ترانه عليدوستی خوش تیپ هفته 4

ترانه عليدوستی ستاره درخشان و بی حاشیه عرصه سینما و تئاتر است. او از بازیگرانی است که راه موفقیت را به سرعت و با گام های بزرگی طی کرده است و با استعداد بی نظیرش توانست در مدت کوتاهی به شهرت و محبوبیت برسد و همچنان در اوج باقی بماند. او از چهره های زیبا دوست داشتنی در میان بازیگران ایران است و استایلی ساده و زیبا و متناسب با چهره معصومانه اش دارد. در این مطلب با عنوان ترانه عليدوستی خوش تیپ هفته 4 می خواهیم به بررسی استایل و تیپ و ویژگی های لباس پوشیدن این ستاره محبوب و دوست داشتنی سینمای ایران بپردازیم.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

1- بیوگرافی ترانه عليدوستی
ترانه عليدوستی در 22 دی 1362 در تهران به دنیا آمده است. او با اولین فیلمش من ترانه 15 سال دارم توانست جوایز مهمی مثل سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر و بهترین بازیگر زن جشنواره لوکارنو را از آن خود کند و همچنان به موفقیت های خود ادامه داده است و آخرین آن نامزدی بهترین بازیگر زن برای فیلم فروشنده اصغر فرهادی در جشنواره کن بود. او به زبان انگلیسی مسلط است و ترجمه آثار ادبی را نیز انجام می دهد. در سال 1390 ماهنامه فیلم او را به عنوان بهترین بازیگر زن ایران در دهه هشتاد انتخاب کرد. پدر ترانه مربی فوتبال و مادرش مجسمه ساز است. او ازدواج کرده و صاحب یه فرزند دختر است. او از عاشقان هنر است و به هنرهايی مثل عکاسی هم دقت و توجه دارد. او از طرفدارن جریان فمینیسم است و نه تنها دغدغه مسائل اجتماعی را دارد بلکه عاشق هر چيز معصوم و بی گناهی در دنياست مانند حیوانات و کودکان.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

2- ظاهر و چهره
ترانه عليدوستی چهره ای معصومانه و دلنشین دارد که باعث می شود چند سال جوان تر به نظر برسد. صورت او گرد و چشمانش درشت است و پیشانی بلندی دارد که زیبایی خاصی به وی داده است. او اندامی ظریف و قد نسبتا بلندی دارد که حدود 168 سانتی متر است و ظريف و کشيده است و اگرچه مدتی پس از تولد فرزندش دچار اضافه وزن شد ولی به سرعت توانست آن را بر طرف کند و به خوبی تناسب اندام خود را حفظ کرده است. درست است لاغر و خوش اندام است اما اين باعث نشده در خورد و خوراک کج سليقه باشد ٬ ترانه اهل غذای خوش خوراک و لذيذ مثل کباب است.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

3- آرایش
ترانه عليدوستی به آرایش و ظاهر خود توجه کافی دارد معمولا آرایش ملایمی دارد که با چهره اش متناسب است. این آرایش شامل رژ لب در رنگ های مختلف از بسیار ملایم و بی رنگ تا رنگهایی مثل قرمز و آلبالویی و آرایش مختصر چشم است و هرگز چهره او را با آرایش های افراطی مشاهده نکرده ایم. رنگ مو های وی هم همیشه طبیعی و بین قهوه ای تا مشکی متغیر است.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

4- اکسسوری ها
او از اکسسوری ها به اندازه و به جا استفاده می کند به طور مثال جواهراتی که در اختتامیه جشنواره کن استفاده کرد گل مرواريد در پشت کلاه و گوشواره ها بود که با لباس و مراسمی که در آن شرکت داشت تناسب خوبی داشت. او علاوه بر اکسسوری های اصلی اش که شامل حلقه ازدواج و ساعت و دستبند طلا است در موقعیت های ساده تر او از اکسسوری های ساده تری استفاده می کند که با موقعیت نیز تناسب دارد مثلا گردنبند مرغ آمین که در نشست خبری و جشن اختتامیه سریال شهرزاد به گردن داشت.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

5- تیپ و استایل
استايل ترانه عليدوستی، کمي کلاسيک است ولي مثل هميشه شيک و ساده است. او همیشه می تواند تناسبي بين پوشش و چهره اش پيدا کند و ترانه اين اصل را خوب بلد است. او معتقد است هر چه مد روز است لزوماً مناسب با ما نيست وهر کسي بايد استايل شخصي اش را بسازد و هر روز نباید این استای را تغییر داد و فقط تنها مي توان نشانه هايي از مد جديد رو به آن افزود. ترانه ساده لباس می پوشد و در کل سبک پوشش پيچيده ای ندارد. حتی تنوع مدل لباس های خانم بازیگر به اندازه نقش هایش نيست اما همين تعداد کم هم جلوه ای از پوشش زیبای یکی دیگر از بازیگران زن ایرانیاست.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

ترانه عليدوستی اين روزها به مراتب از روزهاي نوجواني اش به روزتر است. عبور از 20 و وارد 30 سالگي شدن، مقطعي است كه اغلب خانم از اسپرت پوشيدن به سمت رسمي پوشيدن حركت مي كنند. كم كم كفش هاي كتاني، جاي خودشان را به كفش های پياده روي ظريف تر مي دهند كه حالت نيمه رسمي دارند. رنگ لباس ها با وسواس بيشتري انتخاب مي شود و شلوار جين، كاربرد هر روزه و هميشگي خودش را ندارد. بايد گفت ترانه عليدوستي هم اين مقطع را كه با مادر شدنش همراه بوده تجربه كرده است البته تغییر استايل او را نمي توان به اسپرت و رسمي تقسيم كرد.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

ترانه در دوران 20 سالگي به لباس هاي گشاد و با برش آزاد علاقه بيشتري داشت و حالا اغلب با لباس هاي برش فيت كات ديده مي شود. یک نکته را نمی توان از قلم انداخت که ترانه همیشه به چرم علاقه داشته و این علاقه را حفظ کرده است. او در اغلب زمستان ها با کت های چرمی مختلف دیده می شود؛ گاهی چرم چرخ دوزی شده و گاهی چرم ساده. مشکی هم همیشه انتخاب اول وی بوده است اما به رنگ های دیگری مثل قرمز  نیز علاقه دارد.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

ترانه عليدوستی در جشنواره ویتنام
لباس شبيه به مانتوی ترانه ٬ لباس مخمل مشکی بود که به جرات زیباترین پوشش او در جریان این جشنواره شناخته شد. استفاده از یک رنگ کاملا متضاد در آستين ها زیبایی این لباس ساده و شيک را چند برابر کرده بود.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

مانتوی ترانه عليدوستی در جشن عوامل شهرزاد در برج ميلاد
ایفا کننده نقش شهرزاد با یک مانتوی فانتزی مجلسی روی فرش قرمز این مراسم قدم برداشت. ترکیب رنگ زیبای این مانتو و بلند بودن قسمت پشت مانتو نسبت به جلوی آن هم یکی از بخش های طراحی زیبای مانتوی ترانه عليدوستی بود.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

لباس های ترانه علیدوستی در جشنواره کن
از اتفاقات جنجالی در استایل ترانه حضور او در جشنواره کن بود که واکنش های زیادی را بر انگیخت طراح لباس های وی یک خانم جوان ایرانی است که در ادامه به بررسی لباس های او در این مراسم می پردازیم:

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

روز اول فوتوکال
ترانه در روز اول مراسم موسوم به فوتوکال بلوز و شلوار زیبایی به تن داشت، شلواری که از روی کمر دارای دو پيلی ظریف و با کمربندی از جنس خود شلوار تزئین شده است. ساق های شلوار تنگ شده و خط اتوی جلوی شلوار به ایستایی آن افزوده است. بلوز سفيد ساده همراه با کت بلند سفيد جلوباز که پوشش مناسب داشته هم ٬ شيک و مرتب بودن استایل او را به همراه داشته است. شال نيز به شکلی ساده اما مرتب روی سر گذاشته شده و با استفاده از گردنبندی بلند و ظریف سعی در فاصله گرفتن از سادگی کردهاست. رنگ شلوار و شال و سنگ های گردنبند٬ از یک تن رنگی انتخاب شده و استایلی هارمونيک و شيک را در او ظاهر کرده است. استفاده از کفش های ظریف جلوباز نيز٬ خانومانه بودن فرم او را حفظ کرده است.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

روز دوم فرش قرمز
لباسی که ترانه علی دوستی در مراسم فرش قرمز فيلم فروشنده به تن کرد لباسی فاخر و متناسب با فضای جشنواره است؛ لباسی کاملا بلند و پوشيده که در کنار طرح به ظاهر ساده اش٬ با استفاده از پارچه طرح دار ٬ به زیبایی از سادگی درآمده. استفاده از پارچه حریر لطافت لباس را به همراه دارد. وقتی برای بالاتنه و حاشيه لباس از طرح شلوغ پارچه استفاده شده٬ برای متعادل کردن آن٬ از دامن کاملا ساده و بدون طرح استفاده شده و همچنين استفاده از سربند ساده مشکی٬ کيف دستی کوچک مشکی ٬ گوشواره و انگشتر گرد ساده هماهنگی به جایی ایجاد کرده است.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

روز سوم اختتامیه
فرم لباس ترانه عليدوستی در اختتاميه جشنواره فيلم کن٬ به فرم لباس او در مراسم فرش قرمز بی شباهت نيست؛ استفاده از ترکيب دو رنگ مشکی و سفيد که حاصل آن٬ سنگينی و وقار است. مثل لباس قبل٬ در بالاتنه لباس از پارچه های طرح دار استفاده شده و برای دامن پارچه ساده مشکی در نظر گرفته شده تا تعادل در ميزان شلوغی لباس برقرار شود؛ لباسی که گشادی آن کاملا به اندازه است و نه به لحاظ پوشش٬ و نه به لحاظ فرم و زیبایی٬ دچار مشکل نشده است. خلاقيت لباس را می توان در استفاده از یقه ای متفاوت دید و اینکه سرآستين های مشکی لباس٬ با کمر دامن هماهنگ شده است.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

6- برند های محبوب
ترانه علی دوستی در مدت های اخیر با کیفی در است. coach مراسم مختلف شرکت کرده است که یک کیف شیک از برند است که ۳۷۵ دلار قیمت دارد. از چرم فرآوری شده استفاده شده است که نرم Edie Shoulder این کیف، یک کیف است. دارای سه لایه محافظتی است. وزن کمی دارد و بسیار خوشدست است. زیپ کیف در داخل آن دوخته شده و جاهایی مجزا برای گوشی موبایل و وسایل مشابه دارد.

ترانه علیدوستی خوش تیپ هفته 4

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

خرید سرور مجازی در تاریخ 08 سپتامبر 2016

ممنون عکسهای قشنگی بود

بنده هم موافقم عکسها برترین هستند

زهرا در تاریخ 26 می 2017

من عاشقتم تو واقعا بینظر هستی

محمد در تاریخ 26 می 2017

هم بازیگر عالی هستی هم خوشتپ واقعی

وحید در تاریخ 18 مارس 2021

عاشقتم خوش اندام منارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :