مدیر سایت در
70,587

۱۵ تصویر از زنان مشهور دنیا که ثابت می‌کند همه خانم‌ها باید موهایشان را اینجوری کوتاه کنند!

۱۵ تصویر از زنان مشهور دنیا که ثابت می‌کند همه خانم‌ها باید موهایشان را اینجوری کوتاه کنند!

تقریبا همه ما یک بار هم شده موهای خود را به شکل باب کوتاه کرده ایم. این مدل موی پرطرفدار برای هر نوع مویی از بلند و کوتاه گرفته تا صاف و فر مناسب است. باب یک مدل موی همیشگی، جذاب و مد روز و یکی از معدود مدل موهایی است هر خانمی با هر سن و سالی می تواند موهای خود را با آن زینت دهد. از مدل موی باب بسیار کوتاه گرفته تا مدل‌های مواج بلندتر، این مدل مو بسیار متنوع است و حتی هنوز هم مورد توجه بسیاری از سلبریتی ها قرار می گیرد. در ادامه چند نمونه از زیباترین مدل موهای باب سلبریتی های مشهور را مشاهده می کنید:

جذاب‌ترین مدل موهای باب سلبریتی‌ها

باب نمادین ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام، همسر فوتبالیست مشهور جهان دیوید بکهام است که خودش به تنهایی یک ترند در دنیای مد محسوب می شود. این مدل موی باب یک طرفه ویکتوریا یکی از مدل موهای مدرن و خاص است که بافت موج دارش زیبایی خاصی به چهره ویکتوریا بخشیده است.

 ویکتوریا بکهام

مدل موی باب بلند جنیفر انیستون

ما همیشه از مدل موهای هنرپیشه امریکایی جنیفر آنیستون الهام گرفته ایم. در این مدل مو برش هایی بلند تا روی شانه در دو طرف موها ایجاد می شود و برای موهای نازک و لخت مناسب است.

جنیفر انیستون

استایل براق جنیفر گارنر

این مدل موی جنیفر گارنر نشان می دهد که بالیاژ ظاهری زیبا و منحصربه فرد به مدل موی باب می بخشد. شما می توانید به راحتی با استفاده از یک برس صاف کننده مو یا سشوار و مقداری روغن مو به این مدل موی درخشان دست پیدا کنید.

جنیفر گارنر

باب بسیار کوتاه سیه‌نا میلر

ای مدل موی کوتاه سیه‌نا میلر یک مدل موی شیک و بی دردسر است که با فرهای ظریفش ظاهری خاصی و منحصربه فرد به استایل او بخشیده است. این مدل مو حتی بر روی موهای کم پشت نیز عالی به نظر می رسد و برای روزهای گرم تابستان انتخابی ایده آل است.

 سیه‌نا میلر

باب خیس اسکارلت جوهانسون

مدل موی باب را می توان به راحتی با استایل های مختلف هماهنگ کرد. در این تصویر مدل موی باب خیس اسکارلت جوهانسون با انتهای شلوغ را مشاهده می کنید که منجر به ایجاد استایلی خاص و شیک شده است.

اسکارلت جوهانسون

باب مواج امیلی جین اما استون

هیچ کس نمی تواند به این مدل موی باب مواج امیلی جین اما استون نه بگوید! شما می توانید با استفاده از بیگودی های پهن یا دستگاه فر کننده مو به این مدل مو دست پیدا کنید. این کار ظاهر موها را برجسته تر کرده و حالت زیبایی به آنها می بخشد.

امیلی جین اما استون

باب کوتاه جنیفر لارنس

این مدل موی باب جنیفر لارنس که تا چانه کوتاه شده است، یک مدل موی عالی برای چهره های استخوانی است و با حجم گرفتن در اطراف گونه ها به گردتر نشان دادن چهره کمک می کند.

 جنیفر لارنس

میندی کالینگ با مدل موی باب

این مدل موی باب در همه قسمت ها اندازه یکسانی دارد؛ اما استایلیست با حالت دادن موها به سمت داخل حجم و ظاهری بی نظیر به این مدل مو بخشیده است.

 میندی کالینگ

امیلیا کلارک با موهای باب حالت دار

این فرهای درشت و جذاب برای یک مدل موی روزمره عالی هستند. می توانید به منظور ایجاد جذابیت بیشتر این مدل مو را به صورت یک طرفه حالت دهید.

امیلیا کلارک

مدل موی مینی باب شارلیز ترون

این مدل موی مینی باب شارلیز ترون که تا خط فک کوتاه شده است، یکی از ساده ترین و شیک ترین مدل های کوتاهی است که برای موهای نسبتا ضخیم و موج دار عالی است.

شارلیز ترون

نیکول شرزینگر با موهای باب براق

در این مدل موی باب درخشش حرف اول را می زند. بنابراین اگر چنین مدل مویی را انتخاب می کنید، باید مراقبت از موهایتان را در اولویت قرار دهید. بنابراین توصیه می کنیم از بهترین ماسک های مو و محصولات محافظ گرما برای حفظ براقیت موهای خود استفاده کنید.

 نیکول شرزینگر

ریس ویترسپون با موهای باب منحنی

انتهای برجسته موجب می شود این مدل موی باب پرتر به نظر برسد. برای قاب کردن چهره، می توانید موهایتان را یک طرفه بزنید.

 ریس ویترسپون

مارگو رابی با موهای باب بلوند

این مدل موی باب بلوند مارگوت رابی همه را میخکوب می کند. رنگ بلوند در کنار امواج طبیعی ظاهری بسیار زیبا به این مدل مو بخشیده است.

مارگوت رابی

کلی رولند با موهای میکروباب

این مدل موی میکروباب کلی رولند یک مدل موی جسورانه و زیبا است که تا نزدیک فک کوتاه شده است و ما را به یاد مدل موی باب فرانسوی می اندازد.

کلی رولند

مدل موی باب با فرهای هالیوودی آبری کریستینا پلازا

این فرهای هالیوودی زیبایی استایل مدل موی باب کریستینا پلازا را دوچندان کرده اند. برای دستیابی به این مدل مو به یک برس گرد یا دستگاه فرکننده مو و یک اسپری حالت دهنده مو نیاز دارید.

بری کریستینا پلازا

 

منبع: راهنماتودیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :