با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید

کفش‌ها مهم‌ترین جز استایل زنانه هستند و اگرچه جزو اکسسوری‌ها دسته‌بندی می‌شوند اما اهمیت آن‌ها از لباس‌های اصلی نیز بیشتر است. انتخاب یک کفش مناسب می‌تواند شما را شیک‌تر و جذاب‌تر نشان دهد و در واقع استایل شما را کامل کند. برخی کفش‌ها این قابلیت را دارند که اندام شما را زیباتر نشان دهند اما کدام کفش‌ها؟ با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید.

ad banner

بوت ساق کوتاه زیر شلوار

این ترکیب تضمین کننده زیبایی پاهای شما است در عین این که برای روزهای سرد زمستان نیز ترکیب مناسبی است. شلوار جین دمپاگشاد که کمی کوتاه باشد مناسب‌ترین شلوار برای این ترکیب خواهد بود.

the-specific-shoe-styles-that-will-make-your-legs-look-amazing-2077612-640x0c با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید

کفش‌های ضربدری

همیشه گفته می‌شود که اگر پاهای کوتاهی دارید بند روی مچ پا مناسب شما نیست. اما بندهای ضربدری روی پا می‌تواند جایگزین مناسبی برای شما باشند چه در کفش و چه در صندل.

the-specific-shoe-styles-that-will-make-your-legs-look-amazing-2077615-640x0c با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید

دمپایی پاشنه بلند

این کفش‌ها از مدل‌های محبوب امسال هستند که می‌توانند یک کفش مناسب برای استایل مجلسی شما باشند و پاهای شما را به زیباترین شکل نشان دهند. به ویژه رنگ‌های روشن و رنگ پا برای این کفش‌ها انتخاب مناسبی هستند.

با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید

پاشنه بلند کلاسیک

این کفش‌ها همیشه بهترین و زیباترین انتخاب هستند و پاهای شما را زیبا و خوش فرم نشان می‌دهند. البته از پوشیدن این کفش‌ها برای  مدل طولانی اجتناب کنید.

با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید

کفش‌های پنجه باریک

کفش‌های نوک تیز و پنجه باریک پاهای شما را کشیده تر و زیباتر نشان می دهند چه تخت و چه پاشنه بلند. البته استفاده طولانی مدت از این کفش‌ها به پنجه پا آسیب وارد می‌کند و توصیه می‌شود از این کفش‌ها کمتر استفاده کنید.

the-specific-shoe-styles-that-will-make-your-legs-look-amazing-2077624-640x0c با پوشیدن این کفش‌ها پاهای زیباتری داشته باشید

مطالب مرتبط:

1- 7 مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

2- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :