کدام گوشواره مناسب شماست؟ معرفی سه مدل گوشواره محبوب

گوشواره همیشه از زیورآلات مورد توجه بوده است که چهره را درخشان‌تر می‌کند و اگر با لباس هماهنگی داشته باشد و به فرم صورت شما بیاید جذابیت بیشتری هم پیدا می‌کند. البته گوشواره باید اعصاب شما را هم مراعات کند، تیزی آزار دهنده و بلندی ناهماهنگ و جنس نامرغوب آن می‌تواند شب و مهمانی خوشی که در پیش داشتید کمی خش بیاندازد و مجبورتان کند آن‌ها را در کیف‌تان مخفی کنید. اما با دانستن چند نکته می‌توان از این موارد عبور کرد.

گوشواره مناسب

 

گوشواره میخی: کوچک اما شیک و قدرتمند

گوشواره مناسب

گوشواره‌های میخی ممکن است کوچک باشند، اما جزئیات زیبایی را به یک لباس اضافه می‌کنند. این قطعه جواهرات شیک یک راه ظریف اما قدرتمند برای اضافه کردن به جذابیت شماست. گوشواره‌های میخی برای هر خانم و فرم صورتی مناسب است. تنوع این مدل‌ها بسیار زیاد است از مدل گل و حشره و فرم‌های هندسی را شامل می‌شود. البته مدل‌های برجسته گوشواره میخی خودش را بیشتر طبیعتا نشان می‌دهد.

گوشواره مناسب

یک ویژگی دیگر گوشواره‌های میخی این است که بی‌آزار است؛ نه برای شما بلکه برای افرادی که مجبورند به شما نگاه کنند. اما گوشواره‌های بزرگ و رنگی رنگی مدام توی چشم آدم‌های مقابل می‌رود و می‌تواند ناخوداگاه توجه را از خودتان بگیرد.البته گاهی اوقات جواهراتی که بیش از حد پررنگ هستند همین کار را می‌کنند حتی اگر میخی باشند. مثلا رنگ فسفری به اندازه یک گوشواره شلوغ و بلند سرو صدا دارد.

نکته دیگر این گوشواره‌ها این است که به لباس شما گیر نمی‌کنند.گوشواره‌های میخی تقریباً برای هر موقعیتی مناسب و راحت هستند. آن‌ها رسمی‌تر از بقیه مدل‌ها به شمار می‌آیند.

گوشواره مناسب

اگر موهای‌تان را مدل باز درست کردید اما این مدل گوشواره را کنار بگذارید. میخی‌ها برای موهای کوتاه و مدل موی جمع شده مناسب هستند و لاغیر! در ضمن مگان مارکل هم عاشق این مدل است.

گوش بند؛ خشن و شیک و مدرن

گوشواره مناسب

این گوشواره‌ها که لاله گوش را می‌گیرند اگر بگوییم از جدیدترین و خلاقانه‌ترین مدل و البته زیباترین‌ها هستند، اشتباه نگفته ایم. این مدا هم دست و پا گیر نیستند مثل مدل میخی و هم مثل گوشواره‌های بلند به مو و لباس شما گیر نمی‌کنند. تنوع رنگ و مواد و طراحی هم که غوغا می‌کند. اگر هم زیبایی را می‌خواهید و هم خاص بودن در مورد داشتن این گوشواره شک نکنید.این مدل برای عروس‌ها هم حسابی انتخاب درست و خوبی است البته به شرط کوتاه یا جمع بودن موها.

گوشواره مناسب

برای دیده شدن گوشواره‌های کوچک گاهی باید گوش خود را آبکش کنید و چند سوراخ بزنید تا با چند گوشواره احساس شما از جذاب بودن کامل شود اما با این گوشواره‌ها هم به این هدف می‌رسید و دیگر لازم نیست چندین جای لاله گوش‌تان را سوراخ کنید.

گوشواره مناسب

البته این مدل؛ هم مخصوص خشن هاست و هم مخصوص کسانی که می‌خواهند خشن به نظر بیایند؛ چون اکثرا تیز و لبه‌هایی به سمت بیرون دارند.نکته‌هایی که باید موقع خرید این گوشواره‌ها بدانید یکی این است که اکثرا رنگ نقره ای، طلایی و رزگلد همیشه درخشانند و جزو انتخاب‌های کلاسیک هستند.

البته مثل همیشه به شما توصیه می‌کنیم دنبال پیدا کردن استایل شخصی خود باشید. اما اگر می‌خواهید خیلی زود به نتیجه برسید و مدام احساس پشیمانی نکنید؛ قطعات ساده‌تر هم برای شما مناسب است.اگر صورت ظریف دارید؛ به سمت مدل‌های ظریف بروید و اگر صورت بزرگ دارید مدل‌های بزرگ را انتخاب کنید.

مدل حلقه‌ای ارباب گوشواره‌ها

گوشواره حلقه‌ای یکی از قدیمی‌ترین انواع جواهرات است. این گوشواره‌ها تقریباً توسط تمام جوامع باستانی از جمله یونانی ها، رومی ها، آسیایی‌ها و مصری‌ها استفاده می‌شد. این مدل نماد قدرت و اعتبار و نماد زنانگی در فرهنگ اسپانیایی و لاتین هستند. محبوبیت آن‌ها تا دنیای مدرن هم ادامه داشته و به سال‌های ۱۹۶۰ که رسیدیم میل دیوانه واری به آن‌ها پیدا شده است.

گوشواره مناسب

این مدل یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای تیپ اسپرت هستند و زمانی که شما تی شرت و شلوار می‌پوشید. آن‌ها به قاب صورت شما حالتی لطیف می‌دهند، برعکس مدل گوش بند.سلبریتی‌ها هم که عاشق مدل حلقه‌ای هستند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :