چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

0

روش لباس پوشیدن سلبریتی ها همیشه الگویی برای پیشتازان در زمینه مد بوده است و بیشتر افراد عادی این آرزوی دست نیافتنی را داشته اند که مانند سلبریتی ها لباس بپوشند. اما این آرزو آن طور که به نظر می رسد دست نیافتنی نیست، اگرچه سلبریتی ها ثروتمند هستند و هزینه زیادی صرف پوشاک و استایل خود می کنند اما راز موفقیت آن ها در چند مورد خلاصه می شود که به سادگی قابل پیروی است. این مقاله را بخوانید تا ببینید چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

استایل ساده با اکسسوری های جذاب

اصل اول در جذابیت سلبریتی گونه سادگی است. این استایل ساده اولیه با اکسسوری های جذاب مثل یک کیف خزدار صورتی زیبا که اولیویا پالرمو انتخاب کرده است ارتقا می یابد و دست نیافتنی به نظر می رسد.

چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

لباسی بلند تر روی بقیه لباس ها

بیتشر خانم ها در پوشیدن پالتو روی مانتو و سایر لباس های خود دقت کافی به عمل نمی آورند. پالتو یا بارانی که روی لباس دیگر پوشیده می شود حتما باید از آن بلند تر باشد، اصلی که همه سلبریتی ها آن را رعایت می کنند.

چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

استایل تک رنگ

یک رنگ بودن همه لباس ها نوعی از هماهنگی و تمیز بودن در استایل ایجاد می کند که مانند استایل سلبریتی ها شیک و مرتب به نظر می رسد، استایل تک رنگ باید از رنگ های خنثی و ملایم تشکیل شده باشد.

چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

یک پالتوی جذاب

لایه اخر لباس های شما نقش مهمی در زیبایی استایل شما دارد، مانند پالتوی صورتی زیبایی که رزی هانتینگتون مدل بریتانیایی انتخاب کرده تا تیپ ساده خود را شیک تر کند.

چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

پوشیدن کفش های کتانی با همه چیز

بیشتر خانم ها تصور می کنند کفش کتانی را باید با لباس های اسپرت بپوشند اما سلبریتی هایی مثل جی جی حدید ثابت کرده اند که این کار ضرورتی ندارد.

چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

اضافه کردن یک رنگ جذاب

وقتی یک استایل ساده و مرتب دارید که از رنگ های خنثی و بدون جلوه تشکیل شده است راز زیبایی شما در استفاده از یک اکسسوری با رنگ شاد و جذاب مثل قرمز، ارغوانی یا زرد است.

چطور مثل سلبریتی‌ها لباس بپوشید

مطالب مرتبط:

1- ستارگان مد چطور لباس می پوشند؟

2-  رازهای استایل آنجلینا جولی

3- رازهای استایل اولیویا پالرمو

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :