با قد کوتاه کفش تخت بپوشید

0

داشتن قد کوتاه برای بسیاری از خانم‌ها مساوی است با محکوم شدن به پوشیدن کفش پاشنه بلند چون این کفش‌ها چند سانتی به قد خانم‌ها اضافه می‌کند ولی در مقابل شکنجه و درد فراوانی را به پاها و کمر وارد می‎‌کند. اما با کمال مسرت باید بگویم دیگر لازم نیست برای بلند قد شدن کفش پاشنه بلند بپوشید. شما می‌توانید هر کفشی که می‌خواهید با رعایت نکاتی بپوشید و بلندتر به نظر برسید. با قد کوتاه کفش تخت بپوشید.

رنگ‌های ملایم بپوشید

یک راه برای بلند تر کردن قد سر تا پا یک رنگ پوشیدن است. رنگ‌هایی مثل هلویی، خاکی و کرم تاثیر بیشتری دارند و می‌توانید با قد کوتاه کفش تخت بپوشید و بلند قدتر به نظر برسید.

شلوار اندازه بپوشید

طول شلوار در کنار کفش نقش مهمی در بلند تر کردن قد شما خواهد داشت. شلواری که طول آن دقیقا تا مچ پا باشد بهترین شلوار برای پوشیدن با کفش تخت است.

با قد کوتاه کفش تخت بپوشید

مانتوی بالاتر از زانو بپوشید

قد مانتو می‌تواند شما را بلند یا کوتاه‌تر کند. در کنار موارد بالا انتخاب مانتویی که قد آن بالاتر از زانو باشد می‌تواند با کفش تخت شما را بلندتر نشان دهد.

کفش نوک تیز بپوشید

یکی از راه‌هایی که می‌تواند پاها را کشیده‌تر کند پوشیدن کفش نوک تیز است. پس اگر قدتان کوتاه است و نمی‌خواهید پاشنه بلند بپوشید کفش تخت نوک تیز بپوشید.

کفش‌های با بند ضخیم در مچ نپوشید

بندهایی که دور مچ بسته شوند اگر ضخیم باشند باعث می‌شوند خطوط پا قطع شود و قد فرد کوتاه‌تر به نظر برسد پس از این مدل‌ها دوری کنید و در صورت لزوم کفش‌هایی که بندهای نامشخصی در مچ دارند بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- توصیه‌هایی برای خانم‌های ریزجثه در انتخاب لباس

2- نکات مهم مد و فشن برای خانم‌های کوتاه قد

3- ده تابوی مد که خواهران اولسن شکستند

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :