استایل اغواگر و خاموش پردیس پورعابدینی تهران را به هم ریخت؛ خانم عابدینی، هرروز خوشپوش‌تر می‌شوید!

پردیس پورعابدینی، بازیگر ۲۲ ساله و مطرح ایرانی، دیشب در اکران مردمی فیلم «بی مادر» در پردیس سینمایی شمیران سنتر با استایل جذاب و فکرشده‌ای حاضر شده و در کنار عوامل این فیلم و بازیگرانی همچون پژمان جمشیدی ایستاد.

ad banner

پردیس با وست سوزندوزی

پردیس پورعابدینی که در جشنواره فجر سال ۱۴۰۱ موفق به دریافت سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول زن برای فیلم «غریب» شد، با استایل‌های متفاوت ‌و شیکش نشان داده که درس کد مربوط به هر فضا و موقعیت را می‌شناسد و به درستی آیتم‌های تشکیل‌دهنده‌ی تیپش را انتخاب می‌کند.

پردیس با وست سوزندوزی

پردیس با وست سوزندوزی

این بازیگر ریزه میزه، دیشب با استایل مشکی رنگی شامل دامن شلواری پلیسه، لباسی با آستین‌های کلوش و لایه‌لایه پلیسه و شال در این مراسم اکران حضور یافت. پردیس با وست سوزندوزی رنگارنگی که جزو پارچه‌های ترندی این فصل محسوب می‌شود، این استایل را کامل کرده و ظاهرش را از تیرگی و یکنواختی خارج کرده بود.

پردیس با وست سوزندوزی

کیف کوچک مشکی رنگ و کفش‌های استیلتوی او استایلش را به سرانجام می‌رساندند. البته نباید از حضور ساعت هوشمند مشکی رنگ و موردعلاقه‌ی پردیس در این ظاهر غافل شد. موهای موجدار و آرایش جذاب او با خط چشم مشکی و اندکی سایه تیره، جذابیت ظاهر پردیس را بیش از پیش کرده بودند.

پردیس با وست سوزندوزی

نظرتون در مورد استایل جدید پردیس پورعابدینی چیه؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :