تحریریه چی بپوشم در
160

ارزان‌ترین اسپری‌های خوشبوکننده بدن با ماندگاری بالا را بشناسید؛ این 4 مدل برای همه مناسبند

ارزان‌ترین اسپری‌های خوشبوکننده بدن با ماندگاری بالا را بشناسید؛ این 4 مدل برای همه مناسبند

این روزها برطرف کردن بوی بد عرق، جلوگیری از آن یا مبارزه با آن کار دشواری نیست. کافی است راه‌های متفاوتی را امتحان کنیم. از مام گرفته تا ادکلن‌های گران قیمت می‌توانند باعث شوند که همواره با عطر خوش بدنمان شناسایی شویم. اما، اگر بخواهیم یک چیز خوشبوکننده دم دستی داشته باشیم، اسپری خوشبوکننده گزینه خوبی است چراکه هم قیمت مناسبی دارد و هم می‌تواند به صورت آنی بوی خوبی به لباس‌های ما بدهد در حالی که آن را زرد یا لک نمی‌کند. دلیل این مساله نیز غلظت اسپری بدن است. به طول کل از آن‌جایی که اسپری‌ها عطرهای رقیق شده هستند، ممکن است مدت زمان کمتری ماندگاری داشته باشند، اما اگر انتخاب مناسبی داشته باشیم می‌توانیم با قیمتی کم یک اسپری خوشبوکننده ماندگار برای 8 ساعت انتخاب کنیم. با ما همراه بمانید تا ارزان‌ترین اسپری خوشبوکننده بدن با ماندگاری بالا را بشناسید.

ارزان‌ترین اسپری خوشبوکننده بدن

پیشنهاد ما: اسپری بدن زنانه مدیا مدل CHANEL CHANCE (قیمت: 65000 تومان)

1

اسپری بدن زنانه مدیا مدل CHANEL CHANCE از یک تا 8 ساعت ماندگاری دارد، حجم آن 200 میلی‌لیتر است، طبع آن خنک و جذاب است، مناسب برای بانوان و رایحه‌ای شیرین و ملایم که برای اوایل فصل بهار و فصول سرد سال عالی به نظر می‌رسد. ضمنا برند مدیا یک برند ایرانی است که این روزها با اسپری‌های خوشبوکننده بدنش به شدت بر سر زبان‌ها افتاده است.

چرا اسپری بدن زنانه مدیا مدل CHANEL CHANCE بهترین انتخاب است؟

اسپری بدن زنانه مدیا مدل CHANEL CHANCE نسبت به بسیاری از اسپری‌های خوشبوکننده بدن قیمت ارزان‌تری دارد. این در حالی است که 90 درصد کاربران از استفاده از آن رضایت داشته‌اند مگر اینکه از بوی آن خوششان نیامده باشد. جدای از این مساله، این اسپری دارای علامت سیب سلامت است که ثابت می‌کند محصولی بهداشتی و سالم برای پوست بدن شما است.

اگر محصول فوق مورد نظر و تایید شما نیست به گزینه‌های زیر نگاهی بیاندازید:

اسپری خوشبو کننده بدن زنانه پرستیژ مدل Halloween (قیمت: 60000 تومان)

1

حجم 150 میلی‌لیتر، ماندگاری بسیار بالا، رایحه گلی و هالووین، طبع گرم، دارای مجوز از سازمان غذا و دارو، مناسب برای بانوان

اسپری خوشبو کننده بدن زنانه مای مدل فاکسی (قیمت: 125000 تومان)

1

حجم 200 میلی‌لیتر، ماندگاری خوب، رایحه گلی، مشک و عنبر، بدون الکل و ضد حساسیت، دارای مجوز از سازمان غذا و دارو، طبع خنک، مناسب برای بانوان

اسپری بدن زنانه بیو استار مدل Victoriya Secret Bomshel (قیمت: 140000 تومان)

1

حجم 200 میلی‌لیتر، ماندگاری خوب، رایحه شیرین، طبع خنک و معتدل، دارای مجوز از سازمان غذا و دارو، مناسب برای بانوان

توجه داشته باشید که تمامی اسپری بدن‌های معرفی شده رایحه‌های متفاوتی دارند با همین قیمت‌ها که می‌توانید با توجه به سلیقه‌تان یکی را انتخاب کنید.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :