افراد مشهور چقدر از لباس‌های فرش قرمز درآمد دارند؟

فرش قرمز مراسمی است که همیشه پیش از مراسم اصلی اهدای جوایزی مثل اسکار، گلدن گلوب، گرمی و … و یا در مراسم افتتاحیه اکران فیلم‌های سینمایی و یا به مناسبت‌های دیگری برگزار می‌شود. ستارگان سینما و موسیقی و مد در این مراسم با زیباترین ظاهر خود حضور پیدا می‌کنند چون مرکز توجه همگان هستند. ممکن است تصور کنید که آن‌ها هزینه زیادی را برای حاضر شدن در این مراسم خرج می‌کنند اما قضیه کاملا برعکس است. این مطلب را بخوانید تا بدانید افراد مشهور چقدر از لباس‌های فرش قرمز درآمد دارند؟

افراد مشهور چقدر از لباس‌های فرش قرمز درآمد دارند؟

سایت BoF  در یک تحقیق با بررسی هزینه‌های طراحی و تولید و بازاریابی لباس مطلبی را منتشر کرد که در آن نشان می‌دهد برندها، استایلست‌ها و بازیگران هر کدام نقش مهمی را در نمایش یک تیپ خاص روی فرش قرمز بازی می‌کنند و شراکت بین این گروه‌ها می‌تواند درآمد زایی بالایی داشته باشد. در این مطالعه آمده است که بسته به میزان شهرت و محبوبیت هنرپیشه‌ای که لباس را می‌پوشد درآمد وی هم متفاوت است اما میانگین آن حدود ۲۵ هزار تا ۵۰ هزار دلار به اضافه ۲۰ درصد هزینه پرواز و اقامت است که مجموع این مبلغ برای ستارگان درجه ۱ ممکن است تا ۱۵۰ هزار تا ۲۰۰ هزار دلار نیز برسد.

افراد مشهور چقدر از لباس‌های فرش قرمز درآمد دارند؟

طبیعی است که یک شب تبلیغ لباس یک برند توسط کسی که محبوب همه مردم است می‌تواند فروش را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد و برندها از همین طریق به مطرح کردن خود می‌پردازند و هزینه آن را نیز پرداخت می‌کنند. البته در این میان طراحان و استایلیست‌ها هم سهم زیادی دارند که آن هم توسط تولید کننده پرداخت می‌شود، معامله‌ای که به نظر منصفانه می‌رسد چون سود آن برای تولید کننده بسیار بیشتر از این مبالغ خواهد بود.

مطالب مرتبط:

۱- رازهای استایل کیت ماس

۲- رازهای استایل آنجلینا جولی

۳- رازهای استایل اولیویا پالرمو

۴- بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن ادی ردمین

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :