نگاهی به برند سالواتوره فراگامو

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰

توسط مهفام میرزایی

نگاهی به برند سالواتوره فراگامو

سالواتوره فراگامو یک برند لاکچری ایتالیایی است که مرکز آن در فلورانس قرار دارد و توسط سالواتوره فراگامو طراح ایتالیایی تاسیس شده است. تخصص این برند در تولید کفش و محصولات چرمی و پوشاک مردانه و زنانه است. این برند بیش از 500 فروشگاه و 2600 کارمند در ایتالیا و سراسر جهان از جمله آسیا و امریکا دارد. در این مطلب می خواهیم نگاهی به برند سالواتوره فراگامو تاریخچه و طراحی آن بیندازیم.

نگاهی به برند سالواتوره فراگامو

سالواتوره فراگامو طراح کفش ایتالیایی در سال 1898 در ایتالیا به دنیا آمد و در سال 1914 به بوستون و سپس کالیفرنیا مهاجرت کرد. او در دهه 1920 برای ستارگان هالیوود کفش طراحی می کرد و فروشگاه خود با نام بوت هالیوود را در سال 1923 تاسیس کرد. کف های دست دوز وی شهرت زیادی پیدا کرد و ستارگانی مثل جوان کرافورد و سیسل ب دومیل از وی خرید می کردند. او در سال 1927 به ایتالیا بازگشت و برند خود را در فلورانس راه اندازی کرد.

نگاهی به برند سالواتوره فراگامو

اگرچه تولید صنعتی کفش در اروپا توسعه یافته بود اما سالواتوره فراگامو به کار خود ادامه داد و به تولید کفش های دست دوز پرداخت. همزمان با رکود بزرگ دهه 1930 کمپانی فراگامو ورشکست شد اما دوباره به کار خود ادامه داد و به تولید محصولات چرمی مثل کمربند و کیف پرداخت.

نگاهی به برند سالواتوره فراگامو

 پس از مرگ سالواتوره فراگامو در سال 1960 همسر وی اداره کمپانی را به عهده گرفت و در حال حاضر نیز برند فراگامو توسط خانواده وی که شامل 5 فرزند و 23 نوه سالواتوره فراگامو هستند اداره می شود. سالواتوره فراگامو ابداعات زیادی در دنیای مد انجام داد به ویژه زمانی که در کالیفرنیا فعالیت می کرد پاشنه های کفش گوه ای و کفی صدفی را ابداع کرد که نامرئی بودند و ابداعات دیگری که موفقیت و توسعه برند سالواتوره فراگامو را رقم زد.

نگاهی به برند سالواتوره فراگامو

مطالب مرتبط:

1- پل اسمیت طرح لباس مردانه

2- توری برچ طراح موفق امریکایی

3- ایسی میاکه طراح خلاق ژاپنی

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است