chadmin در
2,737

روزهایی که نمی‌دانیم چه بپوشیم، این 3 راه‌حل‌ حسابی به کار می‌آیند!

روزهایی که نمی‌دانیم چه بپوشیم، این 3 راه‌حل‌ حسابی به کار می‌آیند!

این صحنه را مجسم کنید: جای به‌خصوصی دعوت شده‌اید. کمد لباس‌هایتان را باز می‌کنید و فوراً پیش خودتان می‌گویید «هیچ چیزی ندارم که بپوشم». سناریویی تکراری که حتماً برای شما هم پیش آمده است. اما واقعیت این است که کمد لباس‌های شما پر از امکانات متفاوت است. کافی است تنها بدانید چطور می‌توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید. ما در اینجا به شما یاد می‌دهیم که جور دیگری به آن نگاه کنید.

راه حل برای نمی‌دونم چی‌بپوشم

از جایی بیرون کمد لباستان الهام بگیرید

بسیاری از شبکه‌های اجتماعی این امکان را فراهم می‌کنند که پست‌های مورد علاقه‌تان را جایی ذخیره کنید. به عنوان مثال اینستاگرام و پینترست پر از تصاویر جذاب از استایل‌هایی هستند که حتماً‌ به آنها برخورده‌اید و احتمالاً آنها را ذخیره کرده‌اید تا شاید روزی به کارتان بیاید. امروز همان روز است.

نگاه کردن به این تصاویر می‌تواند به شما ایده بدهد که چگونه لباس‌های فعلی خود را به شیوه‌های جدید ترکیب کنید. شاید آن گوشواره‌های آویز در جعبه جواهراتتان را فراموش کرده باشید، اما دیدن چیزی مشابه شما را به یاد آن می‌اندازد و انگیزه می‌دهد تا آنها را بیرون بیاورید و به لباسی که هزاران بار پوشیده‌اید روح تازه‌ای ببخشید.

9

یک ترکیب رنگی جدید را امتحان کنید

می‌دانیم که سبز و آبی یا قرمز و سورمه‌ای به هم می‌آیند. اما پا نهادن ورای ترکیب رنگ‌های معمول می‌‌تواند جان تازه‌ای به لباس‌هایی که در حال حاضر دارید ببخشد. مثلاً در فصل بهار می‌توانید صورتی را با قرمز یا یاسی را با آبی تیره ست کنید. یا نقره‌ای و آبی را با هم امتحان کنید. و اگر احساس می‌کنید بعضی ترکیب‌ رنگ‌ها بیش از حد از منطقه امن شما خارج هستند، با رنگ‌های خنثی مانند مشکی،‌ سفید، خاکستری، قهوه‌ای یا سبز زیتونی شروع کنید و بعد آن را با کفش، کیف یا جواهرات روشن‌تر ست کنید.

ست‌هایی را که مدت‌هاست به آنها تکیه کرده‌اید به هم بزنید

شاید همیشه قبل از بیرون رفتن همان لباس همیشگی را بردارید و بپوشید. اما گنجاندن یک آیتم فانتزی در یک لباس غیررسمی می‌تواند به شما حس بهتری بدهد. ترکیب‌های جدید را امتحان کنید. هنگامی که شروع به هماهنگ کردن تکه‌هایی از لباس‌هایتان می‌کنید که قبلاً هرگز کنار هم قرار نداده‌اید، از گزینه‌هایی که پیش‌رویتان قرار می‌گیرد شگفت‌زده خواهید شد. با این کار کمی از ویژگی‌های بسیار شخصی خودتان را هم به ظاهرتان اضافه می‌کنید.

 

منبع: روزیاتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :