محمد رضا اهوارکی در
0

دستبندی با ویژگی های باور نکردنی

دستبندی با ویژگی های باور نکردنی

از میان همه ی کمپانی های تولید کننده ی محصولات پوشیدنی، تعداد کمی از آن ها قادر بوده اند که ترکیبی از استایل و عملکرد بالا را ارائه دهند. برند Ringly این کار را انجام داده است. این برند برای حلقه هایش لقب بهترین حلقه ی سال 2014 را دریافت کرده است. و حالا با دستی پر به بازار جواهرآلات بازگشته است. این کمپانی دیگر حلقه تولید نمی کند و در حال کار بر روی اکسسوری های بسیار جدیدتر و بهتر هستند.

می رسیم به اکسسوری مورد نظر ما در این پست. دستبند فوق العاده زیبای Aries را نگاه کنید، مطمئنا تا به حال همچنین چیز چشم گیری را ندیده اید. این دستبند در ترکیبی از چهار سنگ مختلف عرضه می شود: سنگ، کهربای اصل، کوارتز و مروارید رنگین کمانی و لابرادوریت. مدیر عامل این شرکت کریستینا د اویگون، این ها چهار سنگ معروف هسستند.

دستبندی با ویژگی های باور نکردنی

این سنگ ها در اشکال مشابهی بریده شده اند و مانند سنگ هایی هستند که به صورت نوشابه ای در حلقه های دیگر بریده اند. کریستینا می گوید: “ما می خواهیم که همچنان صادقانه در سبک طرح های ارجینال خودمان زبان زد باشیم”. سنگ ها در قسمت بالایی طلایی شکل و سنگین دستبند سوار شده اند و در کنار طراحی هرمی شکل قابل مشاهده هستند. مدیر عامل شرکت اضافه کرده است که : “عقیده ی ما این است که شما نه تنها باید جواهری زیبا به دست کنید بلکه این جواهر باید هوشمندانه هم طراحی شده باشد”

دستبندی با ویژگی های باور نکردنی

مانند حلقه ها، این دستبند ها هم از طریق بلوتوث به گوشی  شما متصل می شوند و به رنگ های مختلفی در می آیند و همچنین تماس های دریافتی وپیام ها و ایمیل ها را و یا حتی نوتیفیکیشن های شبکه های هوشمند را به شما نشان می دهند. اپلیکیشن این برنامه در گوشی ها هم اکنون قادر است با بیش از 100 اپلیکیشن دیگر متصل باشد مانند اسنپ چت، اینستاگرام، فیسبوک و Uber و اپلیکیشن های دیگر. بزرگترین خبر این است که یکی از بهترین قابلیت ها به دستبند های هوشمند این شرکت اضافه شده و آن هم قابلیت شمردن قذم های برداشته شده است. با عمر باتری بیشتر این دستبند قادر است سه الی چهارروز بدون اتصال به شارژر روشن بماند.

دستبندی با ویژگی های باور نکردنی

نهایتا باید خدمتتان عرض کنیم که قیمت این دستبند بسیار شکیل و هوشمند 195دلار است.

مطالب مرتبط:

1- حلقه ی نامزدی باید از چه جنسی باشد؟

2- جواهراتی که روی بدن شما رشد می کنند

3- 5 قانون استفاده از انگشتر و حلقه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :