معرفی 4 مدل کفش دانشجویی دخترانه

0

دوران دانشجویی دورانی زیبا و به یاد ماندنی است و پوشیدن لباس های مناسب یکی از دغدغه های مهم دانشجویان است. لباس هایی که برای دانشگاه پوشیده می شود باید با لباس های بیرون و تیپ های خیابانی متفاوت باشد چون دانشجو باید به دنبال تحصیل علم باشد نه خودنمایی. مثلا یک خانم دانشجو هرگز نباید کفش پاشنه بلند یا صندل بپوشد و به دانشگاه برود چون با روح دانشجو بودن سازگار نیست. معرفی 4 مدل کفش دانشجویی دخترانه

یک بوت ضروری برای روزهای سرد و برفی تا بتوانید با آرامش و راحت و بدون نگرانی از سرما و سر خوردن روی برف و یخ به دانشگاه بروید. توصیه می شود از مدل های خیلی سنگین یا مدل هایی که روی زمین خشک صدای ناجوری تولید می کند استفاده نکنید.

معرفی 4 مدل کفش دانشجویی دخترانه

کفش ورزشی

یک دختر دانشجو باید فعال باشد و همیشه برای ورزش و پیاده روی طولانی آماده باشد. لازمه این آمادگی داشتن کفش های ورزشی مناسب برای فعالیت های روزانه است. شما می توانید این کفش ها را در هر رنگی تهیه کنید و حتما از کیفیت و راحتی آن ها اطمینان حاصل کنید.

معرفی 4 مدل کفش دانشجویی دخترانه

کفش عروسکی

کفشی که می تواند جایگزین بسیار خوبی برای کفش های رسمی شما باشد و در عین حال زیبا و دخترانه باشد. پس در روزهای گرم و روزهایی که دلتان نمی خواهد کفش ورزشی بپوشید بهترین گزینه پیشنهادی یک جفت کفش عروسکی راحت و ظریف است. این کفش ها می توانند از جنس چرم و در رنگ های مختلف تهیه شوند.

معرفی 4 مدل کفش دانشجویی دخترانه

کفش کتانی

علاوه بر کفش های ورزشی که کاربردی تخصصی برای ورزش و فعالیت های بدنی طولانی دارند شما یه یک جفت کفش کتانی دخترانه زیبا هم نیاز دارید. مدل های پیشنهادی ما کتانی‌های کانورس معروف به آل استار است که رنگ های متنوعی دارد و کاملا یک جفت کفش دانشجویی دخترانه مناسب برایتان خواهد بود.

معرفی 4 مدل کفش دانشجویی دخترانه

مطالب مرتبط:

1- 7 مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

2- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :