نیلوفر شهدوست در
26,544

مشهورترین سلبریتی‌هایی که از این بوت‌های عجیب و غریب ترلان پروانه پوشیدند و همه متعجب شدیم!

مشهورترین سلبریتی‌هایی که از این بوت‌های عجیب و غریب ترلان پروانه پوشیدند و همه متعجب شدیم!

ترلان پروانه از بازیگران جوان سینمای ایران است و سن‌وسالی ندارد اما به‌ازای تمام سال‌های حضورش در دنیای تصویر، حاشیه دارد. یکی از تازه‌ترین حواشی او هم مربوط به چکمه‌های بزرگی است که به پا کرده و این روزها ترند شده‌اند. این چکمه‌ها از برند معروف MSCHF هستند و البته بسیار گران. اگر نمی‌دانید ماجرا چیست یا کنجکاوید که درباره این چکمه و سلبریتی‌های دیگری بدانید که آن را به پا کرده‌اند، با ما همراه باشید.

چکمه‌های خانم پرهیاهو

بوت‌های کارتونی MSCHF

ترلان اهل حاشیه است و این موضوع را حتی در پوشیدن لباس و انتخاب بوت هم به‌رخ می‌کشد. چکمه‌های بزرگ و قرمز او در حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار قیمت دارند. هرچند که حساب‌کردن نرخ دلار به ریال و تومان آنچنان شدنی نیست (همین لحظه که این مقاله را می‌خوانید، احتمالا به نرخ دلار چندهزار تومان اضافه شده) اما هزینه بوت‌های ترلان پروانه در حدود ۲۰ میلیون تومان‌اند.

این عدد برای کفش و چکمه‌ای باکیفیت در موقعیت کنونی ارز در کشور ما آنچنان عجیب و غریب نیست اما چیزی که باعث می‌شود، دوربین‌ها دوباره به‌سمت پروانه بچرخند، مدل خاص و رنگ عجیب بوت‌هایش است. پوشیدن چنین بوتی و راه‌رفتن با آن، کار ساده‌ای به‌نظر نمی‌رسد و بیشتر شبیه پوشش شخصیت‌های کارتونی است. چه سلبریتی‌های دیگری به‌سراغ پوشیدن چکمه‌های MSCHF رفته‌اند؟ در ادامه برایتان می‌گوییم.

لیل وِین

بوت‌های کارتونی MSCHF

انتخاب چنین چکمه‌ای از سوی رپری مانند لیل وین عجیب نیست و اتفاقا با استایل همیشگی‌اش هم در هماهنگی است. دنیای رپرها با لباس‌های نامتعارف و عموما رها و آزاد تعریف می‌شود. انتخاب چنین سطحی از استایلی فانتزی هم برایشان عجیب نیست. رپرها که اتفاقا شهرت زیادی هم پیدا کرده‌اند و سبک موسیقی‌شان محبوب‌تر از همیشه است، در چارچوب‌ها نمی‌گنجند و مدام در پی این هستند که از حصار بسته هنجارها بیرون بزنند. شاید برای همین هم هست که لیل وین به‌سراغ چنین بوتی رفته و از آن در موزیک‌ویدئو خودش هم استفاده کرده است.

کوی لیرای

بوت‌های کارتونی MSCHF

کوی لیرای هم رپر و خواننده دیگری است که از چکمه‌های کارتونی و بزرگ مذکور استقبال کرده است. او که از برترین‌های بازار موسیقی عام در حال حاضر است، با پوشیدن این چکمه‌ها نگاه‌ها را به‌سمت و سوی خودش کشانده است. البته حضور او با این چکمه‌ها و لباسی مشکی و تنگ طرح و سلیقه شخصی‌اش نبوده است. کوی لیرای از کمک استایلیستی معروف در این زمینه بهره برده و به‌نظر می‌رسد که در جلب‌توجه نشریات و جذب نگاه مخاطبان هم موفق بوده است. اینکه لیرای از چنین چکمه‌ای در روزهای عادی هم استفاده می‌کند یا خیر، جای سوال دارد. همان‌طور که بعید است، ترلان هم به‌طور روزمره به‌سراغ این چکمه‌ها برود. فارغ از اینکه از ترلان یا سلبریتی‌هایی که این بوت‌ها را پوشیده‌اند، خوشتان می‌آید یا خیر، نظر خودتان درباره‌شان چیست؟

کیارا

بوت‌های کارتونی MSCHF

یکی دیگر از سلبریتی‌هایی که بوت‌های MSCHF را به پا کرده، کیارا خواننده معروف آمریکایی است. این خواننده که در زمینه کارآفرینی و کسب‌وکار هم فعالیت دارد و موفقیت‌های زیادی کسب کرده، با پوشیدن بوت‌های قرمز و بزرگ، باعث شده که بسیاری درباره استایلش اظهارنظر کنند. چنین بوت‌هایی برای کسانی که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند و مایل‌اند که مدام جنجال درست کنند و نگاه‌ها را به‌سمت خود خیره کنند، انتخاب بسیار مناسبی است. هرچند که ظاهر متمایزشان آن‌قدر غیرکاربردی به‌نظر می‌رسد که بعید است، زیاد درمیان ترندهای روز دنیا و شبکه‌های اجتماعی ماندگار شوند. این نخستین‌بار نیست که چنین ترندهایی در دنیای مدوفشن بسیار جنجالی و دیده می‌شود. تنوع لازمه پیش‌برد چرخ‌های فشن به‌سمت جلو است و طراحان فعال در برندهای مختلف هم با جنونی دائمی به‌دنبال خلق عناصری پوششی هستند که نگاه‌ها را به‌سمت خود می‌کشد.

ویزدِم کِی

بوت‌های کارتونی MSCHF

این روزها، حرف از سلبریتی‌ها و افراد مشهور که می‌شود، حتما چهره‌هایی مطرح از دنیای شبکه‌های اجتماعی هم به‌میان می‌آیند. در واقع، برخی از این اینفلوئنسرها و شخصیت‌های معروف در سطح تیک‌تاک، اینستاگرام و…، از هنرپیشه‌ها و خواننده‌ها هم معروف‌ترند و پرطرفدارتر. فضایی که سوشال مدیا در اختیارشان قرار داده، باعث شده که ارتباطی بی‌پیرانه و مداوم با طرفداران و مخاطبان داشته باشند. همین موضوع عاملی است که فاصله شهرت آن‌ها با افراد دیگری مانند خواننده‌ها و هنرپیشه‌ها را زیاد می‌کند. مردم وابسته به شبکه‌های اجتماعی و مرور چهره‌های معروفش مانند ویزدم کی شده‌اند. این موضوع به روزافزون‌شدن شهرت این چهره‌ها کمک شایانی می‌کند. در هر حال، ویزدم کی هم با پوشیدن این چکمه‌های عجیب، ویو یا همان بازدیدهای فراوانی در اینستاگرام گرفته است. نظرتان درباره استایل این چهره تیک‌تاکی چیست؟

ست رولین

بوت‌های کارتونی MSCHF

شاید پوشیدن چنین چکمه‌ای با نهایت فانتزی‌بودن از سوی رپرها و سلبریتی‌های خانم کمی قابل‌قبول باشد اما زمانی که در پاهای ست رولین دیده می‌شود، همه‌چیز به سطح تازه‌ای از عجیب‌بودن انتقال پیدا می‌کند. رولین که از کشتی‌گیران معروف آمریکایی است هم با این بوت‌ها دیده شده است. او بوت‌های قرمز و بزرگ رابا عینک قرمز و فانتزی سِت کرده و به‌نظر می‌رسد که از این استایل خاصش بسیار هم رضایت دارد. این چکمه‌ها سنگین نیستند اما به‌نظر می‌رسد که از نظر ابعاد، با اندام بزرگ ست رولین در هماهنگی‌اند؛ هرچند که با شخصیت و استایل معنوی‌اش فاصله زیادی دارند.

در آخر

دنیای مدوفشن عجیب است و غریب. این بستر همواره به‌دنبال جنجال و هیاهو است و مانند هیولایی می‌ماند که از حاشیه و خبر برای زنده‌ماندن تغذیه می‌کند. برای همین، اصلا بعید نیست که هر چند وقت‌، یک‌بار شاهد ظهور و روی کارآمدن استایل‌های عجیب یا عناصر پوششی خاص مانند این چکمه‌ها هستیم. پوشیدن چنین چکمه‌ای از سوی سلبریتی‌های ایرانی هم سروصدا به پا می‌کند. دنیای مشاهیر ایرانی، شاخصه‌ها و چارچوب‌هایی معادل آنچه در دنیا می‌گذارد، ندارد و از همین روی، هر حرکت نامتعارفی می‌تواند با ابراز واکنش‌های شدید از سوی مخاطبان روبه‌رو شود. همان‌طور که خود ترلان پروانه هم انتظارش را داشته و در پست اینستاگرامی‌اش نوشته که بعد از انتشار این عکس می‌خواهد با ظرفی تخمه آفتابگردان، نظر دیگران را بخواند و تفریح کند. نظرتان درباره کاری که کرده و البته پستی که گذاشته چیست؟ از این رفتار استقبال می‌کنید؟ نقد و نظری در این‌باره ندارید؟ شما مایل هستید که یک جفت از این چکمه‌ها را به پا کنید؟ اگر جفتی از آن‌ها را هدیه بگیرید، مشکلی با استفاده از آن‌ها ندارید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :