باز هم پریانکا چوپرا و باز هم لباسی خیره‌کننده؛ این بار چشم نمی‌توانید بردارید!

پریانکا چوپرا و همسرش نیک جوناس که این روزها تقریبا در همه مراسم‌ها حضور دارند و از خوشپوش‌ترین زوج‌های هالیوود نیز به شمار می‌روند، در شب اکران فیلم جدید پریانکا باز هم خوش درخشیدند.

پریانکا در اکران دوباره عشق

پریانکا چوپرا در اکران فیلم «دوباره عشق» (Love Again)، در کنار دیگر بازیگران این فیلم با لباسی زیبا و منحصر به فرد از برند نینا ریچی حضور پیدا کرد. مراسم‌های اکران افتتاحیه مخصوصا برای فیلم‌های رمانتیک، صحنه‌ای مناسب برای ژست‌های عاشقانه و تبلیغ بیشتر فیلم است اما در این مراسم لباس زیبای پریانکا به او اجازه اجرای ژست‌های صمیمی را نمی‌داد و این یکی از بزرگترین مشکلات لباس او بود.

پریانکا در اکران دوباره عشق

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

پیراهن پریانکا یقه‌ای باز و خوش‌فرم داشت و دامن ماهی‌شکل آن بسیار جلب توجه می‌کرد. دامن این لباس از زانو به پایین پف زیادی پیدا کرده و بسیار حجیم بود و همین امر مانع از این میشد که کسی بتواند در کنار او قرار بگیرد. پاپیون بزرگی که در پشت لباس قرار داشت نیز از جزئیات خاص این اوت‌فیت به شمار می‌رفت. این لباس برای ژست‌های تکی و مراسم اغراق‌کننده‌ای همچون مت گالا، انتخاب مناسب‌تری به نظر می‌رسید.

پریانکا در اکران دوباره عشق

نیک جوناس، همسر پریانکا با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید همسرش را همراهی می‌کرد اما مدل لباس همسرش اجازه نداد که آن دو عکسی صمیمانه با هم داشته باشند.

پریانکا در اکران دوباره عشق

سم هیوگان که پارتنر پریانکا در این فیلم است، با کت و شلوار  و پیراهن مشکی استایل خوش‌دوخت مونوکرومی را تدارک دیده بود.

پریانکا در اکران دوباره عشق

نظرتون در مورد این لباس پریانکا چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :