لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017

0

همه ساله شاهد ظهور مدل‌های جدید و رنگ‌های خاص و جذاب در دنیای مد هستیم که خیلی سریع به محبوبیت می‌رسند و به همه بخش‌های زندگی راه یپدا می‌کنند. یکی از مدل‌هایی که از سال گذشته معرفی شد و محبوبیت پیدا کرد رزگلد بود. یک مدل و رنگ متالیک دخترانه و جذاب که در بخش‌های مختلفی مثل رنگ لباس، اکسسوری، جواهرات، کیف و کفش، رنگ مو و البته لوازم الکترونیکی مثل گوشی تلفن همراه نیز مشاهده شده است. این مطلب را بخوانید با رزگلد ترند محبوب حال حاضر در دنیای مد بیشتر آشنا شوید. لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017!

اگر طرفدار رنگ‌ها و طرح‌های متالیک هستید و دوست دارید از این طرح در لباس‌های خود استفاده کنید اما به استایل دخترانه و خانمانه نیز علاقمند هستید زرگلد پیشنهاد ما به شما است. این رنگ را می‌توانید در ژاکت، بلوز، دامن و شلوار و هر لباسی که می‌تواند متالیک باشید استفاده کنید.

لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017

لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017 لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017

از طرف دیگر اگر صورتی رنگ محبوب شما است اما می‌خواهید در استایل خود تنوعی بدهید و کمی جلوه و درخشش به آن بدهید رزگلد می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد و می‌توانید از کیف و کفش با این رنگ استفاده کنید.

لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017 لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017 لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017 لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017

اگر می خواهید لوازم فلزی مثل جواهرات مثل حلقه و دستبند و زنجیر، قاب عینک و لوازم الکترونیکی خود را در یک رنگ جدید و زیبا تهیه کنید رزگلد می‌تواند یک رنگ زیبا و متفاوت برای شما باشد.

لباس‌های رزگلد مد محبوب سال 2017

مطالب مرتبط:

1- کفش های شفاف مدل جدید تابستان

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

3- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :