استایل جدید پردیس احمدیه با موهای چتری؛ چرا هرروز خوشگل‌تر میشی؟!

پخش سریال پوست شیر از پلتفرم فیلم‌نت سبب دیده شدن و محبوبیت هرچه بیشتر پردیس احمدیه در میان مردم شد.از حق هم نگذریم این بازیگر به خوبی از پس نقش ساحل در سریال پوست شیر برآمد و به دنیای سینما نشان داد که می‌تواند بیشتر از یک بازیگر معمولی باشد.

ad banner

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

استایل‌های این بازیگر از گذشته مورد توجه بوده. پردیس احمدیه از آن دسته بازیگرانی به حساب می‌آید که اهمیت زیادی برای استایلش قائل است و معمولا هم جسارت خوبی در انتخاب آیتم‌های مختلف استایلش نشان می‌دهد. این بازیگر در آهرین اکران عمومی سریال پرطرفدار پوست شیر نشان داد نه‌تنها سطح بازیگری‌اش ارتقا یافته بلکه نوع پوشش این روزهایش هم یک سر و گردن بالاتر از روزهای قبل از پوست شیر است. در ادامه نگاهی داشته‌ایم به استایل اخیر پردیس احمدیه در اکران عمومی این سریال. با چی بپوشم همراه باشید.

انتخاب شومیز و شلوار ست، به عنوان آیتم اصلی استایل

پیش از این در مطالب دیگری از چی بپوشم اشاره کرده‌ایم که لباس‌های ست مانند کت و شلوارها و شومیز و شلوارهای ست از آیتم‌های ترندی امسال به حساب می‌آیند. پردیس احمدیه هم با آگاهی به این ترند به سراغ یک شومیز کوتاه و شلوار ست آن رفته. بدیهی است که انتخاب کت و شلوارهای رسمی و کلاسیک برای موقعیتی این‌چنینی مانند اکران سریال، آیتم‌های مناسبی به حساب نمی‌آمدند و آیتم‌های راحت و کژوال‌تر برای این موقعیت مناسب‌ترند. به همین‌خاطر هم این انتخاب پردیش احمدیه تحسین می‌شود.

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

کژوال بودن این استایل زمانی بیشتر به چشم می‌آید که پردیس احمدیه با بیرون دادن آستین‌های شومیز از کت مشکی رنگش، راحتی استایل را بیشتر به رخ می‌کشد. استایلی که در آن راحتی، اولویت بیشتری نسبت به رسمی و شیک بودن داشته است.

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

به کارگیری درست رنگ مشگی در استایل

شش آیتم دیگر استایل پردیس احمدیه تماما مشکی انتخاب شده‌اند. کفش‌ها، کت، کیف، ساعت مچی، شال و تاپ مشکی‌رنگی که هم موجب بسته‌تر شدن یقه هفتی شومیز شده و هم ترکیب رنگ ست شومیز و شلوار با مانتو و شال و دیگر آیتم‌های مشکی استایل را تکمیل کرده است.

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

رنگ مشگی به عنوان یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های خنثی شناخته می‌شود که معمولا ست کردن آت با رنگ‌های مختلف کار ساده‌ای است. پس نمی‌توانیم انتخاب این رنگ از سمت پردیس احمدیه را انتخابی کاملا شجاعانه بدانیم. اما به جرئت می‌توانیم آن را انتخابی درست و شیک بدانیم.

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

مدل موها و میکاپ ساده و شیک

مثل همیشه اینبار هم پردیس احمدیه به سراغ میکاپی ساده و کاملا لایت رفته. میکاپی که این روزها اتفاقا به‌شدت پرطرفدار است. همین میکاپ ساده باعث شده استایل او از یک استایل کژوال و راحت به یک استایل شیک تبدیل شود. ظاهری که می‌تواند در همان نگاه اول مخاطب را جذب خودش کند.

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

اما نکته جالب توجه که پیش از این کمتر از پردیس احمدیه دیده بودیم مدل موهای چتری است. چتری مو هم از مدل‌های ترندی امسال به حساب می‌آیند و باید بپذیریم که این مدل مو به زیبایی روی چهره بیبی فیس و زیبای پردیس احمدیه نشسته.

پردیس احمدیه در اکران پوست شیر

راستش را بخواهید مدل موها و میکاپ مردیس احمدیه در نگاه اول مرا یاد سلبریتی‌های کره‌ای انداخت. نظر شما درباره آخرین استایل پردیس احمدیه چیست؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :