خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۷

توسط مهفام میرزایی

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

همه ما دوستانی داریم که همیشه شیک و خوش تیپ هستند و به نظر نمی‌رسد که برای رسیدن به این سطح از خوش لباسی وقت و هزینه زیادی را صرف کنند. موفقیت این افراد اتفاقی نیست و آن‌ها رازهایی دارند که درباره آن با هر کسی صحبت نمی‌کنند. اما این رازها چیست؟ این مطلب را بخوانید چون خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند.

بازی ترکیب لباس‌ها

آن‌ها اوقات بیکاری خود را صرف پوشیدن لباس‌های مختلف خود و ترکیب کردن آن‌ها می‌کنند تا بهترین ترکیب‌ها را به دست آورده و آن‌ها را به خاطر بسپارند و در موقعیت‌های خاص یا معمولی استفاده کنند. به این ترتیب هم دقیقا می‌دانند که چه لباس‌هایی در کمد خود دارند و هم می‌دانند که هر لباس را باید با کدام لباس بپوشند.

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

مراقبت از کفش‌ها

آن‌ها همیشه مواظب کفش‌های خود هستند. چه کفش‌های گران و چه کفش‌های ارزان ارزش مراقبت و تمیز کردن را دارند و  نباید ظاهر کثیف و کهنه ای داشته باشند وگرنه ظاهر استایل را خراب می‌کنند.

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

پوشیدن لباس‌های تکراری

وقتی استایل شخصی خود را پیدا کردید هیچ اشکالی ندارد که آن را بارها و بارها بپوشید و به ترکیب شناسنامه ای خود تبدیل کنید. کاری که بیشتر استایلیست ها و چهره‌های مد در جهان انجام داده‌اند.

ایده گرفتن از همه چیز و همه کس

مسلما تقلید کردن کار پسندیده‌ای نیست و افراد خوش تیپ نیز این کار را به ندرت انجام می‌دهند اما همه برای ایده گرفتن به منبع الهام نیازمندند که این منبع می‌تواند اینترنت و مجلات و استایل افراد مطرح باشد.

عدم توجه به قیمت لباس‌ها

یک خانم خوش لباس هرگز لباسی را به خاطر گران بودن و یا برند خاص آن نمی‌خرد بلکه اصل مهم انتخاب بهترین لباس و شخصی کردن آن است. کاری که اولیویا پالرمو همیشه انجام می‌دهد.

خوشتیپ‌ها این رازها را برای شما فاش نمی‌کنند

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است