chadmin در
162

در این 5 موقعیت باید لباس قرمز بپوشید؛ تم مهمی که هرکسی به شما یاد نمی‌دهد!

در این 5 موقعیت باید لباس قرمز بپوشید؛ تم مهمی که هرکسی به شما یاد نمی‌دهد!

قرمز یک رنگ جسورانه و خاص است که با نمادهای مختلفی از جمله عشق، اشتیاق، هیاهو، خشم و حرارت شناخته می شود. این رنگ قدرتمند همچنین گاهی به عنوان یک رنگ تهاجمی معرفی می شود و جهت نشان دادن زنگ خطر و هشدار از آن استفاده می شود. قرمز یکی از محبوب ترین، سرزنده ترین و زیباترین رنگ های دنیاست که می توانید آن را با استایل های مختلف ست کنید و جلوه خاصی به استایلتان ببخشید. اما آیا در هر مکانی می توان لباس قرمز به تن کرد؟ امروز قصد داریم بهترین موقعیت ها برای پوشیدن رنگ قرمز را به شما معرفی کنیم.

موقعیت برای استایل قرمز

اولین دیدار

از آنجایی که رنگ قرمز با عشق، علاقه و اشتیاق همراه است، می توان گفت اولین قرار ملاقات بهترین فرصت برای پوشیدن لباس قرمز است. چه یک ژاکت قرمز بپوشید یا یک پیراهن قرمز به تن کنید، می توانید جذابیت خاصی به استایل حود ببخشید. این رنگ علاوه بر جذابیت، موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. تحقیقات نشان می دهند که ه مردان و هم زنان به جنس مخالفی که قرمز به تن کرده است، جذب می شوند. پوشیدن این رنگ لباس همچنین می تواند خاطره اولین دیدار را ماندگارتر کند.

لباس قرمز

مصاحبه شغلی

هدف از مصاحبه شغلی، یافتن فرد متمایز در میان سایز مصاحبه کنندگان است و پوشیدن یک لباس قرمز رنگ باعث می شود شما  در یک مصاحبه شغلی متفاوت تر از دیگران به نظر برسید. در دنیای امروز که بیشتر افراد با لباس های مشکی و خاکستری در محل کار حاضر می شوند، رنگ قرمز می تواند نشان دهنده اعتماد به نفس، خلاقیت و آمادگی شما برای ریسک‌پذیری باشد. یک مطالعه قدیمی‌ نشان می دهد تیم های ورزشی که لباس قرمز به تن می کنند، با احتمال بیشتری برنده خواهند شد. به گفته محققان، پوشیدن لباس قرمز می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس اعضای تیم و در نتیجه تسلط آنها بر تیم حریف شود. البته منظور ما پوشیدن لباس سرتاپا قرمز نیست. یک کیف دستی، یک کراوات یا حتی یک رژلب قرمز رنگ می تواند میزان اعتماد به نفس شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

لباس قرمز

 مراسم عروسی

قرمز یک رنگ رمانتیک است و یکی از بهترین لباس ها برای مهمانان مراسم عروسی به حساب می آید. این رنگ با لباس عروسی سنتی در دنیای غرب ارتباطی ندارد، اما در بسیاری از فرهنگ‌های دیگر مفاهیم جالبی را منتقل می کند. رنگ قرمز در مراسم عروسی چینی ها و هندی ها به عنوان نمادی از عشق، رفاه و شادی معرفی می شود. با این حال، منظور ما از لباس قرمز، پوشیدن یک کت و شلوار، کت و دامن و پیراهن قرمز رنگ نیست. شما می توانید با پوشیدن یک کلاه قرمز شیک، جواهرات یا کفش قرمز رنگ از این رنگ رمانتیک و جذاب در استایل خود استفاده کنید.

لباس قرمز

سخنرانی

پوشیدن لباس قرمز در هنگام سخنرانی بر روی استیج موجب افزایش قدرت، اعتماد به نفس، رهبری و اقتدار می شود. یک مطالعه نشان می دهد پوشیدن یا قرار گرفتن در معرض رنگ قرمز می تواند منجر به تغییرات فیزیولوژیکی و افزایش سطح انرژی شود و در نتیجه به شما در ارائه بهتر کمک کند.

لباس قرمز

مهمانی

پوشیدن لباس قرمز در یک مهمانی رسمی می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس شما در هنگام گپ زدن با مهمانان شود. اگر دوست ندارید یک پیراهن یا کت قرمز به تن کنید، می توانید با پوشیدن یک کمربند، کیف دستی یا روسری قرمز جذابیت خاصی به استایل خود ببخشید. قرمز همچنین یک رنگ ایده آل برای میزبان یا یکی از افراد مهم حاضر در مهمانی است که علاوه بر ایجاد حس تمایز، سرزندگی و اجتماعی بودن شما را نشان می دهد.

لباس قرمز

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :