سارا هنجنی در
0

معرفی چند عطر خنک مردانه

معرفی چند عطر خنک مردانه

شاید سرمای زمستان سخته باشه اما با پوشیدن کاپشن، پالتو، کت، شلوارهای پشمی و … میشه در مقابلش تاب آورد، اما تابستان و گرمای سوزانش رو چیکار کنیم؟ چجوری احساس خنک بودن بکنیم؟ لباس های نازک تر می‌پوشیم اما بازهم بدن ما خیس عرق می‌شود و چند ساعت بعد بوی بدی می‌دهیم. در ادامه کارشناسان چی بپوشم به معرفی چند عطر خنک مردانه می‌پردازند با ما همراه باشید.

single_content ad banner

معرفی چند عطر خنک مردانه

1- عطر خنک مردانه – عطر  هرمس

برند فرانسوی هرمس این عطر را در سال 2014 ارایه نموده است و انتخابی مناسب برای فصل های بهار و تابستان است. همچنین این عطر دارای رایحه چوب بوده که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا داشته است.

معرفی چند عطر خنک مردانه

2- عطر خنک مردانه – عطر  مون بلان

این عطر که یکی از جدیدترین محصولات این برند فرانسوی است در سال 2016 وارد بازار شده و در واقع نسخه ارتقا یاقته مون بلان Legend است. این عطر خنک مردانه از رایحه های چوب، مرکبات و اقیانوس الهام گرفته است.

معرفی چند عطر خنک مردانه

3- عطر خنک مردانه – عطر کلوین کلاین

اگر جزو آن دسته از آقایان ورزشکار هستید و فعالیت بدنی زیادی دارید به خصوص در روزهای تابستان عطر کلوین کلاین را که محصول 2015 است را به شما توصیه می‌کنم. عطری با رایحه تند و شرقی و البته چوبی! این عطر علاوه بر چوب دارای رایحه میوه و مرکبات نیز می‌باشد.

معرفی چند عطر خنک مردانه

4- عطر خنک مردانه – عطر تروساردی

این برند برند لاکچری ایتالیایی سوپرایزی را برای بهار و تابستان آقایان رقم زده است. Black Extreme دارای رایحه تند، چوبی، مرکبات و البته چرم است. این عطر خنک را برای تابستان امسال فراموش نکنید.

مطالب مرتبط:

1- فرق بين عطر و ادكلن در چيست؟

2- معرفی عطرهای خنک تابستانه

3- 4 عطر مردانه خنک برای تابستان امسال

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :