کنید و به آن تنوع بدهید می‌توانید از یک جوراب ضخیم رنگی مانند تصویر زیر استفاده کنید. یک راه دیگر انتخاب نکردن مدل‌های کلاسیک مشکی و قهوه‌ای و انتخاب مدل‌های رنگی است. می‌توانید به شلوار جین محدود نباشید و از شلوار کتان با رنگ مناسب استفاده کنید.

نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه

نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه

چطور بند کفش را گره بزنیم؟

باز شدن بند کفش‌های کوهنوردی اتفاق اعصاب خردکنی است که برای جلوگیری از آن می‌توانید مانند تصویر زیر به این روش بند کفش خود را ببندید:

1- بند را تا کنید و اضافه آن را دور تا شدگی بپیچید.

2- بند را از حلقه انتهای پیچ عبور داده و محکم بکشید.

نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه

استایل زمستانی با کفش کوهنوردی زنانه

برای ساختن یک استایل زمستانی شیک با کفش کوهنوردی خود بهتر است لباس‌های خود را روی هم بپوشید. شلوار جین، مانتو، کت یا ژاکت و پالتو با شال روی هم با کفش شما ترکیب جذابی می‌سازد.

نکاتی برای پوشیدن کفش کوهنوردی زنانه

مطالب مرتبط:

1- بوت‌های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :