chadmin در
21,819

5 مدل بستن شال برای بیرون رفتن

5 مدل بستن شال برای بیرون رفتن

پوشیدن شال و روسری می‌تواند تکمیل‌کننده‌ای جذاب برای استایل شما باشد. در این مقاله قصد داریم «مدل بستن شال برای بیرونرفتن» را به شما آموزش دهیم.

بهترین مدل بستن شال

بهترین مدل بستن شال برای بیرون رفتن

به شرطی شال و روسری می تواند تکمیل کننده ای جذاب برای استایل شما باشد که انتخاب مناسبی داشته باشید، البته نکته ای که بسیار حائز اهمیت است مدل بستن شال برای بیرون رفتن است که استایلی جذاب برای شما بسازد.

همانطور که برای انتخاب عینک، کانتورینگ چهره به فرم صورت دقت می کنیم برای انتخاب شال و روسری هم باید به فرم صورت توجه کنیم تا بهترین انتخاب داشته باشیم. پس با ما همراه باشید تا بهترین مدل بستن شال برای بیرون رفتن (مخصوص هر فرم صورت) را به شما آموزش دهیم.

مدل بستن شال برای بیرون رفتن مخصوص صورت بیضی

برای انتخاب شال و روسری برای فرم صورت بیضی بهترین گزینه انتخاب رنگ های روشن است و مدل بستن شال و روسری برای فرم صورت بیضی بهتر است که یک نیمه ی آن جلوی سینه را بپوشاند.

مدل بستن شال برای صورت گرد

انتخاب شال و روسری برای کسانی که فرم صورت گردی دارند بهتر است که شال و روسری را خیلی محکم نبندند که صورت گرد تر از چیزی که است دیده نشود، از انتخاب شال و روسری که طرح دار، ساده هستند استفاده کنند باعث می شود صورت کشیده تر دیده شود.

مدل بستن شال برای صورت چاق

افرادی که گونه های برجسته ای دارند بهترین انتخاب برای شال و روسری این است که از سبک های مینیمال استفاده کنند و اگر در استایلشون از یک شال بلند استفاده کنند بسیار جذاب است.

مدل بستن شال برای بیرون رفتن مخصوص صورت بزرگ

برای افرادی که صورت های بزرگ دارند بهترین مدل بستن شال برای بیرون رفتن این است که بین شال و روسری شال را انتخاب کنند. استفاده از روسری می تواند صورت شما را بزرگتر نشان دهد و این مورد اصلا توصیه نمی شود.

مدل بستن شال برای صورت کشیده

افرادی که صورت های کشیده دارند بهتر است شال و روسری خود را از مدل ساده استفاده کنند برای مثال هنگام استفاده از شال دوطرف شال روی شانه های خود بندازند و سادگی را لحاظ کنند و از اکسسوری برای انتخاب روی شال پرهیز کنند.

بهترین مدل بستن شال

انواع مدل بستن شال  که شما را متفاوت می کند

بستن شال به روش های مختلف می تواند استایل شما را متفاوت کند، البته نکته ای که بسیار حائز اهمیت است ست کیف و روسری و ست کیف و شال ترند است و میتواند در هر مهمانی استایل شما را متفاوت کند.

اول خیلی ساده می توانید وقتی که شال را روی سر خود انداختید یا دو طرف آن را روی شانه ی خود بندازید یا یه طرف شال را روی شانه ی خود بندازید و یک سبک ساده و مینیمال برای استایل خود بسازید.

حالا زمانی که شال و روسری خود را خیلی ساده استایل کردید می توانید شال یا روسری با کیف خود ست کنید که سبک متفاوتی بسازید.

شما  می توانید یک قسمت شال کوتاه تر کنید و لایه ی دوم که بلند تر است دور گردن خود بپیچید و به صورت شال گردن استایل کنید.

زمانی که به یک مهمونی دعوت شده اید می توانید از شال های طرح دار استفاده کنید یا از اکسسوری مخصوص شال و روسری استفاده کنید که استایل متفاوتی داشته باشید.

اگر قصد خرید ست کیف و روسری یا ست کیف و شال را دارید می توانید در سایت لویدور بیش از 350 ست جدید 2023 را مشاهده کنید و با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

بهترین مدل بستن شال

چگونه شال، روسری شیک انتخاب کنیم؟

بسیاری از افراد هستند که فکر می کنند برای ست کردن شال یا روسری خود با استایلشون باید از قانون خاصی پیروی کنند یا حتما از یک طیف رنگی به طور کامل در استایل خود استفاده کنند ولی این یک اشتباه بزرگ است. شال یا روسری برای خوش رنگ کردن استایل به کار می رود.

یکی از خاص ترین استایل ها ست کردن شال و روسری با کیف است که طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است.

مهم ترین نکته برای انتخاب یک شال یا روسری این است که شما باید توجه کنید که شال یا روسری شما را جذاب تر می کند یا خیر.

باید از رنگ ها و طرح هایی استفاده کنید که مناسب با رنگ پوست و موی شما باشد.

با استفاده از شال و روسری که مناسب شما است حالا این انتخاب دارید که برای طیف رنگی استایلتون از رنگ هایی استفاده کنید که مکمل شال یا روسری شما باشد.

اگر از شال های ساده و روشن استفاده میکنید، می توانید از لباس های طرح دار خود انتخاب کنید که جلوه زیباتری داشته باشد.

اگر شال یا روسری شما طرح دار است و لباس شما هم طرح دار؛  از ست کردن آن نترسید. میتوانید از شال یا روسری که طرح آن مشابه با لباستان است استایل کنید.

روش های بستن شال گردن زنانه

برای اینکه ظاهری زیباتر داشته باشین باید روش های بستن شال گردن را بدانید.

گره بافته شده:

شال گردن از وسط تا کنید و بعد دور گردن خود حلقه کنید حالا انتهای شال گردن که آویزون شده است را از حلقه ای که درست شده رد کنید حالا با سلیقه خودتان آن را می توانید سفت تر یا به همان حالت نگه دارید.

گره مخفی: شال گردن یکبار به دور گردن خود ببندید سپس با انتهای بلند آن تقریبا تا نزدیک گردن یک گره نصفه ایجاد کنید حالا حلقه ی اول که ایجاد شده بود پایین بکشید و قسمت گره زیر آن مخفی کنید.

پیچیدن شال گردن از دوطرف:

دو تا از شال گردن های خود که مناسب هم هستند انتخاب کنید سپس به یکدیگر بچسبانید تا به شکل یک شال در بیایند. سپس، آن را دور گردن خود حلقه کنید و شال گردن ها را بچرخانید تا هر دو دیده شوند.

کلام آخر:

روش های مختلفی برای بستن شال و روسری وجود دارد که باعث میشود استایلی جذاب برای شما بسازد. برای انتخاب درست ترین شال، روسری کافیست به استایل خود نگاه کنید اگر استایل کلاسیک و ساده ای دارید میتوانید با استفاده از شال،روسری که طرح دار است استایل خود را متفاوت تر کنید.

اگر استایل شما ساده نبود و طرح دار بود می توانید از شال یا روسری که طرح آن همخوانی دارد استفاده کنید.

بنظر من زیباترین استایلی که میتوانید داشته باشید این است که شال یا روسری خود را با کیفتان ست کنید.

اگر درزمستاناز شال گردن استفاده می کنید حتما روش های بستن شال گردن یاد بگیرید تا استایلی زیباتر برای خود داشته باشید.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :