مصی روشن در
1,645

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی را بشناسید!

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی را بشناسید!

در دنیای امروز با وجود دسترسی هر فرد یا خانواده به چندین کانال تلویزیونی و صدها برنامه متنوع در زمینه‌های مختلف انتخاب یک برنامه و مخصوصا بیننده دایمی آن شدن به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها ظاهر مجری برنامه است که هرقدر جذاب‌تر و خوش‌پوش‌تر باشد کمتر احتمال دارد بیننده از تماشای آن برنامه بگذرد. در ایران مجری خوش‌تیپ ما را سریع به یاد مهران مدیری، احسان علیخانی و در مرحله بعد علی ضیا می‌اندازد. در حالی‌که مجریان مطرح و موفق دیگری داشته و داریم.

single_content ad banner

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

پژمان بازغی با انواع کت و شلوار و پیراهن‌های رنگی

پژمان بازغی به مدت سه سال اجرای برنامه «کودک‌شو» را با پوششی درخور و برازنده و البته تسلط زیاد پیش برد و باعث شد این برنامه بینندگان فراوانی پیدا کند و حتی به عنوان بهترین برنامه تلویزیونی از دید مردم انتخاب شود. او بااجرای موفق این برنامه به خوبی نشان داد که علاوه بر تبحر و مهارت، خوش لباس بودن یکی از آیتم‌های مهم در جذب مخاطب و بیشتر دیده شدن یک برنامه تلویزیونی است.

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

بازغی در طول مدت اجرای این برنامه با انواع کت و شلوار و پیراهن‌های رنگی هماهنگ با شلوارهای جین یا مردانه تیپ رسمی و نیمه‌رسمی را تجربه کرد درعین حال که در تمام موارد شیک و جذاب بود.

عادل، شیک و جذاب، کلاسیک و رسمی

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

عادل فردوسی‌پور که از مرداد سال ۱۳۷۸ تا اسفندماه سال ۱۳۹۷ برنامه نود را هر دوشنبه اجرا می‌کرد یکی از مجری‌هاییست که پوشش او در این برنامه پرطرفدار همیشه در بهترین حالت نبوده و گاهی در حد متوسطی قرار داشته است. اما او در بعضی برنامه‌ها مخصوصا در مناسبت‌های ویژه با تیپ کلاسیک و رسمی و چشمگیرش کاملا شیک و جذاب حاضر شده و در بعضی دیگر هم کمی اسپرت و راحت لباس پوشیده است.

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

در هرحال همیشه لباس‌های عادل قابل قبول بوده و بالاتر از آن این موضوع که اجرای گرم، خودمانی و دلنشین او آنقدر توجه‌ها را جلب می‌کرد که طی دو دهه اجرای برنامه نود کسی نشنیده که انتقادی در زمینه نامناسب و ناهماهنگ بودن پوشش او شده باشد.

دست فرمون کامبیز دیرباز با کاپشن‌های چرمی

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

کامبیز دیرباز مجری دو مسابقه پربیننده «شب‌های مافیا» و «دست فرمون» بوده است. دیرباز که سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای بازی در فیلم «دوئل» در کارنامه‌اش دارد از آن دسته بازیگرانیست که به ورزش اهمیت می‌دهد و همان‌طور که در برنامه «هم‌رفیق» گفت به موتورسواری علاقه‌ای ویژه دارد. بنابراین او از استایل خوبی برخوردار است و اکثر لباس‌هایی که می‌پوشد تناسب و آمادگی جسمانی‌اش را نشان می‌دهند.

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

با توجه به این ویژگی انتخاب او برای مسابقه «دست فرمون» بسیار درست بوده است. این بازیگر جدا از تسلطش در اجرا با کاپشن‌های چرمی که در این برنامه به تن می‌کرد که طی سال‌ها هم نشان داده از لباس‌های مورد علاقه‌اش است، سلیقه‌اش در انتخاب لباس متناسب با برنامه را هم به رخ کشید.

سام قریبیان؛ هم مردانه، هم ساده و هم دلپذیر

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

سام قریبیان بازیگر، نویسنده و کارگردان ۴۲ساله سینما و تلویزیون برای اولین بار به عنوان مجری در سال ۱۳۷۶با تلویزیون همکاری کرد. او با چهره و ظاهری مناسب که با اکثر مجری‌های دهه هفتاد متفاوت بود توانست طرفداران زیادی پیدا کند. سام که استانداردهای یک مجری جوان جذاب را از نظر ظاهر و فن بیان داشت حتی با پیراهن مردانه ساده هم دلپذیر و زیبا به نظر می‌رسید و بین نوجوانان و جوانان محبوبیت زیادی داشت.

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

البته خوش‌تیپی سام قریبیان خیلی موضوع عجیبی نیست وقتی پدری مثل فرامرز قریبیان دارد که در هشتاد سالگی همچنان خوش‌تیپ و متناسب است.

شهاب حسینی با کت و شلوار اور سایز

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

چند سال پیش که شهاب حسینی برنده جایزه بازیگری جشنواره کن شد، ویدئویی از اجراهای اولیه او و پشت صحنه آن‌ها هم منتشر شد. شهاب با اجرای برنامه تلویزیونی «اکسیژن» به شهرت رسد. او برای اجرای این برنامه هم با پوششی ساده اما مرتب و آراسته جلوی دوربین حاضر می‌شد که البته این ظاهر همان زمان خوب به حساب می‌آمد.

خوشتیپ ترین مجری های ایرانی

اما چهره و صدای گیرای شهاب حسینی علاوه بر اجرای متفاوت او باعث شد که خیلی مورد توجه قرار بگیرد. این بازیگر بین‌المللی کشورمان در سال ۱۳۸۶ همراه با نیما رئیسی مجری برنامه سال تحویل شد که دیگر آن زمان بعد از حدود یک دهه فعالیت از نظر ظاهر هم تغییرات محسوسی پیدا کرده بود. در این برنامه وِیژه شهاب حسینی کت و شلوار اور سایز پوشیده بود که اگر امروز هم آن‌ها را می‌پوشید خیلی دور از دنیای مد نبود!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

بردیا در تاریخ 01 آوریل 2022

احسان علیخانی از تمامی مجری ها خوشتیپ تره و باکلاس تر
اونوقت اون رو نزاشتیننننن??????????

Ghazal در تاریخ 03 آوریل 2022

وااااا
پس احسان علیخانی مجری اصلی صدا و سیما کو ؟

ترنم در تاریخ 04 آوریل 2022

جای اقای علیمردانی بسیار عزیزم خالیست بین مجریانارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :