این سلبریتی‌ها به نقص‌های ظاهری خود افتخار می‌کنند!

با آنکه بسیاری از مردم سلبریتی ها را ایده آل زیبایی می دانند، اما حقیقت آن است که آن ها هم بی عیب و نقص نیستند. با این حال، می توانند از ظاهر متفاوت خود به نفع خودشان بهره ببرند. هیچ فرد کاملی در دنیا وجود ندارد، پس چرا همدیگر را همانطور که هستیم نپذیریم؟

نقص ظاهری سلبریتی ها

در ادامه از سلبریتی هایی خواهیم گفت که مشکلی با ویژگی های ظاهری غیرمعمول خود ندارند و بدون خجالت آن ها را به دنیا نشان می دهند.

کیت هادسون

اگر گوش های بزرگی دارید نگران نباشید و کیت هادسون را الگوی خود قرار دهید. کیت نه تنها گوش های بزرگ خود را پنهان نمی کند، بلکه برای برجسته کردن آن ها همه کار نیز می زند. او بسیاری از اوقات مدل موهایی را انتخاب می کند که گوش هایش را به رخ می کشند.

ناتالی دورمر

ناتالی دورمر به فلج عصب صورت دچار است که از زمان تولدش برای او به یادگار مانده است. این موضوع وقت هایی که ناتالی در حال خنده است به سختی قابل تشخیص است اما وقتی صورتش در حالت خنثی قرار دارد آن را می توان دید. با این حال، اغلب تماشاگران متوجه این ویژگی ظاهری ناتالی نمی شود چون گریمورها به خوبی آن را پنهان می کنند.

واکین فینیکس

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

خواکین فینیکس با لب شکری یا همان شکاف کام و لب متولد شد. بعد از جراحی جای زخمی از آن در فاصله ی میان بینی و لب بالایش باقی ماند. این ویژگی اما هرگز خواکین را از تبدیل شدن به یکی از موفق ترین بازیگران هالیوود بازنداشت.

پاریس هیلتون

پاریس هیلتون به آمبلیوپی یا همان تنبلی چشم دچار است. در این حالت به دلیل ضعیف بودن ماهیچه ها یک چشم کوچک تر از دیگری به نظر می رسد. پاریس گرچه به دلیل همین ویژگی گاهی سعی می کند با یک سمت صورتش رو به دوربین بایستد اما این تفاوت ظاهری تأثیری بر زندگی اش نداشته است.

جنیفر گارنر

انگشت کوچک یک پای جنیفر گارنر کمی دفرمه است و روی انگشت کناری خود قرار می گیرد. این حالت گاهی ژنتیکی است و گاهی هم بر اثر پوشیدن کفش های تنگ رخ می دهد. برای جنیفر دلیل آن هر چه باشد، او بسیاری از اوقات کفش های جلو باز می پوشد و اهمیتی به این ویژگی ظاهری نامتعارفش نمی دهد.

کایلی جنر

کایلی جنر ۵ ساله بود که هنگام بازی قایم باشک با خواهر خود یک میله ی فلزی درون پایش فرو رفت. از آن حادثه یک جای زخم بر روی پایش باقی مانده است. او اما نه تنها تلاشی برای پنهان کردن این جای زخم نمی کند، بلکه بارها با پوشیدن لباس های کوتاه یا انتشار تصاویری از خود آن را به رخ هم کشیده است.

ووپی گلدبرگ

آیا تا به حال متوجه چیز غیر معمولی در ظاهر ووپی گلدبرگ شده اید؟ او ابرو ندارد! ووپی یک بار ابروهای خود را تراشید اما رشد دوباره ی آن ها با خارش زیادی همراه بود. به همین دلیل از آن زمان همیشه ابروهای خود را می تراشد.

کیلی کوئوکو

بعد از حادثه ای در سال ۲۰۱۰ که در جریان آن یک اسب بر روی پای کیلی کوئوکو پرید، یک جای زخم از آن برای او باقی ماند. کیلی به اورژانس منتقل شد چون پایش دچار شکستگی شدیدی شده بود. برای ثابت نگه داشتن استخوان ها، پزشک ها مجبور شدند ۲ میله ی فلزی درون پایش کار بگذارند. حالا جای زخم بزرگ به جای مانده از آن را می توان به وضوح روی ساق پای کیلی دید.

مگان فاکس

هر کسی که مگان فاکس، یکی از جذاب ترین ستاره های هالیوود را بدون نقص می داند، حتماً از دیدن فرم انگشتان شست او تعجب خواهد کرد. مگان در حقیقت به حالتی به نام پخ انگشتی دچار است که در آن انگشتان شست کوتاه تر و صاف تر از باقی انگشتان دست می شوند. گفته می شود او قبلاً از این ویژگی خود خجالت می‌کشید اما بعداً آن را پذیرفت و حالا هرگز تلاشی برای پنهان کردنش نمی کند.

اوون ویلسون

با آنکه اعضای چهره ی بازیگران نقش مهمی در حرفه ی آن ها دارد، اما اوون ویلسون از آن دست بازیگرانی است که ترسی از شنا کردن در جهت مخالف ندارند. بینی مشهور او که حاصل شکستگی های متعددی است به مشخصه ی او تبدیل شده.

آنجلینا جولی

بیرون زدگی استخوان زانو برای هر کسی می تواند رخ دهد. با این حال، بیشتر در میان افراد بسیار لاغر رایج است. جدا از جنبه ی زیبایی شناسی، این مسأله باعث ناراحتی فیزیکی هم می شود. با این حال، آنجلینا جولی که او هم به این حالت دچار است بسیاری از اوقات لباس های بالای زانو به تن می کند و از نشان دادن زانوهای نامتعارف خود ابایی ندارد.

 

منبع: روزیاتو

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :