محمد رضا اهوارکی در
0

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

خوش‌تیپ بودن را باید تمرین کرد. خوش‌تیپ بودن باید به نوعی عادت در شما تبدیل شود و برای این که این عادت را به طور اصولی و صحیح در خود داشته باشید باید دانش کافی آن را نیز داشته باشید. در این مقاله قصد ما ذکر کردن نکاتی کلی است که در این زمینه می تواند کمک حال شما باشد اما در نهایت این خودتان هستید که با اعتماد به نفس و پشتکار به این مرحله می رسید. با ما همراه باشید.

۱- فیزیک بدنی

منظور ما از فیزیک بدنی صرفا چاق یا لاغر بودن نیست، منظور ما این است که اگر می خواهید خوش‌تیپ باشید  مهم نیست چاق هستید یا لاغر، شما باید به طور مرتب و روزانه تمرین ورزشی داشته باشید. تمرین ورزشی موجب شادابی پوست صورت شما می شود و شما را جذاب تر نشان می دهد. همچنین اگر بدن شما روی فرم باشد لباس هایی که می پوشید هم بهتر روی آن می نشینند.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

۲- اصلاح صورت

اصلاح مو و صورت یکی از واجبات خوش‌تیپ بودن است. کسانی که ریش خود را نمی تراشند یا موی شلخته دارند، مهم نیست چه لباسی می پوشند، از نظر هیچ کس خوش‌تیپ نخواهند بود.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

۳- انتخاب ها

قبل از انتخاب و خرید هر گونه لباسی شما باید حس خوبی از تیپی که می خواهید بزنید داشته باشید. این که بدانید این روزها چه مواردی بیشتر پوشیده می شوند و یا چه مواردی مناسب بدن شما هستند نوعی مهارت است که اگر نداشته باشید باید از یک مشاور مد و فشن آن را درخواست کنید و یا به جستجو در اینترنت بپردازید.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

۴- اندازه بودن لباس ها

بعد از این که از فیزیک بدنی خودتان مطمئن شدید و مو و صورتی تمیز را به یکی از ویژگی های خودتان تبدیل کردید نوبت به انتخاب پوشاک مناسب می رسد. اولویت اول شما همیشه باید انتخاب پوشاکی باشد که از نظر اندازه سایز بدن شما هستند. لباسی که اندازه بدن شما نیست هر قدر هم زیبا باشد دیده نمی شود و دلیل آن هم این است که کسی زیبایی آن را روی بدن شما حس نمی کند. لباس های گشاد خودشان را روی تن شما آویزان می کنند و لباس های تنگ هم که کش می آیند. پس اندازه بودن لباس را بالاتر از هر چیزی در انتخاب پوشاک در ذهن داشته باشید.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

۵- کفش های مناسب

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خانم ها وقتی تیپ شما را نظاره می کنند اولین چیزی که توجهشان را جلب می کند کفش شماست. پس در انتخاب آن باید انرژی و وقت بیشتری بگذارید. اگر تیپ شما به سمت تیپ های رسمی سوق دارد کفش های Brogues، آکسفورد یا کفش چرمی تهیه کنید و اگر تیپی غیررسمی زده اید می توانید از کتانی های یا کفش های کالج استفاده کنید.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

۶- اکسسوری ها

اکسسوری ها جزئیات ریزی هستند که تاثیر بسیار بزرگی در تیپ شما می گذارند. به ساعت ها یا دستبند ها به چشم یک اکسسوری معمولی نگاه نکنید. این ها اگر با دقت انتخاب شوند تیپ شما را زیر و رو می کنند. کلاه و کمربند و شال گردن نیز از مواردی هستند که باید در انتخاب آن ها توجه زیادی به خرج داد.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

۷- اعتماد به نفس

و در نهایت به نکته اصلی این مقاله یعنی اعتماد به نفس می رسیم. سعی کنید با هر ظاهر و هر تیپی که می زنید (با رعایت اصول بالا) اعتماد به نفس داشته باشید و از درون خودتان را یک فرد خوش‌تیپ بدانید. فقط این گونه است که از نظر همه خوش‌تیپ محسوب می شوید.

چه کنیم از نظر همه خوش‌تیپ باشیم؟

مطالب مرتبط:

۱- نکاتی از خوشتیپ ترین مردان جهان

۲- ۶ مدل کفشی که هر مرد خوشتیپی دارد

۳- چگونه خوشتیپ ترین باشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :