استایل تابستانی و ترکیب رنگ زیبای پردیس پورعابدینی؛ دیوانه شدیم خانم پورعابدینی!

فیلم «بی مادر» که یکی از فیلم‌های مهم جشنواره فیلم فجر سال ۱۴۰۰ بود، این روزها روی پرده سینماهای کشور است و طبق روال سایر فیلم‌ها، برخی از اکران‌های این فیلم به صورت عمومی و خصوصی با حضور بازیگران و دست‌اندرکاران فیلم برگزار می‌شود.

ad banner

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

پردیس پورعابدینی که بازیگر نقش اصلی فیلم «بی مادر» است، شب گذشته با استایلی متفاوت و البته جذاب در اکران مردمی این فیلم حاضر شد. در ادامه نگاهی داشته‌ایم به استایل این بازیگر در اکران این فیلم. با چی بپوشم همراه باشید:

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

ترکیب رنگ جذاب

پردیس پورعابدینی از آن دسته بازیگرانی است که در سال‌های اخیر ثابت کرده درست لباس پوشیدن را خوب بلد است. این بازیگر در روزهای جشنواره فجر سال ۱۴۰۰ هم با استایل‌هایی دیده شد که مورد تحسین قرار گرفتند. استایل دیشب او هم کاملا فکرشده و درست بود.

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

بازیگر نسبتا نوظهور سینما، که با بازی در سریال «آقازاده» دیده شد، در اکران فیلم بی مادر کت گلدار جذابی که رنگ زمینه آن کرم بود را با دامن پلیسه‌ای سبز رنگ ست کرده بود. ترکیب دو رنگ سبز و کرم همیشه موردپسند بوده و این دو رنگ به‌عنوان رنگ‌های مکمل در استایل به کار می‌روند. طرح‌های سبز رنگ روی کت این بازیگر و نوارهای سبزش هارمونی دلنشینی با دامن او ساخته بودند.

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

ست کیف و کفش

پورعابدینی سادگی را در قسمت‌های مختلف استایلش رعایت کرده بود. او به سراغ کیف و کفش ساده‌ای هم رفته بود که تمرکز بیننده به کت متفاوت و دامن پیلدارش جذب شود، که البته موفق هم بود. کیف دستی کوچک و کفش‌های استیلتو کرم‌رنگ، بهترین گزینه‌هایی بودند که این بازیگر می‌توانست برای این استایلش انتخاب کند. کفش‌های استیلتو معمولا بهترین انتخاب برای ست شدن با دامن‌های پلیسه هستند.

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

اگر دوست دارید تابستان امسال دامن پلیسه بپوشید، حتما این استایل پورعابدینی را در ذهنتان داشته باشید و از آن الگو بگیرید.

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

میکاپ و مدل موی ساده و جذاب

چه چیزی می‌تواند یک استایل ساده و شیک را تکمیل کند؟ قطعا یک میکاپ لایت و جذاب. میکاپ‌هایی که تناژ صورتی دارند در ماه‌های اخیر محبوبیت زیادی داشته‌اند. این میکاپ‌ها طوری هستند که علاوه بر شیک بودن، چهره فرد را هم شدیدا جوان و شاداب نشان می‌دهند.

پردیس پورعابدینی در اکران بی‌مادر

میکاپ پردیس پورعابدینی هم دقیقا همین ویژگی‌ها را داشت. البته پورعابدینی از آن بازیگرانی است که معمولا به سراغ میکاپ‌های سنگین نمی‌رود و همیشه همینقدر ساده و شیک ظاهر می‌شود.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

SeTesas در تاریخ 18 آگوست 2023

هاند ارچل خوشگل ترین بازیگر ترکیع هس …ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :