مصی روشن در
1,092

خانم سوفی ترنر؛ شما با این استایل‌های جذاب تاجگذاری کردید!

خانم سوفی ترنر؛ شما با این استایل‌های جذاب تاجگذاری کردید!

سوفی ترنر ستاره سریال Game of Thronesو همسر جو جوناسِ خواننده است. او در یکی از از مصاحبه های‌اش گفته مادر شدن، او را بازیگر بهتری هم کرده است. سوفی که ۲۶ سال دارد؛ تجربه کردن زندگی را بهترین کار و راه برای بازیگر خوب شدن، دانسته است.

استایل سوفی ترنر

سوفی به روانشناسی و مشاوره برای زندگی بهتر باور دارد؛ تا مدت‌ها دچار «اختلال غذا خوردن» بود اما توانسته آن را حل کند. سوفی فکر می‌کرده خیلی خیلی چاق است و هیچکس او را دوست ندارد؛ در حالیکه اصلا این طور نبوده است.

استایل سوفی ترنر

سوفی یکی از خوش استایل‌ترین بازیگران امروز است که بارها باعث شگفتی دیگران شده است؛ این مطلب درباره بعضی از لباس‌هایی است که او در این سال‌ها پوشیده است.

استایل سوفی ترنر

• ترکیب‌گر مد!

یکی از ویژگی‌هایی که سوفی ترنر دارد؛ ترکیب کردن مدهای مختلف باهم است؛ ترکیب کردن لباس‌های رسمی و لباس‌های ساده و راحتی که بیرون از خانه می‌پوشیم و برای گردش و خرید می‌پوشیم.

استایل سوفی ترنر

لباس خواب ابریشمی سبز

یکی از اولین کسانی که از لباس خواب به عنوان یک لباس مجلسی و رسمی استفاده کرد و کل فکرها را درباره آن تغییر داد؛ سوفی بود. او سال ۲۰۱۹ هنگام خروج از هتل خود در لندن لباس خواب ابریشمی سبزی به تن داشت.

استایل سوفی ترنر

این لباس از برند Olivia Von Halle بود که به صورت تخصصی لباس خواب طراحی و تولید می‌کند و بسیار هم گرانقیمت و به قولی لاکچری است. سوفی این لباس را با کفش‌های پاشنه بلند نقره‌ای ست کرده بود.

بلوز و شلوار کلاسیک

سوفی در مراسم اکران فیلم‌ها برخلاف خیلی از بازیگران که تنها انتخابشان در میان انواع مدل پیراهن هاست؛ بارها با بلوز و شلوار ظاهر شده است.

استایل سوفی ترنر

او در تاریخ ۲۷ مه ۲۰۱۹ یک بلوز کرم-شیری که مدل یقه‌اش شبیه دستمال گردن بود و شلوار قهوه‌ای فاق بلند روی فرش قرمز مراسم اکران فیلم X-Men: Dark Phoenix. در سئول (کره جنوبی) رفت.

سفیر لویی ویتون

سوفی یکی از سفیران لوئیس ویتون است و برای همین بسیاری وقت‌ها لباس‌هایی از همین برند لاکچری به تن می‌کند. او سال ۲۰۲۰ برای یک کنفرانس مطبوعاتی در مکزیکو سیتی قبل از اکران فیلم؛ یک بلوز طرح دار براق قرمز رنگ را با یک دامن کوتاه چرمی و کت برش دار پوشید که همگی از برند لوئیس ویتون بودند. البته سوفی در این چند سال نشان داده پیراهن و لباس‌های کوتاه را بسیار زیاد دوست دارد؛ انتخابی که او را با قد بلندتر هم نشان می‌دهد.

استایل سوفی ترنر

سوفی ۱متر و ۷۵ است و شاید برایتان جالب باشد بدانید او که در اکثر عکس‌ها از همسرش بلند‌تر است، تنها به دلیل پاشنه‌های کفش‌هایش نیست. چون او واقعا از جو جوناس یا ۱ و ۷ قد، بلندتر است.

مجسمه‌ای در پیراهنی سفید

او سال ۲۰۱۹ هم در یک لباس سفید از برند لویی ویتون با تزئینات نقره روی فرش قرمز نمایش «بازی تاج و تخت» در بلفاست (ایرلند شمالی) رفت. سوفی برای تکمیل کردن این استایلش؛ گوشواره‌های الماسی انداخته بود که با قسمت‌های کار شده لباس همخوانی داشت.

استایل سوفی ترنر

کفش‌های جلو بازش هم کفه‌ای نقره‌ای داشت و چرخش رنگ خوب و کلاسیکی را در استایل او برای بیننده‌اش می‌ساخت.

اسپورت‌پوش اما متفاوت

شاید به نظر برسد یا حداقل بیشتر ما فکر کنیم که یک سبک استایل داشتن خیلی کم دردسر‌تر از استایلی رسمی است در صورتیکه اصلا چنین نیست.

استایل سوفی ترنر

شما برای اینکه سبک پوششی از لباس‌های راحت اما شیک را پیدا کنید؛ باید زمان بیشتری بگذارید. سوفی اهل این کارهاست و البته مدلی موفق برای تبلیغ چنین لباس هایی.

استایل سوفی ترنر

سوفی همچنین چه در پیاده روی‌های تنهایی که دارد و چه زمان‌هایی که با جو جوناس شکار دوربین‌ها می‌شود، در لباس‌های ورزشی شیک در قاب‌ها ثبت می‌شود.

استایل سوفی ترنر

بارداری پر هیاهو

سوفی مادر دو بچه است و همان طور که برایتان گفتیم، البته از زبان خودش، مادری را یک فصل تاثیر گذار در زندگی‌اش می‌داند.

استایل سوفی ترنر

این بازیگر در دوران بارداری بارها مدل لباس شد، آن هم لباس‌هایی راحت که برای قدم زدن و ورزش کردن بود.

استایل سوفی ترنر

استایل سوفی ترنر

البته سوفی و جوناس که یکی از زوج‌هایی هستند که بیشتر زمان‌ها لباس‌هایشان را در مراسم رسمی ست می‌کنند، در این دوران هم این ویژگی را از دست ندادند.

استایل سوفی ترنر

در واقع سوفی یکی از گرانقیمت‌ترین و زیباترین لباس‌هایش را در همین دوران پوشید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :