ساره بیات خوش تیپ هفته ۱۷

ساره بیات از چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون کشورمان است که فعالیت خود را از تئاتر آغاز کرده است اما از نیمه دهه هشتاد وارد تلویزیون شدن و به شهرت رسید. چند سال بعد انتخاب شدن توسط اصغر فرهادی به عنوان یکی از نقش‌های فیلم جدایی او را به چهره‌ای جهانی تبدیل کرد. اما استایل این بازیگر معروف و با استعداد نیز همیشه مورد توجه رسانه‌ها بوده است و لباس‌هایی که می‌پوشد تحسین مردم و منتقدین فشن را بر می‌انگیزد. به همین دلیل ساره بیات خوش تیپ هفته ۱۷ سایت چی بپوشم انتخاب شده است.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

بیوگرافی ساره بیات

ساره بیات متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۸ در تهران است، از سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد. بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه کارنامه به مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد که با بازی در این کار نیز نامزد دریافت جایزه هم شد. ساره بیات با بازی در فیلم برنده اسکار جدایی نادر از سیمین هم خوش درخشید و خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن را به طور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی  از جشنواره فیلم برلین و  دیپلم افتخار بهترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. بیشتر اعضای خانواده سارت بیات در خارج از ایران زندگی می کنند، او ازدواج نکرده است اما چندی پیش خواهرش سروین بیات با رضا قوچان نژاد ملی پوش فوتبال کشورمان ازدواج کرد.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ظاهر و چهره ساره بیات

ساره بیات چهره زیبایی دارد که هیچ گونه عمل جراحی زیبایی روی آن انجام نشده است. چهره او نوعی ویژگی دارد که به اصطلاح سطح بالا و باکلاس تلقی می‌شود که می@تواند به دلیل لب‌های پر و چشمان درشت و البته آرایش کم و اندازه چهره‌اش باشد. قد ساره بیات متوسط و حدود ۱۶۰ سانتی متر است و اندام متناسبی دارد. ساره بیات به همکاری با شیرین مقدم هنرمند کشورمان پرداخته و به عنوان مدل آرایشی با وی همکاری کرده است.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

استایل ساره بیات

بدون شک ساره بیات را می‌توان جزو خوش پوش ترین زنان سینمای ایران انتخاب کرد. او اغلب در مراسم سینمایی با استایل‌های رسمی حاضر می‌شود. عموما کفش‌های پاشنه ‌بلند و کیف‌های مد روز برای خود انتخاب می‌‌کند. پوشش‌‌های او در عین به‌روزبودن، لباس‌های رایج و به‌وفور در جامعه نیستند بلکه او عناصر خاص و انتخاب شده‌‌ای را در کنار هم قرار می‌دهد و اکسسوری‌‌هایش را با وسواس انتخاب می‌کند و عموما به هماهنگی و هارمونی در لباس‌هایش اهمیت می‌دهد.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

برای حضور در مراسم‌های خارج از ایران به انتخاب لباس‌هایی می‌پردازد که در عین حفظ پوشش کامل همواره به‌ روز و متناسب شرایط و محافل باشد. با دقت در اشتراکاتی که در استایل‌هایش دیده می‌شود می‌توان گفت بیات به فرمی مخصوص خود دست پیدا کرده و طراحی لباس‌هایش در یک مسیر پیش می‌رود. ساره شیک پوش است اما همه چیز پوش نیست، سبک لباس پوشیدن او تقریبا در یک خط و مسیر است. نگاهی به پوشش او در خارج و داخل ایران این نکته را ثابت می‌کند. یک قالب کلی یا تعریف جامع از لباس‌های بیات بازیگر شیک پوشی را در نهایت سادگی و جذابیت نشان می‌دهد.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

پوشش ساره بیات در جشنواره های فجر

ساره بیات در جشنواره سی‌ودوم فجر در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۲ با استایلی تقریبا رسمی پا بر فرش قرمز گذاشت؛ لباسی که ترکیبی از پالتو و شنل، بدون دگمه به نظر می‌آمد. به رنگ تقریبا نسکافه‌ای مات که با حرکت، سایه ‌روشن‌های ظریفی در آن ایجاد می ‌شد. او پوتین ساق ‌بلند و پاشنه ‌بلند خود را با رنگ پالتو ست کرده بود و زیر آن پیراهن مشکی و در کنار آن شال و کیف کوچک مشکی را به کار برده بود. ترکیب انتخاب‌شده از سوی او فرم لباس گشادی بود که استایل او را خاص و متفاوت کرده بود. استفاده از رنگی ملایم، گرمایی در فضای سرد زمستانی به خود گرفته بود. استایل او قابلیت استفاده در هر مراسم و حتی فضای اجتماعی را دارا بود و نمونه پوششی متین و سنجیده بود.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

از خصوصیات استایل‌های ساره بیات می‌توان به استفاده همیشگی او از کفش های پاشنه ‌بلند اشاره کرد که باعث بلندقدتر دیده‌شدن او می‌شود. او اغلب این کفش‌های پاشنه‌بلند را با شلوارهای گشاد و بسیار بلندی همراه می‌کند که تقریبا کل کفش را می‌پوشاند و حتی اغلب کفش اصلا دیده نمی‌شود. انتخاب این نوع شلوار، تیزهوشی را به همراه دارد که با پوشاندن کفش توسط شلوار بلندی قد حاصل کفش پاشنه بلند دیده نشود. این را می‌توان ویژگی اختصاصی اغلب استایل‌های ساره بیات عنوان کرد که معمولا هم در کنار این فرم کفش و شلوار از مانتوهای کتی استفاده می‌کند. در دو روز از جشنواره فجر ۳۳ ساره بیات را با این فرم کفش و شلوار و مانتو شاهد بودیم که این انتخاب خاص باعث قد بلندتر و شیک و منظم ‌تر دیده شدن او می‌شد. عموم لباس‌هایش در فجر ۳۳ مشکی و معمولا ساده اما متفاوت بودند. او با انتخاب رنگ مشکی، وقار و سنگینی را در استایل‌های مدرن و به‌روز خود به همراه داشت. در یکی از استایل‌های فجر ۳۳ خود، همراه شلوار گشاد و بلند و مشکی همیشگی خود و کفش و شال و پیراهن مشکی  به انتخاب مانتو و کیف سفید پرداخته بود. مانتوی او دارای طراحی متفاوتی بود. مانتوی کتی بدون دگمه که دو طرف آن با اضافه ‌شدن دو قسمت جداگانه از روی کمر به لباس باعث به وجود آمدن اختلاف سطح در حاشیه پایین لباس شده و آن را از سادگی درآورده بود و سرآستین‌های مشکی هماهنگی آن با باقی عناصر استایل را نشان می‌داد. حتی او دستبندی هم فرم زیپ‌های روی جیب نمای مانتو  به دست داشت و استفاده از کیف بزرگ سفید کاملا با این استایل منظم و رسمی او همخوانی داشت.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

در جشنواره فجر سال ۱۳۹۴ نیز ساره بیات لباس‌های زیبایی به تن داشت. دقت در طراحی دوخت و مدل‌هایی که انتخاب شده نشان می‌داد که استایل کلاسیک همچنان در لباس‌های این خانم بازیگر حفظ شده است. تنوع در مدل آستین‌ها یکی از بارزترین بخش‌های مدل پالتو و مانتوهای زمستانی است که ساره با آنها در جشنواره حضور داشت. او با پالتوی فتر قرمز تیره و ست ‌کردن آن با شلوار و کفش و روسری مشکی و کیف مشکی لویی ویتون از خوش‌لباس‌های فجر امسال به شمار می‌آمد. پالتوی او طراحی شیوا پاکی بود، پالتویی خوش‌فرم با شکل یقه ایستاده و آستین کیمونوی چاک‌دار و استایلی شسته و رفته به او بخشیده بود.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

در شصت‌ و هشتمین جشنواره فیلم کن

در جشنواره کن سال ۲۰۱۵ لباس‌ها و مدل مانتوهای ساره بیات روی فرش قرمز جشنواره کن نظر بسیاری را به خود جلب کرد حتی منتقدان پوشش بازیگران خارجی این جشنواره به زیبایی پوشش این بازیگر زن مشهور ایرانی اعتراف کردند. استفاده از رنگ‌های جذاب و پارچه‌های ساده اما با طراحی دوخت حرفه ای دلیلی برای افزایش زیبایی پوشش ساره بیات روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن بود. مانتوهای ساره خانم در خارج از کشور طی این جشنواره بیشتر در سبک مجلسی و کلاسیک بود تا فانتزی و اسپرت. به خصوص مانتوی خامه‌ای رنگ او که با دراپه های یراق دوزی شده تزیین شده بود. استفاده از یراق های باریک طلایی در لبه های دراپه مانتوی رنگ روشن و یراقی نقره ای در یقه مانتوی حریر مشکی خانم بیات در این جشنواره خرج کارهایی بودند که به صورت حرفه‌ای برای تزیین لباس او انتخاب شده بود. ساره بیات در حضور خود بر فرش قرمز جشنواره‌های خارجی همواره سعی کرده دو موضوع به‌ روز و خوش ‌پوش‌ بودن و نماینده هنرمند ایرانی بودن را همراه هم حفظ کند. او در کنار این که به عنوان یک بازیگر زن ایرانی در جشنواره‌های خارجی حاضر می‌شود همیشه لباس‌هایی مدرن و شکیل را انتخاب می‌کند. لباس‌هایی که نمی‌توان گفت مانند سایر هنرپیشه‌های زن حاضر در جشنواره لباس شب هستند اما با دقت و ظرافت در انتخاب‌هایش کم و کاستی نسبت به سایر هنرپیشه‌ها در استایل او وجود ندارد.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

برند محبوب ساره بیات

برند مشهور و قدیمی لویی ویتون در بیشتر جشنواره‌های خارجی اسپانسر لباس‌های ساره بیات بوده است. این اسپانسر که طراح لباس ساره بیات در جشنواره کن هم بوده است با قرار دادن عینک و کیفی با لوگوی لویی ویتون در دستان ساره بیات، خیلی خوب توانسته از توجهاتی که به یک بازیگر زن ایرانی در چنین مراسمی صورت می گیرد به نفع برند خود استفاده کند.

ساره بیات خوش تیپ هفته 17

مطالب مرتبط:

۱- تیپ شیلا خداداد

۲- تیپ الناز شاکردوست

۳- تیپ لیلا اوتادی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

الهام در تاریخ 23 می 2017

ساره بیات خیلی خوش لباسه و خوشتیپ

مهتاب در تاریخ 23 می 2017

خیلی زیباست این بازیگر

مهسا در تاریخ 21 ژوئن 2020

به نظرمن خیلی زشته یه جوری مثل روحهای من از چهره اش میترسم😣😣😣

ناشناس در تاریخ 23 اکتبر 2020

خیلی جذاب وشیکه،هم چهرش هم تیپش😍🤩

هستی در تاریخ 22 ژانویه 2021

افکاری چطوزه اون رو هم دور زدی
شایعه ازدواج در میاره تا کس دیگه ای تحریک بشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :