با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

وقتی صحبت از لاغری می‌شود همه به رژیم‌های مختلف غذایی و در کنار آن لباس‌های لاغر کننده فکر می‌کنند اما لاغر دیده شدن تنها محدود به این موارد نیست، شما با مدل موی مناسب هم می‌توانید لاغر‌تر دیده شوید. این مدل‌های مو با ایجاد خطای دید باعث می‌شوند اندام کشیده‌تر و لاغرتر از آن چه که هست به نظر برسد. اما این مدل‌ها کدامند؟ با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید.

مدل موی لاب

با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

مدل لاب به مدلی گفته می‌شود که مانند مدل باب پشت موها از جلوی موها کوتاه‌تر است، اما از باب بلندتر است. این مدل مو مانند ستارگانی مثل جنیفر لارنس محبوبیت زیادی دارد چون نگهداری آن راحت و کم دردسر است و از طرف دیگر چون جلوی موها بلند است اندام را کشیده‌تر می‌کند.

چتری یک طرفه

با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

وقتی چتری‌ها در مرحله‌ای قرار دارند که نه کوتاه هستند تا بتوان آن‎ها را حالت داد و نه کاملا بلند شده‌اند تا با موها ترکیب شوند مدل یک طرفه برای چتری بهترین مدل خواهد بود. این مدل مو که کریسی تیگن آن را انتخاب کرده صورت و چانه را باریک نشان داده و شما را لاغرتر می‌کند.

فرق یک طرفه عمیق

با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

جدا کردن فرق سر از یک طرف به صورت عمیق مانند مدلی که لی میشل انتخاب کرده هم باعث می‌شود حجم مو‌ها در یک طرف بیشتر شده و موها پرپشت دیده شوند و هم مانند چتری یک طرفه صورت را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد.

لایه لایه بلند

با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

اگر مانند جنیفر آنیستون صورت دوزنقه‌ای با فک بزرگ دارید می‌توانید با استفاده از مدل موی لایه لایه بلند این عیب صورت خود را مخفی کنید و با داشتن صورتی باریک‌تر لاغر‌تر به نظر برسید.

دم اسبی

با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

دم اسبی عادی نه تنها شما را لاغرتر نمی‌کند بلکه گردی صورت را بیشتر نمایان می‌کند پس مدل دم اسبی ای مناسب است که در قسمت جلوی موها کار شده و مانند مدل موی برایس دالاس هاوارد به آن حجم و حالت داده شده باشد.

جمع شده در بالا

با این مدل‌های مو لاغر دیده شوید

جمع کردن موها در بالا مانند مدل موی سیارا به صورت کاملا مستقیم قد را بلندتر و اندام را کشیده‌تر می‌کند. شاید یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های مو این مدل باشد.

مطالب مرتبط:

1- 5 مدل موی آسان برای خانم های تنبل

2- راه هایی برای ماندگاری مدل مو

3- بهترین مدل موی زنانه با توجه به جنس و فرم مو

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :