نیما مسیحا خوش تیپ هفته 15

0

بدون شک نیما مسیحا از اولین خواننده‌های پاپ بعد از انقلاب اسلامی است. وی متولد 13 دی ماه 1353 است. موسیقی را با عضویت در گروه کر تالار وحدت آغاز کرد. زیر نظر مرحوم حسین سرشار آواز و زیر نظر گرگین موسیسیان تئوری موسیقی را آموخته است وی با آشنایی با بابک بیات در سال 1377 کار در زمینه موسیقی پاپ را آغاز کرده و با خواندن پروانگی در فیلم دست‌های آلوده در سال 1378 کار را به طور رسمی دنبال کرده است. 

نیما مسیحا

نیما مسیحا

اصول لباس پوشیدن نیما مسیحا

بدون شک دو رنگ سیاه و سفید تشکیل دهنده 90 درصد از تیپ‌های نیما بوده است. حتی در آخرین برنامه تلویزیونی نیز لباسی یک دست مشکی به تن داشت. هر چند پوشیدن کالج در یک برنامه رسمی تلویزیونی چیزی نبود که مورد پسند ما باشه ولی انتخاب رنگ و نوع دوخت کت این هنرمند به گونه‌ای بود که می‌توان امتیاز قبولی را به وی داد.

اگر به خواهیم به صورت کلی به ریشه این دو رنگ بپردازیم باید بگیم که:

رنگ مشکی: رنگ سیاه قوی‌ترین و مقتدرترین رنگ است. رنگ سیاه نور را جذب می‌کند. فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد. این رنگ احساس قاطعیت، الزام و رسمیت را به وجود می‌آورد.

رنگ سفید: خواص روانی مثبت رنگ سفید بهداشتی بودن، شفافیت، خلوص، پاکی، سادگی، است.

به جز رنگ نکته‌ای که در خصوص تیپ نیما متوجه شدیم خیلی اهل پوشیدن لباس‌های رسمی نیست و نهایتا با یک کت تک و یا بلیزر در بیشتر اوقات سعی می‌کند. تیپ دوستانه خود را حفظ کند.

نیما مسیحا

نیما مسیحا

اکسسوری

بدون شک کلاه و ساعت مچی هر دو از محبوب ترین اکسسوری‌های نیما مسیحا هستند.

نیما مسیحا

نیما مسیحا

نیما مسیحا

مدل مو و آرایش صورت

نیما مسیحا سادگی را به هر چیز دیگری در آرایش صورت و مدل مو خود ترجیح داده است. اکثرا با ته ریش و مدل موی ساده که تناسب کافی با فرم صورت وی دارد.

مطالب مرتبط:

۱- هانیه توسلی خوشتیپ هفته ۱۰

۲- مهدی پاکدل خوش تیپ هفته ۱۱

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :