مصی روشن در
118,945

پارک شین هه عروس شد و 6 لباس عروس پوشید

پارک شین هه عروس شد و 6 لباس عروس پوشید

حتما با خواندن تیتر، حتی شما که طرفدار پارک شین هستید؛ با خودتان گفتید؛ ای بابا! عجب آدمی که برای عروسی‌اش از خود بی‌خود شده و این همه لباس عروس گرفته. اما درباره بازیگر محبوبتان کمی به اشتباه افتاده اید.

لباس عروس پارک شین هه

اولا که نگران نباشید! پارک شین‌هه برای مراسم عروسی‌اش تا این حد هیجان‌زده و از خود بی‌خود نشده بود که شش لباس عروس داشته باشد اما عکس‌هایی از او منتشر شد که پنج لباس عروس مختلف در آن‌ها پوشیده بود. واقعیت‌اش این است که پارک شین هه در مراسم اصلی فقط یک لباس عروسی پوشید. چهار لباس دیگر را برای عکاسی پوشیده بود که نماینده‌های این زوج چند ساعت قبل از جشن عروسی، عکس‌های‌شان را هم منتشر کردند. لباس ششم هم ماجرای‌اش این است که خانم بازیگر بعد از عروسی، عکس‌هایی از خودش را در لباس عروسی سنتی کره‌ای منتشر کرد. پارک زیر عکس‌ها نوشت «از همه کسانی که به من تبریک و برکت فرستادند، متشکرم.»

لباس عروس پارک شین هه

لباس عروس پارک شین هه

 

لباس در کنار ساقدوش‌ها

لباس عروس پارک شین هه

به این لباس عروس پارک شین هه شاید کمتر از لباس عروس‌های دیگر توجه شده باشد. این بازیگر در عکس‌هایی که با ساقدوش‌های خود گرفته، لباس عروس ساده و در عین حال جذابی را انتخاب کرده بود که در قسمت سرشانه‌ها چین‌های توری داشتند. زیبایی این لباس عروس زمانی بیشتر به چشم می‌آمد که هم ساقدوش‌ها و هم داماد، لباس‌های تقریبا یکرنگ پوشیدند.

لباس توری سفید یقه‌دار

لباس عروس پارک شین هه

لباس عروسی بعدی که این بازیگر با لبخند به تن کرده، لباس توری سفید یقه‌دار است. روی این لباس شکل‌های برگ و گل از گردن تا مچ و قسمت پایین لباس گلدوزی شده است. با این لباس پارک شین‌هه مثل یک عروس معصوم به نظر می‌رسد. این لباس از طراحی‌های مونیک لویلیر(Monique Luhillier)، طراح مد فیلپینی- آمریکایی است که بیشتر به خاطر برند لباس عروس و سبک زندگی‌اش شهرت دارد. این لباس عروسی از مجموعه بهار ۲۰۲۱ این طراح انتخاب شده است. مدل اصلی این لباس موهای بلند و باز دارد و با دست‌هایش حجم دامنش را کم کرده که حس عروسی در فضای باز را می‌دهد.

لباس آستین‌ گشاد با گل وحشی گلدوزی

لباس عروس پارک شین هه

اما در سومین لباس عروسی که پارک شین‌هه را در فضای جنگل مانندی نشان می‌دهد، بر خلاف دو عکس قبلی او بدون داماد نشسته و دسته گلی که با این ژست توی دستش گرفته تصویری شبیه پری از او ساخته است. این لباس محصول مجموعه بهار ۲۰۲۲ باز هم طراحی مونیک لویلیر است. آستین‌های گشاد و تزئینات گل وحشی گلدوزی شده روی لباس به شدت خودنمایی می‌کنند. تزئین موها با گل‌های ساده و تور شفاف بدون نقش، هاله‌ای درخشان برای عروس درست کرده است. لباس اصلی شب عروسی پارک اما هم از مجموعه بهار ۲۰۲۲ اسکار دلا رنتا انتخاب شده بود.

پارک چرا این همه ازدواج کرد؟

این ازدواج‌ها واقعی نبودند. پارک شین هه قبل از ازدواج اصلی‌اش، سه بار نقش عروس را بازی کرده. یکبارش که در سریال «تو زیبایی» بود که خیلی از ما آن را دیدیم؛ موهای کوتاه داشت و وانمود می‌کرد که پسر است ولی آخر سریال با لباس عروس، کنار جانگ گئون سوک نشست که نقش داماد را داشت. با این کارش حسابی طرفدارانش را هیجان زده کرد.

لباس عروس پارک شین هه

یکبار هم در سریال «پینوکیو» عروس شد. داماد هم لی جونگ سوک بود. صحنه عروسی هم وقتی تمام شد که این دو نفر برای گرفتن عکس آمدند و تصاویر زیبای آن‌ها با لباس عروس و داماد، حسابی دل طرفدارانشان را برد.

سریال «افسانه سیزیف» هم که همین پارسال پخش شد؛ یکی دیگر از کارهای پارک شین هه بود که در آن عروس شد؛ یک لباس ساده سفید پوشیده بود و کنار داماد راه می‌رفت که نقش‌اش را چو سونگ‌وو بازی می‌کرد.

بگذارید اصلا کمی از این بازیگر بگوییم که مدل و خواننده هم هست و خیلی از طرفداران سینما و تلویزیون کره و البته نوجوان و جوان‌های ایرانی او را می‌شناسند. این بازیگر زن، وقتی فقط سیزده‌ساله بود؛ در سریال «پلکانی به سوی بهشت» بازی کرد. بعد در سریال «درخت بهشت» و بعد هم در فیلم «معجزه در سلول شماره ۷» نقش داشت که یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های کره‌ای بود. . این روزها هم پارک شین هه را یکی از پرکارترین و محبوب‌ترین بازیگران زن کره جنوبی می‌دانند که ۲۲ ژانویه همین امسال با چوی-ته-جون که او هم بازیگر است، ازدواج کرد.

پارک شین‌هه در سال ۱۹۹۰ در گوانگجو به دنیا آمد اما در سئول بزرگ شد و به دانشگاه چونگ آنگ سئول هم رفت و در رشته تئاتر تحصیل کرد. در همین دوران دانشجویی که تا آخر مقطع فوق لیسانس هم ادامه داشت با همسرش آشنا شد و عاشق هم شدند. هر دوی آن‌ها فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از همین دانشگاه هستند. در سال ۲۰۱۸ تأیید شد که این دو نفر از اواخر سال گذشته‌اش با هم ارتباط داشتند. این ارتباط عاشقانه ادامه پیدا کرد تا اینکه در ۲۳ نوامبر سال ۲۰۲۱ این زوج هنرمند اعلام کردند که پارک باردار است و آن‌ها در حال آماده شدن برای مراسم ازدواج هستند و دو ماه بعد هم در مراسمی با حضور خانواده و دوستانشان ازدواج کردند.

جشن عروسی با بازیگر‌های معروف کره‌ای

لباس عروس پارک شین هه

در مراسم ازدواج پارک شین‌هه و چوی ته-جون خیلی از بازیگران سینما و تلویزیون کره بودند. لی سئوجین (بازیگر سریال ایسان)، کیم میونگ می (بازیگر سریال دانشکده حقوق)، نام گونگ مین (بازیگر سریال لیگ جذاب) و لی مین‌هو همبازی پارک در سریال «وارثان» هستند. لی مین‌هو قبل از رفتن به مراسم عروسی عکسی از خودش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و عکس دعوت‌نامه عروسی که پارک برایش فرستاده بود را هم در صفحه‌اش گذاشت که نشان می‌داد روی کارت به جای اسم خودش نوشته شده «کیم تان» که نام شخصیت او در سریال «وارثان» است. لی مین‌هو در خلاصه متن این عکس هم نوشت: «من به شما تبریک گفتم؟» که در واقع شوخی با نقش خودش در سریال وارثان بود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

? در تاریخ 26 ژانویه 2022

حیف من نبودم ? اونی شین هه و اوپا ته جون هم ازدواج کردن مبارکه ایشالله به پای هم پیر بشن?

ناشناس در تاریخ 26 ژانویه 2022

سلام جالب بود ممنونم.

غفار در تاریخ 27 ژانویه 2022

به اینامیگن زوجای خوب که بخاطرپول ازدواج نمیکنن مرگبرایران

ناشناس در تاریخ 27 ژانویه 2022

خب حالا که چی

ناشناس در تاریخ 27 ژانویه 2022

مبارکشون باشه??

فائزه در تاریخ 27 ژانویه 2022

وای این عالیه من این اقا هرو میشناسم این در یه سریال بازی کرده به اسمه توزیبایی این اقا تو فیلم اکیو هان هست اسم الانش شیومان هان گان

آوا در تاریخ 27 ژانویه 2022

حالا اگه همین در مورد بازیگرای ایرانی بود خدا میفهمه چقد حرف بارشون میکردید?

اکسواِل در تاریخ 28 ژانویه 2022

وااا اکسو هم تو مراسم بودن که?

. در تاریخ 29 ژانویه 2022

عای خداااااا

ناشناس در تاریخ 30 ژانویه 2022

ساقدوشا چرا نیشاشون بازه حالا??

ناشناس در تاریخ 30 ژانویه 2022

ساقدوشا چرا نیشاشون بازه ?

صدف در تاریخ 31 ژانویه 2022

عجب،کاشکی خانم شین هه می امد ایران ودر انتخاب ساقدوش هایش از بعضی ازایرانی ها ایده می گرفت ،
ساقدوش هایی که حیا را قورت داده اند وتکه پارچه ایی دور خود پیچیده اند.

صدف در تاریخ 31 ژانویه 2022

عجب،کاشکی خانم شین هه می امد ایران ودر انتخاب ساقدوش هایش از بعضی ازایرانی ها ایده می گرفت ،
ساقدوش هایی که حیا را قورت داده اند وتکه پارچه ایی دور خود پیچیده اند.

ناشناس در تاریخ 31 ژانویه 2022

چقد صورت ساده و بدون آرایش وقشنگ نه مثل مال ما که وقتی صبح بشه دوماد حرات نمیکنه تو صورت عروس نگاه کنه .بهتره ی کم ازشون دخترای ما یاد بگیرن .والسلام

فاطمه در تاریخ 23 فوریه 2023

مبارکه

فاطمه در تاریخ 23 فوریه 2023

مبارکه باشه من فیلم های پارک شین هه رو دیدم مثل توزیبایی و وارثانارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :