ریانا باز هم با استایل بارداری‌اش خبرساز شد؛ استایلی که حتما باید ببینید!

ریانا خواننده و بازیگر ۳۴ ساله پرطرفدار باربادوسی روز پیش پس از ۶ سال دوری از اجرا، با سوپربول ۲۰۲۳ روی صحنه رفت. سوپربول بالاترین سطح حرفه‌ای فوتبال آمریکایی در جهان است که در بازی نهایی آن که پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی آمریکاست، در ۱۵ دقیقه بین دو نیمه هر سال تعدادی از خواننده‌های مطرح جهان اجرا دارند. مایکل جکسون، کیتی پری، مدونا، جنیفر لوپز و شکیرا، لیدی گاگا و… از جمله پربیننده‌ترین اجراهای سوپر بول را داشتنه‌اند که بازدید آن‌ها تا ۱۱۸ میلیون نفر رسیده است.

استایل جدید ریانا

اجرای امسال سوپربول برعهده ریانا بود. او که چند ماه پیش اولین فرزند خود را به دنیا آورده است، در این اجرا اعلام کرد دوباره باردار است. به نظر می‌رسد که ریانا باز هم قرار است با استایل‌های بارداری‌اش همه توجه‌ها را به خود جلب کند. در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به همین استایل قرمز رنگ جذاب او در مراسم سوپربول 2023. با چی بپوشم همراه باشید.

مونوکروم شیک و براق

ریانا در این اجرا با یک بادی‌سوت یقه اسکی به رنگ قرمز و یک سرهمی شیک از برند loewe به تن داشت. براق بودن استایل به دلیل این دو آیتم استایل ریانا نبود بلکه نیم‌تنه قرمز و براق او بود که جنس براق داشت و به شدت جلب توجه می‌کرد. این نیم‌تنه هم توسط طراح مشهور انگلیسی، جاناتان اندرسون طراحی شده بود.

استایل جدید ریانا

او در اواسط اجرا کاپشن پافر بلندی دقیقا همرنگ باقی آیتم‌های استایلش پوشید. ریانا این پافر ماکسی جذاب را با دستکش‌هایی به همان رنگ ست کرده بود. به نظر می‌رسد قد این کاپشن پافر قابل تغییر بوده. چون در برخی تصاویر هم می‌بینیم که قد کاپشن او کوتاه‌تر شده است.

استایل جدید ریانا

استایل جدید ریانا

اکسسوری‌هایی که جلب توجه کردند

روی سرهمی ریانا سه تکه جواهر قدیمی قرار گرفته بود که به شدت جلب توجه می‌کردند. این جواهرات از برند joseph saidian & sons بودند. این برند یکی از قدیمی‌ترین برندهای جواهرات به حساب می‌آید.

استایل جدید ریانا

اکسسوری دیگری که به استایل ریانا جذابیت می‌بخشید، ساعت الماس او بود که در دستانش می‌درخشید. این ساعت الماس شنی از برند مشهور jacob & co انتخاب شده بود و قیمت آن 72 هزار دلار بود.

استایل جدید ریانا

استایل جدید ریانا

شیفته به نمایش گذاشتن شکمش

ریانا از آن دسته افرادی است که اتفاقا به نشان دادن شکم بارداری‌اش به شدت علاقمند است. او در دوران بارداری اولش، کمپین «شکم‌ها بیرون» را برای مادران باردار به راه انداخت و بعد از او مادران باردار زیادی لباس‌هایی پوشیدند که در آن‌ها شکمشان کاملا پیدا بود. آدریانا لیما یکی از این مادران بود. انتظار می‌رود که او در دوران بارداری جدیدش هم همین کمپین را ادامه دهد.

استایل جدید ریانا

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :