جزئیات ریزی که احتمالا درباره لباس‌های «ارتش سری» نمی‌دانید!

مدتی است که برنامه‌های متفاوتی در شبکه نمایش خانگی در اختیار مردم قرار می‌گیرد. بازی‌هایی سرگرم‌کننده در سریال‌ها انجام می‌شود و در واقع، به نوعی ریالیتی‌شو (reality show) به حساب می‌آیند. برنامه ارتش سری هم با تِم بازی با محوریت جنگ جهانی و با حضور بازیگران پرشمار و چهره‌های شناخته‌شده در شبکه خانگی به نمایش درآمده است. با توجه به موضوع برنامه و حضور شخصیت‌های پرشمار، نگاهی به استایل بازیگرانش داشته‌ایم. با ما همراه باشید.

ad banner

استایل ارتش سری

امیرعلی نبویان

استایل ارتش سری

امیرعلی نبویان از آن چهره‌های شناخته‌شده‌ای است که محبوبیت بسیار زیادی دارد. بخشی از این محبوبیت زیاد را هم مدیون انتخاب‌های به‌موقع خود است. او حاضر نیست در هر برنامه‌ای و به هر قیمتی در دید مخاطب قرار بگیرد. همیشه در موقعیت‌هایی درجه‌یک حضور دارد که می‌تواند توانایی‌هایش را به درستی به نمایش بگذارد. مجموعه ارتش سری که یک بازی متنوع و مبتنی بر هوش و دقت است از آن مجال‌های عالی برای ابرازی ویژگی‌های این مجری و نویسنده مشهور بوده است. برای همین هم بازی در آن را قبول کرده و خوب هم می‌درخشد. به نظر می‌رسد که شیوه بازی‌کردن او بسیار حرفه‌ای است و در این میان، استایل خوبی که دارد هم به حضور موفقش در اثر کمک زیادی کرده است. امیرعلی از جلیقه‌ای فیت و متناسب با شلواری با همین ویژگی‌های در مجموعه دیده می‌شود. دوخت خوب لباس‌هایش در کنار استفاده از اکسسوری‌هایی مانند کمربند و پاپیون باعث شده که در تصویر، شاهد حضور آراسته و مناسبی از نبویان باشیم. او از سبیلی متفاوت هم استفاده کرده است که هیچ‌گاه با آن دیده نمی‌شد. این سبیل هم که احتمالا طراحی گریمور مجموعه بوده به خوبی روی صورت امیرعلی نبویان نشسته و باعث شده که با حال‌وهوای آلمان نازی و زمان‌های جنگ جهانی هم‌خوانی داشته باشد. مدل موهای امیرعلی که دیگر به امضای شخصی‌اش بدل شده هم مانند همیشه است.

الیکا عبدالرزاقی

استایل ارتش سری

الیکا عبدالرزاقی هم از بازیگرانی است که حضور گرم و پرشوری در صحنه دارند. او می‌تواند در برنامه‌های مختلف و آثاری با تِم و موضوعات گوناگون شرکت کند. همین ویژگی‌اش است که استفاده از او در مجموعه‌ای نیمه‌واقعی را خوشایند می‌کند. اگرچه عبدالرزاقی را بیشتر با بازی‌هایش در عرصه طنز می‌شناسیم اما نباید فراموش کنیم که در انواع دیگر فیلم و سریال هم تجربه دارد و البته توانایی. در ارتش سری هم او را با استایل‌های جذابی می‌بینیم که به رغم محدودیت‌ها به خوبی روی سیمایش نشسته است. او با الهام از دوران جنگ جهانی لباس‌هایی نظامی به تن دارد و دوخت و طراحی خوب لباسش روی اندام چهارشانه و قامت بلندش به خوبی نشسته است. استفاده از کلاه هم فکر هوشمندانه‌ای برای طبیعی‌ترکردن جلوه استایلی از گذشته‌های دور بوده است.

عباس جمشیدی

استایل ارتش سری

در سال‌های اخیر، شاهد حضور عباس جمشیدی در آثار محبوب و معروفی مانند جوکر بوده‌ایم. او ثابت کرده که از بازیگرانی است که می‌تواند در ریالیتی‌شوها حضور خوبی از خود نشان بدهد. همکاری‌اش با افراد دیگر صحنه، نمک ذاتی‌اش و توانایی‌اش در بداهه‌گویی از جمله شاخصه‌هایی هستند که محبوبیتش برای حضور در صحنه‌های مختلف را فراهم کرده‌اند. در ارتش سری هم او را می‌بینیم که توانسته از اجرای نقش به خوبی برآید. لباس او هم با الهام از فضای جنگ و آلمان‌های نازی در دوران مذکور طراحی شده است. این لباس با آرم‌های مختلف ارتشی برای اندام عباس جمشیدی متناسب بوده است. او برای استایل صورت خود هم از سبیل کمک گرفته است که انتخاب خوبی بوده و می‌تواند گزینه جذابی برای ایجاد حال‌وهوای قدیم و جنگی باشد.

شقایق دهقان

استایل ارتش سری

دهقان از بازیگران محبوبی است که عرصه طنز را به طور کامل آزموده و کمتر اثری در زمینه‌های دیگر با بازی او دیده‌ایم. چند سالی است که کم‌کاری بازیگران به دلایل مختلف از جمله شیوع بیماری کرونا را شاهد بوده‌ایم و دهقان هم در این مدت بیشتر از راه فضای مجازی با مخاطبان خود در ارتباط بوده است. این ارتباط که گاهی به واسطه داب‌اسمش‌ها و محتوای تولیدی‌اش در شبکه‌های اجتماعی کم‌جنجال هم نبوده با حضور در مجموعه ارتش سری رسمی‌تر و جدی‌تر شده است. دهقان هم از استایلی اروپایی برای حضور در مجموعه استفاده کرده است. او با کلاهی لبه‌دار، رنگ‌هایی روشن و لباسی زیر و رو که متشکل از پیراهنی گلدار و سارافونی سفید است، نقش خود را با تِمی اروپایی به خوبی ایفا می‌کند. استفاده از کلاه در مجموعه ارتش سری راهی برای واقعی‌ترکردن فضای بازی است.

امیرمهدی ژوله

استایل ارتش سری

اگر اهل دنبال‌کردن مطبوعات باشید و سنتان به حوالی دهه شصت و هفتاد برسد، می‌دانید که نشریه‌ای به نام چلچراغ در سال‌های پیش بسیار محبوب بود. این مجله که برای نوجوانان و جوانان نوشته می‌شد، از حضور تعدادی نویسنده باهوش و دوست‌داشتنی بهره می‌برد. یکی از آنها هم که اتفاقا محبوبیت بسیار زیادی درمیان مخاطبان داشت، امیرمهدی ژوله بود. او کم‌کم به دنیای نویسندگی سریال‌های طنز و بعد بازی در مجموعه‌ها و فیلم‌های سینمایی روی آورد و حالا یکی از چهره‌های پرکار بازیگری در سال‌های اخیر است. او هم مانند عباس جمشیدی، حضور متعامل و مناسبی با افراد دیگر در صحنه ریالیتی‌شوها دارد و همین موضوع عاملی برای انتخابش در آثاری نظیر ارتش سری است. او هم در ارتش سری با استایلی مشابه مردان جنگ ظاهر شده است و اتفاقا این تیپ و ظاهر بر قامتش به خوبی نشسته است. طراح لباس این مجموعه وظیفه‌اش را به خوبی انجام داده است و اجرای کارها یعنی دوخت لباس‌ها هم مطلوب و مناسب صورت گرفته است. در ارتش سری، افراد نقش‌های مختلفی دارند که از جمله آنها باید به مردان نظامی هم اشاره کنیم. طراحی لباس تا حد زیادی توانسته به ایجاد حال‌وهوای بازی کمک کند.

حسین رفیعی

استایل ارتش سری

سالیان طولانی است که حسین رفیعی را به عنوان مجری تلویزیونی می‌شناسیم. او با برنامه کودک و نوجوان و در کنار امیرحسین مدرس، خاطرات زیبایی را برای نوجوانان دهه‌های قبلی رقم زد. سابقه بازی در فیلم‌های مختلف و اجرای برنامه‌های گوناگون را هم دارد. در سال‌های اخیر، به نظر می‌رسد که او هم پرکار شده است و حضورش در ارتش سری هم به این موضوع صحه می‌گذارد. او هم با شمایلی نظامی در مجموعه دیده می‌شود. دوخت و طراحی لباس اثر بسیار خوب بوده و باعث شده که بازیگرانی در قد و قامت‌های مختلف بتوانند در لباس‌هایی نظامی به خوبی ظاهر شوند.

در آخر

این روزها، مخاطبان تلویزیون ریزش زیادی داشته‌اند. در عوض، چهره‌های محبوبشان را در آثار نمایش خانگی دنبال می‌کنند. سعید ابوطالب که کارگردانی ارتش سری را به عهده دارد هم در زمینه تولید مجموعه‌های نمایش خانگی فعال است و مدام سریال و ریالیتی شوی جدیدی را از پی دیگری روانه دید مخاطبان می‌کند. در ارتش سری هم تقریبا به سراغ همان بازیگرانی رفته که در مجموعه‌هایی مانند مافیا دیده بودیم. در این مجموعه، مقوله استایل به خوبی رعایت شده است و طراحی لباس و گریم مو و صورت به کمک بازیگران آمده تا بتوانند در نقش‌های خود به خوبی فرو بروند. حال و هوای جنگ جهانی دوم و سایه آلمان نازی بر این بازی مشهود است. برخی از بازیگران لباس‌های نظامی به تن دارند و برخی هم حال‌وهوای لباس‌هایشان اروپایی است و تیپی مطابق با دهه‌های گذشته آلمان وکشورهای اروپایی دارند. دوخت لباس‌ها کیفیت بالایی دارد و روی قامت بازیگرانی با هیکل و اندام‌های مختلف به خوبی نشسته است. شما هم تماشاگر این مجموعه هستید؟ برایتان جالب است و از استایل بازیگرانش استقبال می‌کنید؟ به نظرتان بهتر بود که هریک از مواردی که نام بردیم، چه تغییراتی در استایلش ابراز می‌کرد تا حضور بهتری داشته باشد؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :