جایگزینی مناسب برای شلوار جین زنانه

شلوار جین از لباس‌های اساسی استایل مردانه و زنانه است اما تجربه شرایط مختلف ثابت کرده است که همیشه نمی‌توان از این شلوار استفاده کرد. موقعیت‌های رسمی، هوای گرم و عوامل دیگر مانع از آن می‌شود که همیشه از شلوار جین استفاده کنیم. بنابراین می‌خواهیم در این مطلب یک مدل و رنگ متفاوت که شاید تا کنون امتحان نکرده‌اید به شما معرفی کنیم که می‌تواند جایگزینی مناسب برای شلوار جین زنانه شما باشد.

ad banner

جایگزینی مناسب برای شلوار جین زنانه

 

 

شلوارهای پارچه‌ای اگرچه برای موقعیت‌های رسمی‌تر به کار می‌روند اما راحتی بیشتری نسبت به شلوارهای جین به خصوص شلوار جین تنگ دارند و به دلیل فرم راحت و گشاد آن‌ها می‌توانید از شلوارهای پشم و گرم کننده‌های مناسب زیر آن‌ها استفاده کنید تا در روزهای سرد زمستان آسوده باشید.

جایگزینی مناسب برای شلوار جین زنانه

 

همه خانم‌ها عادت کرده‌اند که شلوارهای پارچه‌ای را در رنگ‌های مشکی و خیلی تیره تهیه کنند و اگر هم به هر دلیلی از شلوار رنگی استفاده می‌کنند آن را در محدوده شلوارهای جین تهیه می‌کنند. البته هر رنگی مناسب شلوار زنانه نیست و باید این نکته را در نظر داشته باشید که شلوار پارچه‌ای چه رسمی و چه راحتی باید در رنگ‌های موقر انتخاب شود.

اگر نگاهی به استایل خیابانی چهره‌های شناخته شده مد بیندازید می‌بینید که رنگ خاصی از شلوار در تیپ‌های رسمی این خانم‌ها بیش از پیش خود نمایی می‌کند و آن شلوار پارچه‌ای خاکی رنگ است که در مدل‌های مختلف و از جنس کتان و نخی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نظر می‌رسد در فصل‌های آتی هم شاهد حضور این ترند در لباس‌های رسمی و راحتی زنانه باشیم که می‌تواند جایگزینی مناسب برای شلوار جین زنانه شما باشد.

 

جایگزینی مناسب برای شلوار جین زنانه

 

 

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- 7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

3- انواع شلوار زنانه

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :