نگاهی به استایل مجری ایرانی فاکس نیوز آمریکا؛ خوشپوش پرانرژی

شالی زمردی ؛گوینده اخبار شبکه فاکس 5 امریکا؛ یکی از معروف ترین چهره ها در میان ایرانی ها در سال های اخیر شده است. او که خانواده ای بزرگ دارد، صبح های زود از خواب بیدار می شود و می رود سر کار و البته آنقدر شاد است که مدام ویدیوهایی از رقص و شادی او این طرف و آن طرف پیدا می شود. سرخوشی او برخی ها را عاشق خودش می کند و البته برای بعضی ها دیگر فکر می کنند او در حال زیاده روی است!

استایل شالی زمردی

ما البته کاری به کار این نظرها نداریم و می خواهیم نگاهی بیاندازیم به استایل شالی!

خروس سن دیگو

شالی زمردی که بیش از یک دهه است که سن دیگو را از خواب بیدار کرده؛ با لبخند و مهارتش در خواندن اخبار، توجه خیلی ها را به خود جلب کرده. البته شخصیت صمیم که از خودش به نمایش می گذارد هم بی تاثیر در این میزان طرفدار نبوده است.

استایل شالی زمردی

شالی در صفحه اینستاگرامش بارها از طرفدارانش درباره لباسی که می خواهد روز بعد بپوشد نظر پرسیده است. شالی در فیس بوک اش نوشته بود:« رای گیری برای لباس مامان که فردا برمیگرده سر کار. به من کمک کنید برای اولین روز بازگشتم به اخبار صبحگاهی FOX 5 سن دیگو لباسی را انتخاب کنم؟ شما با کدام موافقید؟»

استایل شالی زمردی

شالی سرخابی دوست

خب از شالی شاد انتظار ندارید که لباس های کم رنگ و ملایم بپوشید. باید بگوییم انتظار درست و به جایی است و او با اینکه رنگ ها و مدل های زیادی را امتحان کرده است؛ اما یکی از رنگ های مورد علاقه اش؛ سرخابی است. می شود حدس زد او در بیشتر خریدهای اش از سوی رنگ ها کشیده می شود تا طرح ها.

استایل شالی زمردی

شالی بیشتر پیراهن پوش است. او با پیراهن های میدی که تا سر زانو می آیند؛ راحت تر است. یکی از مدل پیراهن هایی که در بیشتر وقت ها می پوشد پیراهن های یقه قایقی است.

استایل شالی زمردی

لطافت با رنگ نباتی

این اخبار گوی پر سر و صدا به لباس های نباتی و سفید هم علاقه زیادی دارد. رنگی که چهره ای لطیف و کلاسیک به ما می دهد.

استایل شالی زمردی

شالی از اینکه در جامعه ایرانی شناخته شده، بسیار شاد است. او از وقتی با مصاحبه های فارسی اش روی بورس آمد، سعی کرد دل ایرانی ها را بدست بیاورد.

استایل شالی زمردی

او چندین بار لباس های محلی را پوشیده است. یکبار هم در توضیح لباس گیلکی خود نوشت که این لباس نشان ریشه های مادرش است که گیلکی است.

دوستی که از آرایش شروع شد

شالی دوستی به اسم ملینا دارد که 20 سال پیش باهم ارتباط گرفته اند. شالی می گوید آنها سرداستان آرایش باهم دوست شدند و از آن به بعد بود که ریش و قیچی شالی به دست دوست اش افتاد و حقیقتا هم که در این کار استاد است و چهره شالی را به بهترین حالت خودش در آورده است.

استایل شالی زمردی

کفش هایی همیشه پاشنه بلند

شالی اکثر مواقع با کفش های پاشنه بلند است. فرقی نمی کند اخبار بگوید و یا راهی جشن و مهمانی باشید.

استایل شالی زمردی

اسپرت پوشی شاد

اگر در صفحات او بگردید نامش را جستجو کنید در دو حالت او را بیشتر از همه می بینید، زمانی که در خانه و با بچه ها مشغول استراحت است و زمانی که سر کار است.

استایل شالی زمردی

زمانی که پیش بچه هاست لباس راحتی پوشیده است و زمانی هم که سر کار حسابی رسمی است.

استایل شالی زمردی

اما شالی هم مثل همه ما از این دو حالت خسته می شود و لباس های اسپرتی هم برای خودش دارد؛ که البته بازهم نشانی از روحیه شاد او را دارند.

کلاه روی سر شالی

شالی اهل کلاه گذاشتن هم هست. او کلاه های بزرگ را ترجیح می دهد و با رنگ لباسش آن را ست می کند. مانند این کلاه بزرگ.

استایل شالی زمردی

یکی دیگر از رنگ های مورد توجه شالی؛ رنگ سورمه ای است. او هم برای لباس های بیرون و هم لباس های خانگی این رنگ لباس را دوست دارد و می پوشد.

شالی و موهای ایرانی

آخر هم اینکه، شالی موهای اش را خیلی دوست دارد.

استایل شالی زمردی

اکثرا موافع آن را LAYER میز ند و طیف رنگی اش هم فتدقی است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :