استایل‌های این خواننده محبوب حتی از ترانه‌هایش هم زیباتر است!

همه ما زمانی که نام رضا یزدانی، خواننده پاپ ایرانی، به میان می‌آید؛ او را با استایل خاص دارک و موهای بلند مشکی دز ذهنمان تصور می‌کنیم. تصویری خاص که نام رضا یزدانی را در ذهن ما ماندگار کرده است، طوری که هر کس یک‌بار نام رضا یزدانی، استایل و ترانه‌هایش را دیده یا شنیده باشد، به‌سختی او را فراموش خواهد کرد.

استایل رضا یزدانی

همین مسئله باعث شده که استایل رضا یزدانی عزیز و سبک پوشش او موردعلاقه و موردتوجه افراد بسیاری باشد. ما نیز در این مطلب سعی کردیم که به بررسی استایل رضا یزدانی، خواننده محبوب کشورمان بپردازیم. همراه ما باشید.

استایل رضا یزدانی

علاقه رضا یزدانی به کت‌های خاص

استایل رضا یزدانی

کت‌های خاص جزو جدانشدنی از استایل‌های رضا یزدانی هستند. در این عکس که مربوط به کنسرت او در برج میلاد تهران است، رضا یزدانی، ترکیب مشکی و بنفش را انتخاب کرده است.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

کت بته‌جقه با لمه‌دوزی‌های براق، در عین زیبایی، سلیقه رضا یزدانی یعنی اصالت و خاص بودن نیز در دل خود جای ‌داده است.

استایل رضا یزدانی

همچنین ترکیب شلوار و تیشرت مشکی نیز ترکیب بسیار آشنایی در استایل‌های رضای عزیز است.

استایل دارک

استایل رضا یزدانی

به نظر می‌رسد علاقه رضا یزدانی به رنگ مشکی تمامی ندارد، چرا که در تمام استایل‌های او، اثر از رنگ مشکی دیده می‌شود. اما در این تصویر که مربوط به اکران خصوصی فیلم آهو است، رضا یزدانی استایلی دارک و تماماً مشکی را انتخاب کرده است که البته بسیار شیک و باابهت جلوه می‌کند.

احتمالاً رضا یزدانی علاقه زیادی به طرح‌های بته‌جقه دارد، چرا که در اینجا نیز کت مشکی با طرح‌های بته‌جقه به چشم می‌خورد.

موی بلند

استایل رضا یزدانی

و اما موی بلند و مشکی رضا یزدانی، یکی از خصیصه‌هایی است که چهره و استایل این خواننده را خاص و به‌یادماندنی‌تر کرده است. در تمام عکس‌هایی که رضا یزدانی موجود هستند، موهای او همواره مشکی و بلند بوده است. به جز عکس‌هایی که مربوط به فیلم‌ها و گریم‌هایی است که او داشته است.

نیم‌بوت و کفش چرمی

نیم‌بوت چرم مشکی نیز یکی از اجزای خاص استایل رضا یزدانی است که در تمام فصل‌ها و اکثر استایل‌های به چشم می‌خورد. علاقه رضا یزدانی به کفش و لباس‌های چرمی، باعث شده که برند نوین چرم برای تبلیغات خود سراغ او برود که البته انتخاب بسیار درستی نیز بوده است. چرا که همواره استایل رضا یزدانی با ترکیبات چرمی عجین بوده و این مسئله باورپذیری این تبلیغ را بسیار بیشتر می‌کند.

استایل رضا یزدانی

یقه‌های انگلیسی

استایل رضا یزدانی

در بسیاری از عکس‌هایی که از رضا یزدانی در دسترس است، معمولاً کت‌هایی با یقه‌های انگلیسی بر تن دارد. یقه‌های انگلیسی نیز در لباس‌های کلاسیک معمولاً استفاده می‌شوند و این مسئله نشان می‌دهد که این خواننده به استایل‌های کلاسیک و شکیل علاقه دارد و کمتر به سراغ لباس‌های اسپرت می‌رود.

کت بلند

استایل رضا یزدانی

از دیگر المان‌هایی که در استایل‌های رضا یزدانی بسیار دیده می‌شود، کت بلند است. واضح است که رضا یزدانی به پوشیدن کت‌های بلند علاقه زیادی دارد و بر این مورد اصرار بسیاری دارد. کت‌های بلند در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف در استایل‌های رضا یزدانی دیده می‌شوند و تقریباً به امضای این خواننده در استایل‌هایش تبدیل شده‌اند.

اکسسوری‌های مشکی

استایل رضا یزدانی

به نظر می‌رسد مشکی رنگ موردعلاقه رضا یزدانی عزیز باشد. در استایل‌های او حتی رنگ اکسسوری‌ها مثل ساعت، انگشتر و دستبند نیز مشکی هستند. در اینجا نیز مشاهده می‌کنید که رضا یزدانی عزیز تیپ سرمه‌ای تیره خود را با اکسسوری‌های مشکی و کلاه مشکی ست کرده است که البته جلوه ویژه‌ای نیز دارد.

بیوگرافی کوتاه در مورد رضا یزدانی خواننده پاپ

رضا یزدانی عزیز از خواننده‌های مطرح پاپ ایرانی است که اخیراً با داوری در مسابقه آوای جادویی، او را بیشتر می‌بینیم. رضا یزدانی متولد 24 مهر سال 1352 است و خوانندگی را در 25 سالگی به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. صدای بم و استایل خاص رضا یزدانی در طی دوره فعالیتش توجه زیادی را جلب کرد و باعث شد نام این خواننده بیشتر شنیده شود.

گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک و گیتار بیس از سازهای موردعلاقه رضا یزدانی هستند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :