خانم‌ها چطور پالتوی قرمز را ست کنید؟

0

قرمز رنگی است که پوشیدن آن هر کسی را جذاب‌تر می‌کند. شاید همیشه نتوان از این رنگ در لباس‌های روزمره استفاده کرد اما پالتو از مواردی است که رنگ قرمز در آن زیبایی خاصی دارد و با پوشیدن پالتوی قرمز شما می‌توانید به استایل زمستانی خود رنگ و روح تازه‌ای ببخشید. پوشیدن لباس قرمز چندان ساده نیست و اگر اصول درست این کار را بلد نباشید ممکن است شبیه بابا نوئل شوید! پس این مطلب را بخوانید و بدانید خانم‌ها چطور پالتوی قرمز بپوشید؟

اولین توصیه این است که از رنگ قرمز خالص و روشن استفاده نکنید چون این رنگ بیش از اندازه جلب توجه می‌کند و این چیزی است که یک خانم شیک پوش اصلا دوست ندارد. بهتر است از تن‌های تیره‌تر قرمز مثل زرشکی و قرمز اخرایی که در زیبایی چیزی کمتر از قرمز ندارند استفاده کنید.

خانم‌ها چطور پالتوی قرمز را ست کنید؟

 

 

نکته بعدی رنگ بندی لباس‌هاست. طبق روال مطالب قبلی می‌توانیم از رنگ‌های مکمل شروع کنیم اما در مورد قرمز اصلا به رنگ مکمل آن که رنگ سبز است فکر نکنید. این رنگ اگرچه در کنار قرمز جلوه زیبایی دارد اما ظاهری بسیار نامناسب به استایل شما خواهد داد. به طور کلی هر رنگ گرم دیگری کنار قرمز باعث می‌شود بیش از حد رنگی به نظر برسید. به جای سبز از طیف‌های آبی و رنگ‌های سرد استفاده کنید که معمولا با یک شلوار جین آبی با طیف متوسط و یا یک شال آبی آسمانی کامل می‌شود.

اگر می‌خواهید رنگ قرمز پالتوی شما زیباتر دیده شود از رنگ‌های خنثی در کنار آن استفاده کنید مثلا رنگ خاکستری و البته مشکی در کنار قرمز زیبایی چشم‌گیری دارد و مناسب فصل زمستان نیز هست.

 

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :