با زیباترین و خوشپوش‌ترین زوج فستیوال ونیز آشنا شوید؛ دلمان برای این پیراهن صورتی ضعف رفت!

یکی از خوشپوش‌ترین زوج‌هایی که در فستیوال ونیز حاضر شدند، زوج مشهور اولیویا پالرمو و یوهانس هیوبل بودند. اولیویا و همسرش هر دو از مشهورترین مدل‌های جهان هستند. این زوج با استایلی بسیار شیک و متفاوت روی فرش قرمز ونیز حاضر شدند، طوری که بسیاری معتقد بودند آن‌ها خوشپوش‌ترین زوج فستیوال امسال هستند.

ad banner

زیباترین زوج جشنواره ونیز ۸۰

اولیویا پالرمو روی فرش قرمز پیراهنی متفاوت به رنگ صورتی پوشیده بود. طراحی این پیراهن توسط تامارا رالف انجام شده بود. قسمت بالاتنه لباس، بسیار شلوغ اما شیک بود و رنگ جذاب آن هم باعث می‌شد اولیویا ظاهری باربی‌گونه و ملوس داشته باشد. دنباله بلند لباس از زیبایی‌های دیگر آن بود که باعث می‌شد این مدل مشهور روی فرش قرمز بدرخشد و توجه همه را جلب کند. نکته جالب دیگر درباره ظاهر اولیویا، موهای مدل باب کوتاهش بود. موهای کوتاه امسال از هر مدل مویی بیشتر ترند هستند. شما هم اگر به سراغ لباس‌هایی با یقه باز می‌روید، این مدل مو می‌تواند برایتان مناسب باشد.

زیباترین زوج جشنواره ونیز ۸۰

زیباترین زوج جشنواره ونیز ۸۰

همسر اولیویا، یوهانس هیوبل هم با ظاهری کاملا مرتب در کنار همسر زیبایش حضور داشت. او کت سفید جذاب و شیکش را با شلوار و پاپیون مشکی ست کرده بود. نکته جالب درباره استایل او، کفش‌های منگوله‌دار متفاوتش بودند. به نظر می‌رسد این مدل کفش‌های مردانه هم قرار است به یکی از ترندهای مهم بدل شوند.

زیباترین زوج جشنواره ونیز ۸۰

زیباترین زوج جشنواره ونیز ۸۰

نظر شما درباره استایل این زوج جذاب و خوشپوش چیست؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :