۶۰ سال عشق بی‌نظیر یک زوج که تاریخ جهان را تغییر داد!

سفر در زمان مقوله‌ای است که بارها در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف به آن پرداخته شده، اما به جرئت می‌توانم بگویم که زیباترین پرداخت به این موضوع را در سریال 11.22.63 دیده‌ام. این مینی سریال که اقتباسی از رمان استیون کینگ با همین نام است، درباره یک معلم انگلیسی به نام جیک اپینگ است که با دریچه‌ای مخفی در زمان سفر می‌کند و به سال 1960 می‌رود تا مانع ترور جان اف کندی شود. این معلم امید دارد که با جلوگیری از ترور جان اف کندی، جلوی وقوع جنگ ویتنام را هم بگیرد.

عشق شصت ساله

اگرچه موضوع سریال به‌اندازه کافی جذاب است، اما طراحی لباس خیره‌کننده آن و تقابل استایل‌های امروزی با استایل‌های دهه 60 میلادی، جذابیتی چندین برابر به این سریال داده که خود من را به‌شخصه مجذوب میکرد. طبیعتا طراحی لباس برای چنین سریال‌هایی که استایل‌ها در دوره مختلف را نشان می‌دهند، برای طراح لباس سریال دشوارتر از سریال‌هایی است که تنها مخصوص یک زمان مشخص هستند. همین موضوع هم باعث می‌شود که رولاند سانچز، طراح لباس این سریال را تحسین کنیم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل‌های خاص و زیبای این سریال داشته باشیم.

شروع سریال با استایل‌هایی امروزی

در ابتدای سریال و با شروع آن خبری از استایل‌های دهه 60 نیست و ما شخصیت اصلی سریال را با استایل‌های امروزی می‌بینیم. این معلم انگلیسی معمولا پیراهن‌های دکمه‌دار می‌پوشد و اگر به سمت تیشرت برود هم پولوشرت‌ها و تیشرت‌های دکمه‌دار را انتخاب می‌کند. استایل او، مدل موها و ریش‌هایش دقیقا تیپیکال یک معلم است. ساده و مرتب لباس می‌پوشد و از رنگ‌های روشن کمتری در استایلش استفاده می‌کند.

عشق شصت ساله

تغییرات استایل جیک، همان معلم انگلیسی از زمانی شروع می‌شود که به صورت جدی وارد سال 1960 می‌شود تا چیزهایی را تغییر دهد.

ورود به سال‌هایی پر از رنگ

اولین چیزی که در بدو ورود جیک(جیمز فرانکو) به سال 1960 توجهمان را جلب می‌کند، طوفان رنگ‌های شاد مثل صورتی و قرمز است. ماشین‌های رنگی، لباس‌های صورتی و خوشرنگ. طراح لباس با این ترکیب رنگ احتمالا می‌خواهد زیباتر بودن سال‌هایی که گذشتند را نشان دهد.

عشق شصت ساله