راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

0

خانم هاي چاق هميشه در انتخاب و خريد لباس مشکل دارند و وقتی که نوبت به لباس مجلسی برسد اين مشکل بزرگ تر و لاينحل تر به نظر مي رسد. لباس های مجلسی در مغازه ها بر تن مانکن های سایز کوچک خود نمایی می کنند و تصور کردن آن ها بر تن یک فرد چاق تقریبا غیر ممکن است و گاهی حتی امتحان کردن آن ها هم ظاهر نامناسبی به وجود می آورد چه برسد به پوشیدن آن ها در یک مراسم عروسی! اما دنیا به آخر نرسیده است و بسیاری از تولید کنندگان و برند ها خانم های سایز بزرگ را نیز در طراحی های خود در نظر می گیرند پس باید شجاعت به خرج دهید و به مغازه ها سر بزنید. این مطلب راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ برای خانم های چاق و دارای اضافه وزن است.

برای خرید آماده شوید
وقتی قرار است لباس مجلسی سایز بزرگ را پرو کنید و آن را بر تن خود ببینید باید از هر لحاظ آماده باشید. یکی از نکات مهم پوشیدن لباس زیر مناسب است. لباس زیر زنانه در جلوه دادن به لباس مجلسی نقش بسیار مهمی دارد پس حتما مناسب ترین لباس خود را که خاصیت لاغر کننده هم دارد بپوشید و سپس برای خرید بروید. اگر قرار است در مراسم گن بپوشید آن را هم فراموش نکنید. حتی اگر چند مدل مختلف لباس زیر مثل لباس های بدون بند و کفش پاشنه بلند خود را نیز همراه ببرید.

بدانید چه می خواهید
قبل از اقدام به خرید تحقیقات لازم را انجام دهید. همه اطلاعاتی که درباره فرم و ایرادات اندام خود و نحوه از بین بردن آن ها لازم دارید به دست آورید تا تصور نزدیکی از آن مدلی که مناسب شما است به دست آورید. پس از هر لحاظ آماده و مهیا به خرید به روید.

راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

از ظاهر لباس قضاوت نکنید
برخی مدل ها در ظاهر و بر تن مانکن ها زیبا به نظر می رسد که مناسب افراد لاغر و متوسط هستند. اما تا آن ها را امتحان نکنید متوجه نخواهید شد. در بعضی موارد ممکن است نتیجه شما را شگفت زده کند.

اعتماد به نفس داشته باشید
چاقی همیشه با کمبود اعتماد به نفس همراه بوده و هست. اما اگر می خواهید زیبا به نظر برسید باید خجالت را فراموش کنید. هر تعداد لباس که نیاز داشتید پرو کنید و هر مقدار زمان که لازم داشت برای پوشیدن آن صرف کنید. فراموش نکنید که کار فروشنده خدمت به مشتری است و نباید از این اتفاق شرمنده باشید.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب اکسسوري براي خانم هاي چاق

2- بایدها و نباید های انتخاب لباس مجلسی

3- نکاتي براي خريد لباس خانم هاي چاق

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :