سیروان خسروی خوش تیپ هفته ۵

0

سیروان خسروی خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده در سال چهارم مرداد ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمد. این خواننده موفق موسیقی پاپ هنگامی که تنها ۱۱ سال داشت شروع به فعالیت در زمینه موسیقی نمود. زانیار برادر کوچک تر سیروان خسروی نیز از خوانندگان مشهور پاپ ایران است. در ادامه بیشتر به بررسی خوش تیپ هفته یعنی سیروان خسروی خواهیم پرداخت. 

سیروان خسروی

۱- بیوگرافی سیروان خسروی

سیروان خسروی خواننده و آهنگساز ایرانی در ۴ مرداد ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمد. او از سن ۱۱ سالگی به مدت چهار سال نزد اوی جونیو به آموزش موسیقی و کیبورد پرداخت. و در ۱۶ سالگی زیر نظر کاوه یغمایی با اصول نوازندگی کیبورد و سبک راک آشنا شد. سیروان در سال های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ به عنوان نوازنده کیبورد در کنسرت کاوه یغمایی به عنوان نوازنده نیز حضور داشته است. اولین آلبوم سیروان به نام تو خیال کردی بری در سال ۱۳۸۴ منتشر شد و مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت.

سیروان خسروی

۲- فیزیک بدنی

یکی از فعالیت های روزانه این خواننده پاپ ورزش کردن است. البته در باشگاه همیشگی! نکته قابل توجه در مورد سیروان این است که وی رژیم غذایی خاص خودش را دارد و چند سالی است که در کنار ورزش حرفه ای آن را رعایت می کند. همچنین نکته ای که ما تونستیم از صفحه شخصی ایسنتاگرام سیروان خسروی استخراج کنیم این بود که بیشتر توجه وی به بالاتنه بوده است. به خصوص دست ها و سرشانه ها.

سیروان خسروی

۳- مدل مو

گویا سیروان خیلی علاقه مند به موی بلند نیست. شاید بتونیم بگیم تنها تغییری که در طی چند سال اخیر از وی دیدیم، ریش بلندی بود که داشت. به هر حال باتوجه به فرم صورت وی بهترین مدل مو همینی است که می بینید. دور موها خالی و موی روی سر نیز به یک طرف متمایل.

سیروان خسروی

 ۴- ته ریش

شاید دیگه نیاز نباشه براتون بگم ته ریش چقدر به صورت سیروان میاد. فقط براتون چند عکس قرار دادم تا خودتون قضاوت کنید.

۵- دندان های سفید

همه ما با لبخندهای هالیوودی آشنا هستیم. دندان های سفید و مرتب یکی دیگر شاخصه هایی است که سیروان در اغلب عکس هایش به رخ می کشد.

سیروان خسروی

۶- اصول لباس پوشیدن سیروان خسروی

سیروان خسروی یک اسپرت پوش تمام عیار است. تی شرت های یقه گرد که به خوبی نشان دهنده فیزیک مناسب بدنی اش است به همراه جزو جدا نشدنی تیپش یعنی شلوار جین!

سیروان خسروی

سیروان خسروی

۷- رنگ مورد علاقه 

سفید، سیاه و قرمز این سه رنگ محبوب سیروان خسروی است.

  • سفید رنگی است خنثی و به همراه سیاه یکی از مهم ترین رنگ ها در صنعت مد و فشن به حساب می آیند.
  • سیاه رنگی است خنثی و به همراه سفید یکی از مهم ترین رنگ ها در صنعت مد و فشن به حساب می آیند.
  • قرمز رنگی است که با عشق و گرما همراه است.

سیروان خسروی

۸- فعالیت های تبلیغاتی سیروان خسروی

 از اواسط بهار کمپانی AXE به کمک این چهره محبوب موسیقی پاپ کمپین جدید خود با نام رایحه ماندنی، شب به یاد ماندنی را راه اندازی نموده است.

 

مطالب مرتبط:

۱- بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن ادی ردمین

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :