خانم علیدوستی؛ این بار با لباستان کاملا ناامیدمان کردید!

بالاخره ترانه علیدوستی که روزهاست منتظر حضورش روی فرش قرمز فستیوال کن هستیم، روی این فرش حاضر شد و تمام شبکه‌های اجتماعی پر شد از تصاویر این بازیگر که اولین حضورش در این فستیوال نیست. ترانه علیدوستی پیش از این و برای فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی روی فرش قرمز حاضر شده بود و به خوبی توجه همه را به استایل جذابش جلب کرده بود، اما چه شد که این بار با موجی از انتقادات درباره لباسش مواجه شد؟ در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا بررسی جزئی‌تری درباره لباس ترانه علیدوستی داشته باشیم.

ad banner

استایل ترانه علیدوستی در کن 2022

همکاری با طراحان ایرانی

ترانه علیدوستی در فستیوال کن سال 2016 با استایل‌هایی ظاهر شد که همه آن‌ها مورد استقبال قرار گرفتند. طراحی استایل او در سال 2016 برعهده نگار نعمتی بود، اما ترانه این بار به سراغ طراح لباس دیگری رفت.

استایل ترانه علیدوستی در کن 2022

برند Thesorayahouse طراحی لباس امسال ترانه را برعهده داشت. این برند بلوز و دامنی پفی برای ترانه علیدوستی طراحی کرده بود، که چندان مورد پسند کاربران قرار نگرفت. قسمت پایین‌تنه لباس به نوعی طراحی شده بود که ترانه را چاق‌تر از همیشه نشان میداد و این تفاوت رنگ فاحش بالاتنه و پایین‌تنه لباس، لاعث کوتاه‌قد دیده شدن ترانه علیدوستی میشد.

استایل ترانه علیدوستی در کن 2022

این پلیسه‌ها غیر قابل تحملند!!

استایل ترانه علیدوستی در کن 2022

پلیسه‌های دامن ترانه علیدوستی حالت بسیار بسیار نامرتبی داشت و ترکیب این پلیسه‌های حریر خاکستری با ژپون سفید رنگ نامرتبی زیادی را به استایل ترانه بخشیده بود. یعنی برخلاف قسمت بالاتنه لباس، قسمت پایین‌تنه به شدت شلوغ بود و به شکل بدی جلب توجه میکرد. این پلیسه‌های نامرتب در همه جای دامن به چشم می‌خوردند و باعث میشدند نسبت به لباس امسال ترانه، احاس ناامیدی کنیم.

انتخاب سربند مناسب

استایل ترانه علیدوستی در کن 2022

اینکه ترانه علیدوستی درست مانند استایل‌هایش در فستیوال کن 2016، به جای استفاده از شال، از توربان استفاده کرده، انتخاب کاملا درستی بوده است و باعث شده این بازیگر در قسمت بالاتنه و سر برخلاف قسمت پایین‌تنه خلوت و یاده‌تر به نظر برسد. شاید همین موضوع باعث می‌شود کمی به قسمت پایین‌تنه نامرتب لباس بی‌توجه باشیم و سعی کنیم دلمان را به بالاتنه لباس خوش کنیم.

چشم‌های اسموکی با گوشواره‌های بلند؟!

استایل ترانه علیدوستی در کن 2022

در چند روز اخیر شاهد این بوده‌ایم که بسیاری از سلبریتی‌هایی که در فستیوال حضور یافتند، در صورت داشتن جواهراتی که جلب توجه می‌کنند، میکاپ ساده‌تری را انتخاب کرده‌اند تا زیبایی جواهرات بیشتر به چشم آیند. اما ترانه علیدوستی این انتخاب را نداشت. او بر خلاف همیشه که میکاپ ساده‌ای دارد، این بار چشم‌هایش را کاملا اسموکی کرده بود و به شدت جلب توجه می‌کرد. همین امر هم باعث میشد که گوشواره‌های زیبا و بلندش کمتر به چشم آیند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :