مصی روشن در
6,940

این سلبریتی‌ها با لباس بارداری‌شان خبرساز شدند!

این سلبریتی‌ها با لباس بارداری‌شان خبرساز شدند!

شاید در این دو سه ماه اخیر یکی از بیشترین عکس‌هایی که در صفحات مختلف اینستاگرام یا شبکه‌های اجتماعی دیگر دیده‌‌اید عکس ریانا، خواننده، بازیگر و تاجر 34 ساله باربادوسی باشد که خیلی محکم و جسورانه با شکم برآمده لباس‌های بارداری پوشیده و این دوران زندگی خود را به نمایش می‌گذارد. او از جمله افراد مشهوریست که برآمدگی شکمش را به مد روزترین روش‌ها و در دفعات مختلف نشان داده است. همین موضوع بهانه‌ای شد که سراغ او و چند سلبریتی دیگر برویم که از نشان دادن شکم خود در دوران بارداری‌ با لباس‌های مختلف ترسی نداشته‌اند.

استایل بارداری سلبریتی ها

کیتی پری، بارداری در دوران کرونا

کیتی پری، خواننده 37 ساله آمریکایی، در دوران همه‌گیری کرونا باردار بود. کیتی در سال 2019 که 35 سال داشت و همسرش، اورلاندو بلوم، که در آن زمان 43 ساله بود، صاحب اولین فرزندشان به اسم دیزی شدند. کیتی برای مصاحبه‌ای با مجله Peope حاضر شد و یکی از معروف‌ترین لباس‌های دوران بارداری‌اش را پوشید که عکس روی جلد مجله هم قرار گرفت.

استایل بارداری سلبریتی ها

این لباس کرپ مرجانی از برند Staud بود که از یک نیم‌تنه آستین بلند و دامنی که تا قوزک پایش می‌رسید تشکیل شده بود. کیتی در سال 2017 دچار افسردگی شده بود به این خاطر که آلبوم جدیدش در آن زمان نتوانست موفق باشد و دچار ناامیدی شغلی شده بود اما بعد از درمان تصمیم گرفت بچه‌دار شود و گفت که بر خانواده، عشق، خنده و آرامش متمرکز است.

استایل بارداری سلبریتی ها

درباره برند تازه تأسیس Stud همین‌قدر بدانید که در سال 2015 توسط سارا استودینگر و شریک زندگی‌اش جورج آگوستو به منظور تولید لباس‌های زیبا و با کیفیت بالا و قیمت مناسب تأسیس شد. تمرکز آنها بیشتر بر این است که لباس‌هایی با الهام از سبک‌های قدیمی تولید کنند و علاقه به استایل وینتیج دارند. البته بیشتر با کیف‌های دستی‌شان شناخته‌ شده‌اند. کیف های دستی عجیب و غریب و البته کت و شلوارهای الهام گرفته از دهه 50 که مطمئناً با زیبایی شناسی مورد نظر این زوج مطابقت دارند از تولیدات مهم برند آنهاست.

سوفی ترنر با ژاکت سبز دگمه‌دار

استایل بارداری سلبریتی ها

سوفی ترنر هم یکی از افراد مشهوری بود که در اولین بارداری خود از لباس‌های این برند استفاده می‌کرد. جو جوناس و سوفی ترنر هم در انتظار دومین فرزند خودشان هستند. . آنها در هیچ مراسمی به طور رسمی این خبر را اعلام نکردند اما اولین بار سوفی با یک لباس سبز که با ژاکت سبز دگمه‌دار همسرش ست بود نشان داد که باردار است. ژاکت کلاسیک جو از برند Golf Wang است که این برند در سال 2011 توسط یک نوازنده آمریکایی به اسم تایلر تأسیس شد.

استایل بارداری سلبریتی ها

جو و سوفی برای اولین بار در اکتبر سال 2016 با هم قرار گذاشتند و سال بعدش هم نامزد کردند.اولین فرزند آنها در سال 2020 به دنیا آمد که اسمش را ویلا گذاشتند. سوفی یک خالکونی کوچک با حرف w انجام داد که درست زیر حرف J قرار گرفت که قبلا به افتخار جو تتو شده بود.

اوا لونگوریا با لباس بارداری سفید

استایل بارداری سلبریتی ها

اوا لونگوریا هم از آن دسته افراد مشهوریست که ابایی از نشان دادن اندام خود در طول دوران بارداری نداشت. او در سال 2018 که باردار بود 43 سال داشت. یکی از لباس‌های مهم بارداری اوا که به نوعی ساختار شکن هم به حساب می‌آمد و مثل اکثر لباس‌های حاملگی گشاد نبود، پیراهن سفید بسیار تنگی بود که تا بالای زانویش بود. او با این پیراهن یک کت بلند تا مچ پا به تن کرده بود که تا حد زیادی توازن و تعادلی در ظاهرش ایجاد کرده بود. این بازیگر با این پیراهن چند تکه ساده جواهرات نقره‌ای مثل یک گردن‌بند زنجیری ساده، گوشواره میخی الماس و حلقه داشت و صندل‌های پاشنه‌دار نقره‌ای رنگ هم پوشیده بود.

آدریانا لیما با لباس حاملگی یقه اسکی و آستین بلند

استایل بارداری سلبریتی ها

آدریانا لیما در هفته مد پاریس که در مجموعه پاییز و زمستان برند Balmin شرکت کرده بود به طور رسمی حاملگی خودش را اعلام کرد و گفت که فرزندش در پاییز 2022 به دنیا می‌آید.او با لباس آدریانا لیماکه جز در آستین‌ها و مقداری از بالاتنه حالت توری داشت برجستگی شکمش را نشان داد. آدریانا مجموعه‌ای از انگشترهای طلایی با کفش پاشنه بلند طلایی برای این لباس انتخاب کرده بود. او در بخشی از مراسم یک پالتوی مشکی هم روی دوشش انداخته و موهای مشکی براقش را از دو طرف روی پالتو ریخته بود که به جذابیتش اضافه کرده بود.آدریانا دو دختر 12 و 9 ساله از همسر سابقش دارد و این سومین فرزند آدریاناست که در سن 40 سالگی او به دنیا خواهد آمد.

استایل بارداری سلبریتی ها

اگر می‌خواهید با برند Balmin آشنا شوید و بدانید چه برندیست که این مدل مشهور 40 ساله برزیلی در دوران حاملگی‌اش در آن شرکت داشته همین چند جمله به عنوان اطلاعات بد نیست که: بالمین یک خانه مد لوکس فرانسویست که توسط پی‌یر بالمین در سال 1945 تأسیس شد. این برند 16 فروشگاه در نقاط مختلف دنیا از جمله لندن، میامی، نیویورک و میلان دارد. پی‌یر خودش طراح مد بود و طراحی‌هایش به پیچیدگی و ظرافت شهرت داشت و هنر طراحی لباس را معماری حرکت توصیف می‌کرد. او در سال 1982 در سن 68 سالگی از دنیا رفت.

ریانا و لباس هلویی بارداری

ریانا در هفته مد پاریس با پوشش سرتاپا هلویی رنگ حاضر شد. او یک لباس کوتاه چرمی و کت خز بلند به تن کرده بود. این کت از برند دیزل است که فقط چند روز قبل از پوشیدن ریانا به نمایش گذاشته شده بود. این خواننده یک کیف کوچک از برند دیور در دست داشت و صندل‌های بندداری پوشیده بود که بندهای آن تا زیر زانویش می‌رسید و طبق علاقه‌اش از زیور آلات مختلف استفاده کرده بود.

در مورد کت خز ریانا که از برند دیزل انتخاب شده شاید این سوال برایتان پیش آمده که این دیزل همان برند قدیمی است که ما می‌شناختیم؟ جواب مثبت است. درست است که ما تا امروز دیزل را با شلوارهای محکم و بادوامش می‌شناختیم ولی انگار این برند دستخوش تحولی شده که آن را از حالت قبل بیرون آورده و وارد محافل مد و فشن کرده است.

جودی ویتاکر بارداری با برند CIMONE

استایل بارداری سلبریتی ها

جودی ویتاکر بازیگر 39 ساله انگلیسی که او را با سریال علمی تخیلی «دکتر هو» می‌شناسیم، با لباسی از برند Cimone  خبر بارداری خود را اعلام کرد. این برند یک برند جدید لباس زنانه لوکس است که توسط کارلی پیرسون در سال 2016 تأسیس شد. کارلی پیرسون، بنیانگذار و طراح این برند، وقتی جودی با لباس آنها روی فرش قرمز جوایز بریت 2022 انگلیس حضور پیدا کرد، در صفحه اینستاگرامش نوشت: «ما این لباس سفارشی را برای جودی طراحی کردیم. این لباس بارداری به جودی اجازه می دهد تا حس خود را حفظ کند. ما قبلاً با جودی کار کرده‌ایم و انرژی‌ای را که او به لباس‌های ما می‌دهد، دوست داریم. به این مناسبت، ما می‌خواستیم لباسی ساختار یافته و در عین حال سرزنده و خوش آب و رنگ طراحی کنیم که نتیجه این شد.»

استایل بارداری سلبریتی ها

جودی که سریال پرطرفدار دکتر هو را در جولای سال 2021 ترک کرده در انتظار دومین فرزندش است. همسر او کریستین کنترراس بازیگر آمریکایی است. آنها در سال 2008 با هم ازدواج کرده‌اند و اولین فرزند آنها در سال 2015 به دنیا آمد که البته تا امروز اسم دخترشان را فاش نکرده‌اند.جودی ویتاکر با عکسی در کنار همسرش که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد نوشت: «ما می‌دانستیم که می‌خواهیم این موج سواری را با هم انجام دهیم و از موانع عبور کنیم. بنابراین اینجا هستیم، هفته ها تا پایان دادن به بهترین کاری که تا به حال داشته‌ام فاصله داریم. من می دانم که تغییر می تواند ترسناک باشد و هیچ کدام از ما نمی دانیم چه چیزی در انتظارمان است. به همین دلیل ما به جستجو ادامه می‌دهیم. به امید سفری امیدبخش. کائنات شما را مدام شگفت زده خواهد کرد.»

هیلاری بالدوین و هفتمین بارداری

استایل بارداری سلبریتی ها

هیلاری بالدوین 38 ساله، همسر الک بالدوین 63 ساله، هم اخیرا اعلام کرده که هفتمین فرزند مشترکشان در راه است و با چند سلفی که در کنار فرزندان دیگرش در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد به مخاطبانش نشان داد که باردار است و نوشت فرزندانش بعد از فهمیدن خبر بارداری او خیلی هیجان‌زده هستند. هیلاریا در یکی دیگر از استوری‌های اینستاگرام نوشت: «از همه کلمات محبت آمیز و آرزوهای شیرین شما متشکرم. خیلی از شما می پرسید چه احساسی دارم. جوابم این است: حالت تهوع، خسته و خوشحال. همه شما را دوست دارم. ممنون که با ما جشن گرفتید.»

این زوج در بیانیه‌ای اعلام کردند که «یکی از زیباترین چیزهایی که فرزندان ما با یک خانواده بزرگ تجربه کرده اند این است که چگونه قلب با هر خواهر و برادر جدید رشد می کند. ظرفیت ما برای دوست داشتن همچنان در حال گسترش است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا کوچولوی جدید خود را در پاییز امسال در آغوش بگیریم.»بزرگترین فرزند الک و هیلاری 8 ساله و کوچکترین‌شان 18 ماهه است. این زوج در سال 2012 ازدواج کرده‌اند. الک بالدوین از همسر سابقش، کیم بسینجر، فرزندی 26 ساله دارد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :