قوانین منسوخ شده مد و فشن

0

همیشه در چی بپوشم شما را با قوانینی آشنا کردیم که رعایت آن‌ها باعث ارتقا ظاهر و تیپ شما شده است. اما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که پیروی از قوانین همیشه به نفع شما نبوده و گاها می‌توان این قوانین را زیر پا گذاشت. قوانین منسوخ شده مد و فشن را در این مقاله بخوانید. 

1- هرگز رنگ آبی تیره و مشکی را باهم ست نکنید

اساسا ست کردن دو رنگ تیره کنار هم در دنیای مد امری رایج نیست. اما شما می‌توانید به کمی هوشمندی یک ست لباس مردانه جذاب به کمک این دو رنگ بسازید.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

2- رنگ قهوه‌ای رسمی نیست

بسیاری از آقایان فکر می‌کنند رنگ قهوه‌ای اصلا رسمی نیست و نباید لباس مردانه با این رنگ را در محل کار، مهمانی‌های رسمی و … پوشید. این طرز تفکر که این رنگ مناسب استفاده در روزهای تعطیل و آخر هفته است نظریه‌ای منسوخ شده است.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

3- نباید گرمکن ورزشی  را در خارج از باشگاه پوشید

این روزها دنیا آنقدرها هم راحت نیست که بخواهیم با انتخاب‌های خیلی رسمی خودمان را در چارچوب قرار دهیم و لذت استفاده از یک زندگی راحت را فراموش کنیم. پوشیدن یک گرمکن ورزشی در کنار یک کت مردانه و یا پیراهن مردانه می‌تواند هماهنگی زیبایی را بوجود بیاورد.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

4- هودی را با لباس مردانه سمی نپوشید

به نظر من داشتن حداقل یک هودی در کمد لباس آقایان امری ضروری است. نکته بعدی اینکه شما خیلی ساده می‌توانید هودی خود را با یک کت بلیزر و یا شلوار پارچه‌ای به خوبی ست کنید.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

5- هرگز با کت و شلوار تی شرت نپوشید

همانگونه که در بالا اشاره کردیم، اگر می‌خواهید تیپ لایه‌ای بزنید، استفاده از یک پولوشرت و یا تی شرت در زیر کت و شلوار می‌تواند ظاهر شما را ارتقا دهد. البته بنده خودم استفاده از یک پولوشرت را در زیر کت بیشتر از تی شرت ترجیح می‌دهم.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

6- کراوات همیشه با کت مناسب است

قرار نیست همیشه با کراوات تیپ‌های خیلی رسمی بزنید، خیلی ساده می‌توانید به کمک کت جین و یا کاپشن ساده و کوتاه خود با کراوات تیپ خود را کمی غیر رسمی و دوستانه تر کنید.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

7- هرگز بوت مردانه را با کت و شلوار نپوشید

همیشه قرار نیست با کت و شلوار کفش بروژ و یا آکسفورد بپوشید، استفاده از یک بوت مردانه چلسی و یا بروگ می‌تواند یک انتخاب خود در روزهای بارانی بهار و پاییز باشد.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

8- رنگ سفید از مد افتاده است

رنگ سفید مانند یک بوم نقاشی است که با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف شخصیت می‌گیرد و زیبا می‌شود. اینکه فکر کنید رنگ سفید از مد افتاده است و یا رنگی مردانه نیست کاملا اشتباه است. به ست‌های مردانه زیر توجه کنید مطمئنم با ما موافق خواهید بود.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

9- جوراب سفید نپوشید

استفاده از جوراب سفید در میان پوشاک مردانه ممنوع شد و به عنوان یک خطای بزرگ در دنیای مد شناخته می‌شد. اما امروز می‌توانید این قانون را زیر پا گذاشته و با کفش کالج و یا کتانی سفید خود این اکسسوری ضروری را به خصوص در فصل بهار و تابستان استفاده کنید.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

10- طرح‎های مختلف را با هم نپوشید

اینکه نباید لباس مردانه با طرح‎های مختلف را کنار هم بپوشید به تاریخ پیوسته است! شما خیلی ساده می‌توانید در تی‌های اسپرت و رسمی خود چند طرح مختلف را با هم بپوشید.

قوانین منسوخ شده مد و فشن

مطالب مرتبط:

1- با میراندا کر بیشتر آشنا شوید

2- لباس مناسب برای سفر به ترکیه

3- با کتی پری بیشتر آشنا شوید

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 08 می 2017

چی بپوشم بهترین مجله مد در ایران شمایید بدون شک

حامد نامداری در تاریخ 11 می 2017

جوراب سفید رو با شلوار سفید یا کتان سفید بد نمیشه
اما در همه شرایط دیگه خیلی خز میشه
بخصوص با کالج !

بهداد در تاریخ 14 ژوئن 2017

خیلی هاشون هنوز برقرار هستن. یعنی جوراب سفید یا پیراهن طرح دار گل درشت! یا پوشیدن تیشرت با شلوارپارچه ای – شاید توی یکی دوتا عکس که از مدل های حرفه ای گرفته شده بدک دیده نشه اما نمیشه این مسایل رو دوباره زنده کرد – برمیگردیم به دورانی که گروه مدرن تاکینگ کت و شلوار گشاد میپوشیدن!! 🙂
به نظرم بهتره هنوز منسوخ باشنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :