ده خانه مد که همچنان فعال هستند

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰

توسط مهفام میرزایی

ده خانه مد که همچنان فعال هستند

چیزهای قدیمی همیشه از ارزش بالاتری برخوردار هستند اما وقتی صحبت از فشن و برند و پوشاک باشد این ارزش چندین برابر می شود. در دنیای مد برندهای با ارزشی وجود دارند که بیش از نیم قرن تا یک قرن قدمت دارند و همچنان فعال و موفق هستند. خانه مد به برندی از لباس های سفارشی گفته می شود که به صورت مزون فعالیت می کند، اما قدیمی‌ترین خانه‌های مد که همچنان فعال هستند کدامند؟ در این مطلب ده خانه مد موفق که بالاترین قدمت را دارند و در حال حاضر نیز به فعالیت خود ادامه می دهند معرفی کرده‌ایم.

۱- هرمس

برند موفق هرمس در سال ۱۸۳۷ تاسیس شده است.  بعد از نزدیک به دو قرن این خانه مد فعال است و به کار خود ادامه می‌دهد.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۲- لویی ویتون

این برند موفق و قدیمی فرانسوی که در سال ۱۸۵۴ تاسیس شده است اگرچه کار خود را با تولید چمدان و کیف آغاز کرد اما از خانه‌های مد موفق در طول تاریخ بوده و هست.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۳- لانوین

جین لانوین خانه مد خود را در سال ۱۸۸۹ تاسیس کرد که اکنون نیز موفق و فعال به کار خود ادامه می‌دهد.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۴-  شانل

کوکو شانل اسطوره دنیای مد خانه مد خود را در سال ۱۹۰۹ تاسیس کرد و اکنون نیز چندین دهه بعد از مرگ او این مکان همچنان فعال است و افراد سطح بالا و متمول به آن رفت و آمد می‌کنند.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۵- پرادا

این خانه مد که از موفق‌ترین برندهای ایتالیایی است در سال ۱۹۳۲ تاسیس شده است. پس از گذشت سه نسل خانواده پرادا همچنان مالک و مدیر این خانه مد‌ هستند.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۶- نینا ریچی

نینا ریچی طراح لباس ایتالیایی خانه مد خود را در سال ۱۹۳۲ تاسیس کرد که اکنون نیز فعال است.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۷- دیور

دیور یکی از مهم‌ترین و اثر گذار تین خانه‌های مد فرانسوی بوده است که در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و هنوز هم بعد از ۷۰ سال همچنان در پاریس فعال است.

۸- ژیوانشی

برند فرانسوی ژیوانشی در ۱۹۵۲ تاسیس شده است. خانه مد این برند نیز مانند خود برند ژیوانشی موفق و فعال است.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۹- والنتینو

والنتینو گاراوانی طراح ایتالیایی در سال ۱۹۶۰ خانه مد خود را افتتاح کرد و اگرچه ۴۸ سال بعد بازنشسته شد اما این خانه تعطیل نشده و از وی به عنوان آخرین امپراطور در حیطه لباس‌های کوتور یاد می‌شود.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

۱۰- ایو سن لورن

تازه‌ترین خانه مد قدیمی متعلق به ایو سن لورن طراح فرانسوی است که در سال ۱۹۶۱ آن را تاسیس کرد و چند سال بعد از مرگ وی همچنان موفق و فعال و پابرجا است.

قدیمی ترین خانه های مد که همچنان فعال هستند

مطالب مرتبط:

۱- نگاهی به برند ایو سن لورن

۲- نگاهی به برند بولگاری

۳- نگاهی به برند لانوین

۴- چگونه در طراحی لباس حرفه ای شویم؟

  • لطفا در مورد خانه مد راد هم مطلب بذارید

  • آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است