نکاتی برای بهبود استایل شخصی

0

یکی از توصیه‌های جدی در زمینه مد داشتن استایل شخصی است. استایل شخصی همانطور که از نام آن پیداست به سلیقه شخصی هر فرد در لباس پوشیدن ارتباط دارد و می‌تواند اسپرت، مینیمال، خانمانه، راحتی، دانشجویی و … باشد. اگر شما جزو افرادی هستید که استایل شخصی دارید ولی می‌خواهید آن را ارتقاء دهید و استایل خود را بهبود ببخشید این مطلب برای شماست. نکاتی برای بهبود استایل شخصی بدون تغییرات اساسی و خرید‌های آنچنانی.

اگر استایل شما بوهمین است

اگر شما عاشق لباس‌های گل‌دار و بلند با پارچه‌های نرم و چین‌دار و روان هستید و به جواهرات و زرق و برق و کیف‌های پر از تزئین و کفش‌های حصیری علاقمندید استایل شخصی شما بوهمین است. شما برای بهبود و تعدیل استایل خود می‌توانید عناصر ساختاری به آن اضافه کنید مانند یک پالتوی شق و رق و یا یک کیف محکم، به این ترتیب استایل شما به روزتر و متعادل‌تر خواهد شد.

نکاتی برای بهبود استایل شخصی

اگر استایل شما مینیمال است

اگر شما طرفدار پر و پا قرص سادگی هستید، لباس‌های بدون طرح با دوخت تمیز و شکل‌های بدون تزئین می‌پوشید استایل شخصی شما مینیمال است. برای بهبود و تعدیل استایل خود می‌توانید تعدادی لباس طرح‌دار به مجموعه خود اضافه کنید مانند یک شال طرح‌دار تا هم به استایل شما عمق بدهد و هم از اصول مینیمالیسم چندان فاصله نگرفته باشید. استفاده از اکسسوری‌ها هم راه مناسبی برای بهبود استایل مینیمال است.

نکاتی برای بهبود استایل شخصی

اگر استایل شما اسپرت است

اگر لباس‌هایی می‌پوشید که بیشتر مناسب دانش آموزان و دانشجویان است برای بهبود استایل خود می‌توانید عناصر هیجان‌ انگیز‌تری به آن اضافه کنید مثلا یک کمربند روی مانتو یا کت یقه خز و یا کفش پاشنه بلند.

نکاتی برای بهبود استایل شخصی

اگر استایل شما کلاسیک است

اگر طرفدار لباس‌های قدیمی و کلاسیک و تک رنگ هستید و مد روز بودن را دوست ندارید اما همچنان خوش تیپ محسوب می‌شوید استایل شما کلاسیک است. برای ارتقاء چنین استایلی کمی رنگ به آن اضافه کنید. لباس‌ها را روی هم بپوشید و ایجاد حجم کنید. انتخاب چند عنصر از میان لباس‌های مد روز هم می‌تواند استایل شما را بهبود ببخشد.

نکاتی برای بهبود استایل شخصی

اگر استایل شما خانمانه است

اگر کفش پاشنه بلند و لباس‌های پلنگی و خزدار جزء لاینفک لباس‌های شما است استایل شما خانمانه است. برای بهبود استایل خانمانه می‌توانید از کفش‌های تخت یا عروسکی، طرح‌های ساده و رنگ‌های روشن استفاده کنید.

نکاتی برای بهبود استایل شخصی

مطالب مرتبط:

۱- اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل های آن

۲- ۵ راز خرید موفق لباس

۳- اصول خرید شلوار جین مناسب

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 16 سپتامبر 2017

بسیار عالی بود مرسی مهشید عزیزم

سارا هنجنی در تاریخ 16 سپتامبر 2017

چی بپوشم بدون شک شما بهترین سایت مد و لباس در ایران هستیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :