تحریریه چی بپوشم در
45,223

شش عطر و ادکلن لوکس و گران قیمت موجود در ایران

شش عطر و ادکلن لوکس و گران قیمت موجود در ایران

تنها پوشیدن لباس مارک، استفاده از کیف و کفش برند، استفاده از لوازم آرایشی مارک و… نمی تواند تاییدکننده لوکس بودن استایل شما باشد. تنها فاکتوری که توانسته استایل و جذابیت را هم آقایان و هم بانوان ارتقاء دهد و باعث جلب توجه شود، استفاده از عطر و ادکلن لوکس و گران قیمت است. در ایران نمی توانید گران ترین و لوکس ترین ادکلن های دنیای را تهیه کنید و دلیل این موضوع نیز عدم موجودی آن ها در بازار است؛ اما می توانید خاص ترین عطرها و ادکلن های موجود در بازار را تهیه نمایید و مهر تاییدی بر جذابیت خود بزنید. تنوع این عطرها و ادکلن ها بسیار بوده و در نتیجه شما با هر سلیقه و خواسته ای می توانید به نیاز خود پاسخی مثبت و هوشمندانه دهید.

عطر و ادکلن لوکس و گران قیمت

گایدنس-گویدانس ادوپرفیوم زنانه مردانه آمواج

بانوان ایرانی نیز توانسته اند یکی از بی رقیب ترین عطرها را برای خود برگزینند و حسی قوی را در خود ایجاد نمایند. گایدنس- گویدانس ادوپرفیوم زنانه/مردانه آمواج که در سال 2023 تولید شده، دارای گروه بویایی گل دار میوه ای است و طبعی معتدل و طعمی تلخ را ارائه می دهد. شما می توانید از این عطر خاص برای هر چهار فصل سال استفاده کنید و مهر تاییدی بر جذابیت خود بزنید. نت های انتخابی برای این عطر شامل گلابی، صمغ کندر، رز، زعفران، چوب صندل سفید، عنبر و… هستند که توانسته اند قلب تمامی بانوان ایرانی را تسخیر نمایند. باتوجه به خاص بودن این عطر و وجود محصولات تقلبی، باید به سراغ مجموعه ای بااصالت بروید تا بتوانید گایدنس آمواج را با کیفیت بالایی تهیه کنید. در این راستا می توانید به بخش عطر و ادکلن سایت ریحا مراجعه نمایید و از مشخصات، قیمت و خرید عطر و ادکلن های اصل داخلی و خارجی آگاهی یابید و گایدنس آمواج را خریداری کنید.

گویدانس ادوپرفیوم آمواج

فلامنکو ادوپرفیوم مردانه/زنانه رامون مونگال

در برند رامون مونگال می توانید ادکلنی اعجاب انگیز را مشاهده نمایید که در لیست لوکس ترین و گران قیمت ترین عطر و ادکلن های موجود در ایران قرار دارد. فلامنکو ادوپرفیوم رامون مونگال که در کشور اسپانیا تولید روانه بازار می شود، دارای گروه بویایی شرقی گلدار است و طبعی معتدل و طعمی شیرین را ارائه می دهد. بانوان سخت پسند می توانند در این عطر نت های سیب، تمشک، رز، گل زنبق، چوب سدر، درخت کاخ و… را استشمام کنند.

اینسولنس ادوپرفیوم زنانه گرلن

برند معروف و مشهور گرلن نیز جایگاه ویژه ای را در بازار ایران به خود اختصاص داده و می توانید این عطر تسخیرکننده را شاهد باشید که با گروه بویایی گلدار میوه ای عرضه می شود. اینسولنس گرلن در سال 2008 روانه بازار شده و دارای طبع گرم و طعم شیرین است. نت های انتخابی برای این عطر شامل گل بنفشه و توت قرمز در نت اولیه، توت فرنگی وحشی و شکوفه پرتقال در نت میانی و دانه تونکا، گل زنبق، نت چوبی و پودری، وانیل و چوب صندل در نت پایانی هستند.

کوییر اینتنس ادوپرفیوم مردانه/زنانه گرلن

بدون شک یکی از بی نظیرترین عطر و ادکلن های موجود در بازار ایران که توانسته نظر بسیاری از افراد را جلب نماید و دیدگان را به سمت خود سوق دهد، کوییر اینتنس ادوپرفیوم مردانه/زنانه گرلن است. این عطر فوق حرفه ای مورد توجه آقایان قرار داشته و در حجم های مختلفی ارائه می شود. طبع انتخابی گرم و طعم تلخ آن را به عطری خاص تبدیل کرده و نت ها و آکوردهای بسیار هوشمندانه ای در آن وجود دارند. نت های موجود در بخش اولیه شامل اسمانتوس، گل یلانگ یلانگ هستند و در نت میانی می توانید چرم و مشک را استشمام کنید. نت پایانی نیز شامل گیاه تنباکو، چوب صندلی و چوب سدر است.

کوییر گرلن

آمبر نومد ادوپرفیوم زنانه و مردانه لویی ویتون-امبر نومید ادوپرفیوم زنانه و مردانه لویی ویتون

دومین محصول پرطرفدار در ایران که جایگاه ویژه ای در قلب آقایان ایرانی پیدا کرده، آمبر نومد ویتون است. این عطر خارق العاده که در سال 2018 روانه بازار شد، طبعی گرم و طعمی شیرین و تلخی را ارائه می دهد که برای روزهای سرد زمستان انتخابی بی نظیر به حساب می آید. اسانس های به کار رفته در آمبر نومد ویتون شامل لوبان، رز، شمعدانی، روایح دودی، عود، تمشک، زعفران، چوب درخت قان و چوب عنبر هستند که هوشمندانه ترین ترکیبات را در کنار یکدیگر قرار داده اند. گروه بویایی این عطر منحصربه فرد شرقی چوبی بوده که برای آقایان ایرانی، عطری بااصالت محسوب می شود.

پورپس-پرپس ادوپرفیوم زنانه مردانه آمواج

بدون شک آقایان ایرانی با سلیقه فوق العاده ای که دارند به سراغ پورپس-پرپس ادوپرفیوم زنانه مردانه آمواج می روند. این محصول که در سال 2023 روانه بازار شد، دارای غلظت ادوپرفیوم و گروه بویایی کهربایی چوبی است. معتدل بودن طبع و تلخ و تند بودن طعم پریس آمواج باعث شده تا مورد توجه قرار گیرد و فروش بالایی را در ایران تجربه نماید. اسانس اولیه، میانی و پایه این ادکلن منحصربه فرد به ترتیب ترنج، فلفل، فلفل قرمز شیرین، صمغ کندر؛ رز، خس خس، چوب صندل سفید، پاپیروس، جیر، زعفران، چوب آکیگالا و عرفانی است.

پورپس آمواج

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :