خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

همه ما دوستانی داریم که همیشه شیک و خوش تیپ هستند و به نظر نمی‌رسد که برای رسیدن به این سطح از خوش لباسی وقت و هزینه زیادی را صرف کنند. موفقیت این افراد اتفاقی نیست و آن‌ها رازهایی دارند که درباره آن با هر کسی صحبت نمی‌کنند. اما این رازها چیست؟ این مطلب را بخوانید چون خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند.

بازی ترکیب لباس‌ها

آن‌ها اوقات بیکاری خود را صرف پوشیدن لباس‌های مختلف خود و ترکیب کردن آن‌ها می‌کنند تا بهترین ترکیب‌ها را به دست آورده و آن‌ها را به خاطر بسپارند و در موقعیت‌های خاص یا معمولی استفاده کنند. به این ترتیب هم دقیقا می‌دانند که چه لباس‌هایی در کمد خود دارند و هم می‌دانند که هر لباس را باید با کدام لباس بپوشند.

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

مراقبت از کفش‌ها

آن‌ها همیشه مواظب کفش‌های خود هستند. چه کفش‌های گران و چه کفش‌های ارزان ارزش مراقبت و تمیز کردن را دارند و  نباید ظاهر کثیف و کهنه ای داشته باشند وگرنه ظاهر استایل را خراب می‌کنند.

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

پوشیدن لباس‌های تکراری

وقتی استایل شخصی خود را پیدا کردید هیچ اشکالی ندارد که آن را بارها و بارها بپوشید و به ترکیب شناسنامه ای خود تبدیل کنید. کاری که بیشتر استایلیست ها و چهره‌های مد در جهان انجام داده‌اند.

ایده گرفتن از همه چیز و همه کس

مسلما تقلید کردن کار پسندیده‌ای نیست و افراد خوش تیپ نیز این کار را به ندرت انجام می‌دهند اما همه برای ایده گرفتن به منبع الهام نیازمندند که این منبع می‌تواند اینترنت و مجلات و استایل افراد مطرح باشد.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

عدم توجه به قیمت لباس‌ها

یک خانم خوش لباس هرگز لباسی را به خاطر گران بودن و یا برند خاص آن نمی‌خرد بلکه اصل مهم انتخاب بهترین لباس و شخصی کردن آن است. کاری که اولیویا پالرمو همیشه انجام می‌دهد.

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :