مائده قربان زاده در
0

چگونه با آرایش حجاب بگیریم؟

چگونه با  آرایش حجاب بگیریم؟

از آنجایی که ما  در کشوری اسلامی زندگی می کنیم رعایت حجاب برای ما الزامی است. راه های مختلفی برای رعایت حجاب وجود دارد که هر شخص بنا به عادت یا جامعه ای که در  آن زندگی می کند و یا بر اساس دنیای مد از آن استفاده می کند و در صورت رعایت شدن حجاب نقدی بر آن وارد نیست. در زیر کارشناسان چی بپوشم برای شما مقاله ای را تنظیم نموده اند که در آن هم موازین اسلامی رعایت شده و هم اصول مد و زیبایی. با ما همراه باشید.

وبلاگ نویس زیبای استرالیای Chloe Morello در جهان وبلاگ نویسی نام خوبی  به دست آورده و دارای طرفدارن زیادی در سراسر دنیاست. در دوسال گذشته morello بنا به درخواست های زیاد آموزش هایش را در روز عید فطر که پایان ماه رمضان برای مسلمانان است، می گذارد. یکی از آموزش های او، اینگونه است که چگونه با صورتی  برنز سایه ای نرم و درخشان داشته باشیم.

در پایان آموزش morello با روسری سفید حجاب می گیرد کاری که در آموزش های قبلی او نیز بود. او بعد از این کار از زوایای مختلف از خود عکس میگیرد و در وبلاگش قرار می دهد تا به بینندگان نشان دهد که چگونه با حجاب می توان خوب به نظر رسید. او با اینکار باعث شد که افراد زیادی به حجاب گرفتن روی بیاورند و همچنین عده ی زیادی نیز حتی شده برای یکبار این روش را امتحان کنند که می توانند با حجاب هم زیبا باشند.

چگونه با آرایش حجاب بگیریم؟

چگونه با آرایش حجاب بگیریم؟

چگونه با آرایش حجاب بگیریم؟

مطالب مرتبط:

1- چگونه با مانتو و حجاب خوشتیپ باشیم؟

2- محبوبیت پوشاک اسلامی در اروپا

3- آشنایی با طراح اولین برند در حوزه ی حجاب در اروپا

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :