نیلوفر شهدوست در
17,961

نگاهی به کمد لباس نوید پورفرج؛ آقای پورفرج، عجب تیپ و استایلی! الله الله!

نگاهی به کمد لباس نوید پورفرج؛ آقای پورفرج، عجب تیپ و استایلی! الله الله!

نوید پورفرج از چهره‌های جوان و جذاب این روزهای سینمای ایران است. او با فیلم معروف هومن سیدی یعنی مغزهای کوچک زنگ‌زده حسابی درخشید و حتی نامزد جشنواره فیلم فجر هم شد. در ادامه فعالیتش هم انتخاب‌های درست و دقیقی داشته که باعث شده‌اند، به‌عنوان چهره‌ای آینده‌دار و بازیگری قدرتمند روی او حساب شود. حضورش در فیلم زاولا و ایفای نقش یک ارتشی در نواحی غربی کشور از نقاط شاخص کارنامه‌اش است. نوید متولد ۱۳۶۷ است و در کرمانشاه به‌دنیا آمده و به‌نظر می‌رسد که در کنار انتخاب‌های درست هنری در انتخاب استایل هم موفق است. چرا؟ در ادامه برایتان می‌گوییم.

بررسی استایل نوید پورفرج

توجه به کدهای پوششی

بررسی استایل نوید پورفرج

نوید از بازیگران خوش‌پوشی است که می‌داند باید در هر موقعیت و مجلسی چطور ظاهر شود. کم نبوده‌اند بازیگرانی که در مراسم رسمی و موجه بین‌المللی بد ظاهر شده و کدهای پوششی را رعایت نکرده بودند. اما نوید پورفرج که تجربه حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی را دارد، با بهترین استایل در این موقعیت‌ها شرکت می‌کند. او از کت و شلوارهای خوش‌دوختی استفاده می‌کند که رنگ و کیفیت مناسبی دارند. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از حضورش را در مراسمی مهم و هنگام دریافت جایزه مشاهده می‌کنید. نوید چهارشانه و قدبلند است و در انتخاب کت و شلواری مناسب برای خوش‌تیپ‌شدن دردسری ندارد. مدل موها، آرایش محاسن و اکسسوری‌های به‌کاررفته در استایل یعنی ساعت شیک و رسمی پورفرج در این استایل هم نمرات خوبی می‌گیرند.

استفاده از رنگ‌های شاد و مناسب

بررسی استایل نوید پورفرج

یکی از جذابیت‌های استایل نوید، استفاده از رنگ‌های شاد و متنوع در استایل است. او از آن افرادی است که سرسپردگی خاصی به یک رنگ ویژه ندارد و برای همین در موقعیت‌های گوناگون با استایل‌هایی در رنگ‌های شاد و متنوع دیده می‌شود. چنین رویکرد و روحیه‌ای در پوشش باعث می‌شود که تیپ متنوعی داشته باشید و جذاب‌تر جلوه کنید. بعضی از افراد معتقدند که رنگ‌ها جنسیت دارند و آقایان نباید از رنگ‌های شاد استفاده کنند. چنین رویکردی بسیار قدیمی است و دیگر از سوی هیچ‌کس در دنیای مدوفشن پذیرفته نمی‌شود. نوید پورفرج هم با انتخاب‌های جذاب و شاد در تصاویر مختلف حضورش در مراسم گوناگون از رنگ‌های زیبایی استفاده می‌کند.

علاقه به ترندهای روز

بررسی استایل نوید پورفرج

نوید بازیگر جوانی است و در اواخر دهه شصت متولد شده، برای همین هم عجیب نیست که از ترندهای روز استقبال می‌کند. او معمولا عناصری در استایل خود دارد که نشان می‌دهند به مقوله مدوفشن بی‌توجه نیست. در تصویر بالا هم او را با شلوار کارگویی مشاهده می‌کنید که به‌واسطه بلندی قدش، برای او انتخاب مناسب و جذابی است. ترکیب رنگ قهوه‌ای-نخودی با پیراهن سفید هم بسیار درست و چشم‌نواز از کار درآمده است. این استایل برای شرکت در مراسمی غیررسمی مانند اکران مردمی و آنلاین، انتخاب بسیار صحیح و مناسبی است. همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، نوید پورفرج به کدهای پوششی و انتخاب لباس متناسب با موقعیت‌های گوناگون اشراف کامل دارد.

تناسب اجزای مختلف استایل

بررسی استایل نوید پورفرج

اگر می‌خواهید خوش‌پوش و شیک جلوه کنید، باید به تناسب میان اجزای مختلف استایلتان دقت زیادی داشته باشید. نوید پورفرج معمولاً چنین چیزی را در نظر می‌گیرد و استایل‌هایش با عناصری خلق می‌شوند که در هماهنگی با یکدیگر هستند. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از این تناسب را مشاهده می‌کنید. او به‌سراغ استایل لایه‌لایه رفته و عناصر درستی را برای تدارک‌دیدن چنین تیپی انتخاب کرده است. تیشرتی هم‌رنگ با پیراهن جین و بعد استفاده از کاپشن چرم اسپرت با شلوار جین مشکی نمرات مثبتی در این استایل می‌گیرند. شیوه قراردادن یقه لباس و اندازه کاپشن چرم هم بسیار درست انتخاب شده‌اند. همه‌چیز در این تیپ در هماهنگی کامل است.

نیم‌نگاهی به استایل‌های اسمارت کژوال

بررسی استایل نوید پورفرج

پورفرج به استایل‌های اسمارت کژوال هم توجه دارد. منظور استایل‌هایی است که در آن‌ها از عناصر تیپ اسپرت و رسمی در کنار هم استفاده می‌شود. چنین تیپ‌هایی برای شرکت در موقعیت‌های نه‌چندان رسمی، اما مهم کاربرد دارند. در تصویر بالا، نوید را با چنین استایلی مشاهده می‌کنید. او پیراهنی مردانه را با شلواری کتان و نیمه‌اسپرت سِت کرده است. استفاده از ساعتی اسپرت و دست‌بندهای چرمی غیررسمی هم باعث تکمیل تیپ اسمارت کژوال او شده است. رنگ پیراهن هم صورتی ملایم است که گزینه‌ای مطلوب برای تیپ‌های اسپرت و رسمی به‌شمار می‌رود. نمره این استایل پورفرج هم بیست است.

تناسب استایل و شخصیت

بررسی استایل نوید پورفرج

یکی از مهم‌ترین نکات در خوش‌پوشی، انتخاب عناصری است که برایمان راحت و جذاب‌اند. در لباسی که به آن علاقه دارید، زیباتر می‌شوید و بیشتر می‌درخشید. علت چیست؟ چون اعتماد به نفسی که در چنین پوششی نصیبتان می‌شود، حس و حال خوبی در شما به وجود می‌آورد. همین موضوع باعث می‌شود که زیباتر هم جلوه کنید. نوید پورفرج همیشه با اعتماد به نفس خوبی دیده می‌شود و این موضوع روی استایلش اثرگذاری بسیار مثبتی دارد. او می‌داند که چطور ژست بگیرد و در مقابل دوربین‌ها ظاهر شود. این موضوع هم در پررنگ‌شدن ویژگی خوش‌پوشی او اثرگذار است. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از تیپ‌های خوب نوید را مشاهده می‌کنید. او با پولوشرتی از برند لاکوست دیده می‌شود و موهایش را هم از پشت بسته است. این استایل اسپرت از تناسب و جذابیت مطلوبی برخوردار است. ضمن اینکه اعتماد به نفس خوبی هم از این هنرپیشه نشان می‌دهد.

تاکید بر نقاط قوت تیپ و استایل

بررسی استایل نوید پورفرج

پورفرج مقوله استایلینگ را به‌خوبی می‌شناسد و با شناخت خوبی که از اندام و چهره خود هم دارد، انتخاب‌های درستی می‌کند. مثلا او ظرفیت‌های مثبت تیپ خود را می‌داند و روی آن‌ها تمرکز می‌کند. چنین رویکردی می‌تواند برای هرکسی در استایلینگ بسیار مفید و مناسب باشد. در تصویر بالا هم او را با استایلی لایه‌لایه می‌بینید که باعث شده کشیدگی و قدبلندی اندامش بیشتر به چشم بیاید. این موضوع را در آرایش موهایش هم به کار می‌گیرد. او موهای پرپشتی دارد و با مانوردادن روی مدل‌های متنوع اصلاح مو، این موضوع را به رخ می‌کشد.

در آخر

در این مقاله از استایل نوید پورفرج برایتان گفتیم. او هنرپیشه خوبی است و انتخاب‌های درستی در بازی‌کردن فیلم‌ها و البته استایلش داشته و دارد. نظرتان درباره تیپ او چیست؟ اگر بخواهید از ۱۰ به نوید نمره بدهید، چه عددی را در نظر می‌گیرید؟ به‌نظرتان کدام ویژگی استایل او شاخص‌تر از باقی موارد است و می‌توان از آن برای خوش‌پوشی الهام گرفت؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :